Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

на път...

Дайте идейки с какво да се мажа!МАжа ги с вазелин,но след като измия 2 4инии и ми стават ужасни! Mad Горкия ми мъж все той го отнася да мие 4иниите  Rolling Eyes
Можеби трябва да си правя маски! newsm78 Благодаря предварително за съветите!  bouquet
Цитирай

Лондон

Холи,ако кожата ти е суха,обикновено проблемът идва отвътре.Препоръчвам ти горещо да започнеш да пиеш рибено масло,ще усетиш подобрение.Пробвала ли си да се намажеш с много,много мазен крем и да спиш с ръкавици отгоре?
Цитирай

atrix  Peace
Цитирай

на път...

Ира,не съм опитала,но едва ли ще издържа с тези ръкавици...мисля,4е ще се задуша така! Crazy
Никол,какво е atrix  ?! newsm78  Blush
Цитирай

....... Никол,какво е atrix  ?! newsm78  Blush

Крем за ръце. Има го в Била и Метро, в кутия и в туба. На мен този в кутията ми харесва повече  Very Happy Около 3 лв. е и не съм срещала по-добър крем, от както го ползвам все едно не мия чинии и не чистя  Hug
Цитирай

на път...

Благодря ти,но ще ми е трудно да си го купя от БГ,пък не искам да ангажирам някой да ми го праща,4е става дълга и широка!Имах предвид някоя домашна рецепта!
Цитирай

Благодря ти,но ще ми е трудно да си го купя от БГ,пък не искам да ангажирам някой да ми го праща,4е става дълга и широка!Имах предвид някоя домашна рецепта!

Сори, трябва още едни очила да сложа  Confused  Embarassed
Цитирай

на път...

Сори, трябва още едни очила да сложа  Confused  Embarassed

hahaha
..не,4е немога да накарам мама да ми прати,но докато пристигнее ръцете ми ептен ще се съсухрят! Confused
Цитирай

А в Канада няма ли крема за ръце на Neutrogena... Защото за мен специално това е най-добрият крем, който съм използвала/и моята кожа на ръцете, особено през зимата е ужасно суха Crying or Very sad/
Цитирай

на път...

А в Канада няма ли крема за ръце на Neutrogena... Защото за мен специално това е най-добрият крем, който съм използвала/и моята кожа на ръцете, особено през зимата е ужасно суха Crying or Very sad/
Имаа!Благодаря,ще потърся! Hug
Цитирай

София

Мажи ги с глицеринов крем! Помага много при суха кожа и ги мий с глицеринов сапун!
Цитирай

BABYLAND

От ГЛИЗОЛИД по-добър крем не съм си купувала!!! Червена кутия, мисля че се пише ........... сКАПА СЕ ЛАТИНИЦАТА И НЕ МОГА ДА ГО НАПИшА....УФ
Цитирай

София

Смени си почистващите препарати и ползвай домакински ръкавици, дори и да ти е неприятно.  Laughing
Цитирай

Холи, зехтина действа много добре-от личен опит ти препорьчвам. Аз само така поддрьжам рьцете си - натриваш и оставяш да попие...след това измиваш и можеш да намажеш с крем за рьце, за да постигнеш аромат.
Цитирай

на път...

Ще опитам със зехтин! Peace А препарата за 4инии ползвам уж за 4увствителна кожа,ама пак ми стават груби!...най добре да оставям милия да ги мие! Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора