Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 окт. 2005, 12:03 ч.

ГореЩа питанка и молба

• 415
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте мами, татковци, бъдеЩи родители и въобЩе всички които пиШете и четете тоzи форум(аz бях досега само от четяЩите)  Embarassed,

обръЩам се към вас с молба на която се надявам да откликнете. В момента подготвяме доста обстойна и иzчерпателна триеzична(български, немски, английски) интернет страница zа България, курортите по Черноморието и по-големите градове(София, Варна, Бургас, Пловдив и др.), а по-нататък и zа планинските курорти и останалите градове. Молбата ми е, ако някой от Вас има желание и въzможности да ми иzпрати снимки от ваШите почивки или от градовете които живеете, които да можем да побликуваме на тоzи сайт. Адресът на който можете да иzпраЩате е: maria1971@gmx.de

Благодаря предварително на всички zа съдействието и ви пожелавам приятен уикенд!

# 1
Az тъкмо днес си рови4ках из снимките и мисля 4е мога да се вклю4а със снимки от Пловдив и Бачково,но не ми стана ясно дали трябва да има и хора на тях или може и само пейзажни.
6те пробвам да пратя пейзажи,4е тези дни нещо имах проблем с прика4ването.
отивам да ги търся и прика4вам.

# 2
az shte ti pratya  Simple Smile

# 3
Благодаря zа бърzата реакция момичета, честно каzано не вярвах някои да откликне толкова бърzо Hug!

Ако нямате ниЩо напротив ваШите снимки(на които ви има и вас) да бъдат побликувани, можете да ми ги иzпратите, Щте се радвам много. Сайтът Ще бъде с информативна цел, много факти zа самите населени места, хотелите, условията, полеzни адреси, телефони, календари на сжбитията и оЩе много други неЩа всъЩност, но да zапаzим момента на иzненада....

# 4
  • в Tara
аз ще ти пратя, но по -късно Grinning
ако искаш можеш да разгледаш албума ми в профила , за да си избереш от къде да ти пратя снимки.

# 5
аз ще ти пратя, но по -късно Grinning
ако искаш можеш да разгледаш албума ми в профила , за да си избереш от къде да ти пратя снимки.

отговорих ти на лични, но не се получава, утре Ще опитам пак  Laughing

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт