И ние стегнахме куфарите!

  • 550
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 780
След няколкодневен маратон  ooooh! най-после мога да кажа, че почти стегнахме куфарите и рано сутринта в събота пътуваме за Сингапур, а от там за Франкфурт и София! Така че очаквайте включване от мястото на събитието!  Mr. Green Много се надяваме още първата седмица да ни пуснат интернет, така че ще напиша фейлетон, подкрепен със снимков материал. А до тогава мноооого ви прегръщам всички  Hug Heart Eyes и ни стискайте палци за безпроблемно пътуване - ще има да разкааааааааазвам!! Ако са ми останали сили след 23 часа летателно време  #Crazy

До мамите, които са си ходили тази година: продават ли се в България форми за торта от тези с падащите стени??? Просто не мога да натъпча тази от тук  Crazy

# 1
  • UK
  • Мнения: 1 334
Безпроблемно и спокойно пътуване ти пожелавам! До кога ще сте в БГ? Ние -от 6.01 до 12.02.
Чакаме снимчици Grinning

# 2
  • Мнения: 980
Лек път Hug Аz се чудех къде ми се губиШ по трасето, а то ти си стягала куфари Whistling. 3а тортената форма някой друг да каже, че zа такова неЩе в БГ не съм се zаглеждала newsm78
И да раzкажеШ после. Интересно ми е дребосъчките как приемат цялата тупурдия Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 780
Безпроблемно и спокойно пътуване ти пожелавам! До кога ще сте в БГ? Ние -от 6.01 до 12.02.
Чакаме снимчици Grinning

За малко ще се разминем.. Sad Пътуваме обратно на 8 януари

# 4
  • Мнения: 780
Лек път Hug Аz се чудех къде ми се губиШ по трасето, а то ти си стягала куфари Whistling. 3а тортената форма някой друг да каже, че zа такова неЩе в БГ не съм се zаглеждала newsm78
И да раzкажеШ после. Интересно ми е дребосъчките как приемат цялата тупурдия Heart Eyes

То само куфарите да бяха... Ето малко снимки в последното албумче за нашите строителни и бояджийски работи през последните 2 месеца  ooooh! http://au.pg.photos.yahoo.com/ph/gjy46/my_photos
А дребните са на върха на щастието... багаж и дреболийки коооолкото искаш да размъкват из цялата къща!!!!! Аз що на луда съм станала  Crazy и все нямам време да стигна до любимия форум!

# 5
  • Мнения: 1 246
Леле,какъв полет те 4ака,лек път ти желая,имате страхотна градина,много красиви цветя.Боже колко си дале4е наистина,аз като си помисля,4е се притеснявах за пътуването ни,сега ми е смешно.Лек път,още веднъж.

# 6
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Леле,адаШ4е,ама то ваШто си е по4ти обиколка на света ,бре  ooooh!
Ти си направо мама героиня  Hug
4акаме с нетърпение да се появиШ отново на линия ,от мястото на събитието като специален пратеник и междудругото ти пожелавам леки и безпроблемни полети,хубаво време,доколкото е възможно и да си изкарате весела ваканция в Бгто.  bouquet
За формата за торта ,майка ми има такава и доколкото знам си я е купувала в Бг ( Питай за всеки слу4ай и в Готварския,там Ще ти кажат със сигурност  Peace)

# 7
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 350
Лек път и от мен!
И много приятни мигове на родна земя!
 newsm74
 family
Ще чакаме снимчиците photo

# 8
  • Мнения: 2 825
Мили лек път и весело изкарване в родината  Simple Smile
А за формите за торти... има всичко вече в България, не дей мъкна от там, сложи нещо по ценно в багажа  Wink

# 9
  • Мнения: 780
Леле,адаШ4е,ама то ваШто си е по4ти обиколка на света ,бре  ooooh!

Ако децата не бяха толкова малки, щяхме наистина да направим околосветско. Билетите ни по принцип бяха за околостветско - навръщане през ЛА или СФ, но решиме, че множко ще им дойде и на тях и на нас, та избрахме Хонк Конг.. Ох, адашке, глава ме боли отсега само като си помисля за пътуването  ooooh! ooooh! ooooh!

# 10
  • Мнения: 3 098
Желая ти приятно пътуване и много положителни емоции. Hug

# 11
  • Мнения: 6 390
ЛЕК ПЪТ И ПРИЯТНИ МИГОВЕ ТИ ЖЕЛАЯ  Hug Grinning
и чакаме снимки  Wink

# 12
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ЛЕк път  Hug и приятно изкарване Simple Smile

# 13
  • Мнения: 4 212
лек път  Hug и 4акаме да се завърнеш с хубави разкази, следновогодишни.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт