Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, преживели загуба
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора

Пазарджик

Извинявам се,ако повтарям тема,но не намерих нищо по въпроса. newsm78
Кървенето ми продължава вече 5-ти ден след кюртажа.Много по-леко ми е от първият ден,но не спира засега.Как е било при вас?Трябва ли да се притеснявам? newsm78
Благодаря ви предварително,бъдещи прекрасни мамчета!  bouquet
Цитирай
20 дни. Имах, чувството, че ще умра от кръвозагуба Crying or Very sad
Цитирай

Пазарджик

Нормално ли е 20дни?Струва ми се много?!И после изведнъж ли ти спря? newsm78
Цитирай

Германия

danidan,  не се тревожи, ще спре. Ти сама казваш, че намалява. Важното е да не вдигаш температура, иначе каквото има да се чисти трябва да си изтече...

Аз 48 часа след кюртажа, нямах кървене и даже карах колело  #Crazy

При някои жени се наблюдава доста дълго кървене, но по принцип трябва да е най-много колкото цикъл -  като обем и продължителност.

Спокойно - всичко ще е ОК!   bouquet 

Цитирай

Пазарджик

Благодаря ти,Надежда!Ти ме разби с това колело.хи-хи HugАз 5-ти ден не смея да изляза от вкъщи.Казах си,докато не ми спре. Sad
Цитирай
Предполагам, че не  е нормално 20 дни и затова бях страшно уплашена. Една нощ имах толкова силно кръвотечение, че имах чувството, че ако заспя няма да се събудя. Обадих се на лекаря, който ми беше направил кюртажа и той ми каза, че ако толкова много се притеснявам е добре да отида да ми сложат 1 инжекция окситоцин. От друга страна, обаче, се притеснявах, да не би да не се изчисти всичко, което трябва и не отидох. Бяха ми изписали противозачатъчни за около 1 месец, и след въпросното кръвоточение, трябваше да ми дойде. Така и стана. Не искам да те плаша с моята история, напротив, искам да ти кажа, че при всеки е индивидуално, защото например моят цикъл е доста обилен. Може би и затова кръвотечението е било с такава продължителност, като накрая беше вече кафеникаво, както последните дни на менструацията. Важното е след този първи цикъл, който трябва да ти дойде, да отидеш на гинеколог, за да те прегледат. На мен ми направиха цитонамазка, а малко по-късно и микробиология.
Цитирай
Данидан, извинявай,
забравих да ти пожелая най-искрено успех в постигането на желанията ти!!! Smile
Цитирай

Пазарджик

Благодаря ти,Тъжна.Аз мога да звънна на лекарката ми,но исках да разбера как е при вас.
Ще се изследвам после.Успех и на вас!  bouquet
Цитирай

На мен ми се струва странно това с кървенето, аз не съм кървила и капка след кюртажите. Ако се изчисти всичко не би трябвало да има никакво кървене(това според моя лекар).
Цитирай
Предполагам, че до известна степен, продължителността и интензивността на кървенето зависи и от гестационната седмица, в която е прекъсната бременността. Макар, че в крайна сметка, при всеки се оказва различно.
Цитирай

Пазарджик

Аз знам,че при всеки е различно.Мисля,че е нормално да има кървене по-принцип,защото се изхвърлят всички остатъци от почистването на матката.Но не съм сигурна колко време продължава,когато го има?! newsm78
Може би,Надежда е права  Peace
Цитирай

ВАРНА

Здравей и от мен!!! Съжалявам безкрайно много за загубата ти и те разбирам напълно...При мен кървенето продължи цели 45 дни, но мисля че зависи от това в коя семица е правен кюретажа, аз бях в 14 г.с и може би затова и кървенето беше така дълго. Желая ти бързо възстановяване и много кураж Hug Hug Hug Peace Peace
Цитирай

Варна

Дано не се сърдите, че ще се вместя в темата, но мисля че и тук мога да попитам, та...на мен не ми правиха кюртаж и вече двама лекари ми казват, че е трябвало?!?!?! newsm78
Цитирай

Германия

Милена, в коя седмица беше аборта? Ако е било рано и сама си изхвърлила всичко, може и да не е трябвало. А лекарите защо смятат така?
Цитирай

в края на града

При мен също кървенето беше към 40 дни, но абортът беше през 5-тия месец, във всеки случай си ме предупредиха, че може да продължи дълго. Явно от доста неща зависи...
На въпросът на Milena.E и аз знам, че ако е много в началото на бремеността, може всичко да е изхвърлено и да не се нуждае от кюртаж.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора