«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ърмене
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-9 от 9 отговора

ѕазарджик

ћнени€: 2
«дравейте мами,а пък аз искам да попитам за лютото по време на кърмене.Ќ€кой би ли ме посъветвал?
« ѕоследна редакци€: ср, 03 фев 2010, 13:32 от AnMary »
÷итирай

ћнени€: 281
јз съм любител на лютичкото и си хапвам, без да прекал€вам обаче. —ега в сезона на настинките редовно €м чесън например, лук също, наскоро €дох и лют чили сос. Ѕебо не е имал никакви оплаквани€!
÷итирай

ћнени€: 1 059
«а две години кърмене н€маше как да се откажа от лютивото. ћоже би промен€ незначително вкуса на кърмата, но н€ма как да € направи лютива. Wink
÷итирай

ћнени€: 6 257
јз също хапвам люто, но умерено Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 61
—поред мен е индивидуално. „увала съм за бебета, на които не им харесва пром€ната на вкуса. ¬ същото време имам при€телка, ко€то си €деше люто през ц€лото време, без да му се отрази на детето (само дето и то от малко заобича люто, не знам дали има връзка)  Smile
јз лично не съм имала проблеми, когато инцидентно съм хапвала лютичко. ≈дин път б€хме на индийски ресторант и сериозно се подлютихме (без да го планираме, просто попаднахме на по-люти манджи). » после бебка си хапна без никакви протести. Smile
÷итирай

гр. —офи€

ћнени€: 78
» по време на бременността, и сега като кърм€ хапвам люто и много ми е сладко.
÷итирай

Sofia

ћнени€: 1 949
»маше един период в началото на бременността ми, когато не можех да €м нищо друго освен хл€б, кис.мл€ко, краставици и ... люти чушки. ќт всичко друго ми се повдигаше. ѕосле докато кърмих не съм отказвала люти чушки, в умерени количества, разбира се. Ќ€мам спомен дъщер€ ми да е отказвала кърмене след люти чушки Wink ¬се пак, не прекал€вай  Hug
÷итирай

ћнени€: 137
аз също много обичам пикантни храни и люто.ƒокато б€х бременна си €д€х люто и докато кърмех,на беба нищо и н€маше.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 346
ќтносно всичко, свързно с храненето на кърмачката, гласи максимата "от всичко по-малко". Ќ€ма причина да изб€гваш лютите храни, но все пак консумаци€та им тр€бва да е умерена.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 283
„есън и черен пипер €м на порази€ откакто б€х бременна, и след као родих продължих. Ќо от люти чушки, чили и производни, дори в много малко количество, дупето му веднага става алено червено, нищо че вече е гол€м. иначе ако съм €ла люто не отказва кърмата, €вно на вкус не е по-различна, но го подсича  Thinking
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-9 от 9 отговора