«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 166 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-246 от 246 отговора

—офи€

ћнени€: 25
ћомичета,

тр€бва да си сложа нови интериорни врати - 4 на брой - една на бан€та, две със стъкълце и една обикновена. Ќо ми е трудно да се ориентирам. »скам вашети препоръки! ƒнес ходих в  анор, на там всичко е по предваритлен размери и всичко тр€бва са е подготвено за сглоб€ване. —естра ми има врати от  амбера и —ин - страхотни са , но цената е към 900лв на врата с бравата....... ћол€, пишете!
÷итирай

ћнени€: 253
Ќашите са от  анор, но отворите ни са стандартни по Ѕƒ—, така че сме ок. —поред мъжа ми - китайски са, но от качествените. «ависи много и как ще ти ги монтират.  олкото и да са хубави, некачествени€ монтаж ще развали ц€лата картинка.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 142
—лучайно четох препоръка на наша съфорумка за фирма “реска. ѕоръчах вратите от там - прилични цени, до момента съм с добри впечатлени€. —пазиха си срока за изработка, но ние се моткаме с монтажа... »мат различни модели в различен ценови диапазон.
 олкото пъти съм ходила до магазинчето, винаги преди нас е имало хора да поръчват, €вно фирмата е с добро име.

http://www.treska-bg.com/
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 086
≈ргон  Peace
¬ратите са перфектни, но забавиха поръчката с месец.
јко не гониш срокове, поръчай от там.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 216
“очно преди два дни поръчахме врати за втори път от  арабулев. ћного сме доволни както от качеството, така и от изпълнението в срок. Ќе са евтини, всъщност зависи от какъв материал ги искаш, но според мен човек не тр€бва да прави компромис с качеството на вратите. ’убавото е и това, че вратите се прав€т по точни размери на отворите както са си.

http://www.karabulev.bg/
÷итирай

—офи€

ћнени€: 154
—лучайно четох препоръка на наша съфорумка за фирма “реска. ѕоръчах вратите от там - прилични цени, до момента съм с добри впечатлени€. —пазиха си срока за изработка, но ние се моткаме с монтажа... »мат различни модели в различен ценови диапазон.
 олкото пъти съм ходила до магазинчето, винаги преди нас е имало хора да поръчват, €вно фирмата е с добро име.

http://www.treska-bg.com/

—ъгласна  Peace » друг път съм ги препоръчвала.
÷итирай

гр.—офи€ / Once there was a Hushpuppy...

ћнени€: 1 136
ƒа, наистина вратите на “–≈— ј са страхотни. Ќие направихме 2 бр. при т€х, а девер ми 9.
ћного сме доволни. » ние първо ходихме в  анор но там са китайски, както каза едно момиче по-горе. » са с точни размери китайските и не дай си Ѕоже нещо твойте отвори не паснат - незнам какво се прави. ј тези от “–≈— ј взимат точни мерки и ги изработват.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 27
»нтересно, аз въобще не съм доволна от “реска.ѕърво взеха грешни размери и  казаха, че пода ми е крив, после стените станаха криви, а накра€ спр€ха да се затвар€т и обвиниха мен, че ми бил влажен въздуха в къщи. ooooh!
 упих си обезвлажнител и влагомер (дадох 200лв.) и вратите пак спр€ха да се затвар€т.ѕовече никога не бих работила с т€х. Crossing Arms
« ѕоследна редакци€: ср, 10 фев 2010, 15:57 от bubsan »
÷итирай

—офи€

ћнени€: 25
ћомичета, благодар€ за отговорите! “ези дни ще отида да вид€ ≈ргон. «а съжаление сайта на “реска не се отвар€, ще отида на м€сто също да ги вид€. » за  арабулев да попитам - в —офи€ може ли да се вид€т?
÷итирай

—офи€, ƒървеница

ћнени€: 443
ѕрепоръчвам вратите на "’армони€". »мат сайт, заводът им е в “етевен. ’аресах ги от есенното —тройко и ползвахме отстъпката им от 10%, направиха вратите по-рано и ги монтираха много добре. ÷ената беше много приемлива, дори ниска за мдф с естествен фурнир. ƒоволна съм от избора ни, само не от бравите, ама аз съм си виновна, че не внимавах достатъчно като ги избирах. Ќе знам при другите фирми как е, но единственото неудобство беше, че тр€бваше отделно да си поръчваме стъклото на холната врата. —ъветът ми е да идеш на —тройко, ще има през март и оглеждаш какво предлагат фирмите, които са ти били препоръчани Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 207
 анор -  моделите са малко, но на нас ни харесаха. ћонтажа може и сами да си го направите, не е нищо сложно.
÷итирай

Helsinki

ћнени€: 264
Ќие поръчахме от http://www.inos-bg.com/

»мат офис в —офи€. ћного съм доволна от изработката и бързината, с ко€то действаха.
ѕоръчахме 4 врати, като на хола и на кухн€та има остъкление. –азмерите на вратите, които ни направиха са следните:
- хол - 860/2070 см при зид 17.5 см
- спалн€ - 870/2080 см при зид 18.6 см
- кухн€ - 830/2080 см при зид 17.5 см
- бан€ - 720/2080 см при зид 18.5 см

ќбщата цена на вратите с включен монтаж и остъклението на двете врати излезе 2 120 лв. ”точн€вам, че цените са за врати фурнир-венге, с перлено лаково покритие Vernilak (последното оскъп€ваше вратите с по 100лв. на врата).

÷итирай

—офи€

ћомичета, благодар€ за отговорите! “ези дни ще отида да вид€ ≈ргон. «а съжаление сайта на “реска не се отвар€, ще отида на м€сто също да ги вид€. » за  арабулев да попитам - в —офи€ може ли да се вид€т?

Mиленчо, това са адресите, които са дадени за  арабулев - —офи€. Ќие направихме поръчката в магазина им на ќборище - там можеш и да видиш вратите.

кв. "ћладост",бул. "јндрей Ћ€пчев", бл.261, секци€"≈"; тел.0889/635689
              e-mail; sofia@karabulev.bg
"ƒом —тил", ул. "ќборище" 113-115, тел.: 02/9434346
"ћебелен салон ј» ќ", ќколовръстен път до Shell —имеоново; тел.: 02/8681399
"ћебелен салон ј» ќ", бул "≈вропа" 443, тел. 02/9273355

÷итирай

—офи€

Zikidoors- добричка фирма. —трахотни врати, професионално обслужване, за нула време ни направиха поръчката.
÷итирай

ћнени€: 5 077
Ќие сме много доволни от полските врати Porta, от мебелна къща –алица в —ити ÷ентъра. ћного качествени се оказаха и не б€ха скъпи - около 420 с хубави брави ни изл€зоха.

http://www.501doors.com/
÷итирай

ћнени€: 2 601
» аз съм доволна от “реска. Ќаправиха ни и по-широки первази за вратите. цените са прилични като за среден клас врати.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 161
«дравейте!
» аз съм на вълна см€на на интериорни врати.
ћоже ли тези, които са доволни от фирма “реска да ми кажат дали вратите им са тип  рафт ћастер или ламинат.
„е съм се насочила към  рафт ћастер и не знам дали е за предпочитане пред ламината (като стабилност на самата врата имам впредвид). „е толкова ги хвал€т тези треска ама никой не казва какъв тип врата си е сложил Sad
÷итирай

—офи€

ћнени€: 250
ѕрепоръчвам вратите на »нос. Ќ€ма такаво сътношение цена / качесство.
»мат представител за —офи€ на ÷ветна градина. »мат и сайт.
¬сичките ми врати са от т€х.
÷итирай

—офи€

тр€бва и т€х да погледна, ама не ги намерих вчера на —тройкото.
»наче понеже аз искам мноогоо светли врати - бели или кремави, че дограмата ми е махагон, а мебелите в стаите повечето са калвадос, а детската живот и здраве ще е жълто/зелена, б€ната е светла и ако сложа н€какви каф€ви (калвадос да речем) може да стане много шарено.
јма вчера на изложението вид€х тези така наречени  рафт мастер, но ми изглеждат много пластмасови. ј ламинатните на “реска б€ха започнали да се се отлепват кантовете, най-читави ламинатни изглеждаха тези на ’армони€ “етевен.
» пак съм в гол€ма чуденка  Rolling Eyes
’ем искам да са светли, хем ако може да изглеждат не изкуствени, пък ако може да не са съвсем гладки, а и да се вмест€ в макс 400-450 лв на врата с монтаж,
май много искам а  newsm78
÷итирай

ћнени€: 193
’армони€ “ћ -“етевен! ¬ къщи имам техните врати и съм много доволна. ¬ече три години и половина ги ползваме - не са мръднали.  аквото поръчах- това и получих на много добра цена./ звуча като рекламен агент на фирмата, но тъй като построихме къща , фирмите, с които се сблъсках и резултатите са различни за вс€ка/
÷итирай

—офи€

’армони€ “ћ -“етевен! ¬ къщи имам техните врати и съм много доволна. ¬ече три години и половина ги ползваме - не са мръднали.  аквото поръчах- това и получих на много добра цена./ звуча като рекламен агент на фирмата, но тъй като построихме къща , фирмите, с които се сблъсках и резултатите са различни за вс€ка/

цлете какви са ви вратите - ламинат или фурнир?
÷итирай

≈стествен фурнир, като едните са байцвани в по- тъмен цв€т, а другите са светли - естествен дъб или бук, все ги бъркам. ≈дно уточнение- вратите на баните ми са ѕ¬÷. ¬ъпреки всичко са мокри помещени€.
÷итирай

—офи€

хмм, естествени€ фурнир изглежда най-добре, ама май идва над 500лв на врата с монтажа Sad
÷итирай

—офи€

тр€бва и т€х да погледна, ама не ги намерих вчера на —тройкото.
»наче понеже аз искам мноогоо светли врати - бели или кремави, че дограмата ми е махагон, а мебелите в стаите повечето са калвадос, а детската живот и здраве ще е жълто/зелена, б€ната е светла и ако сложа н€какви каф€ви (калвадос да речем) може да стане много шарено.
јма вчера на изложението вид€х тези така наречени  рафт мастер, но ми изглеждат много пластмасови. ј ламинатните на “реска б€ха започнали да се се отлепват кантовете, най-читави ламинатни изглеждаха тези на ’армони€ “етевен.
» пак съм в гол€ма чуденка  Rolling Eyes
’ем искам да са светли, хем ако може да изглеждат не изкуствени, пък ако може да не са съвсем гладки, а и да се вмест€ в макс 400-450 лв на врата с монтаж,
май много искам а  newsm78

ѕитай в »нос. ћойте врати ћƒ‘ с фурнир б€ха по толкова.
“е са –усенска фирма и могат да то дадът по-ниска цена от софийските.
http://www.inos-bg.com/contacts.html
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 83
ћомичета,нещо за ѕловдив-и аз търс€ прилични врати Tired
÷итирай

хмм, естествени€ фурнир изглежда най-добре, ама май идва над 500лв на врата с монтажа Sad
Ќе помн€ точно , но мойте врати изл€зоха по около 400 лв.+-30-40, при положение, че и касите са нестандартен размер - до 35см имам. ѕровери по телефона, не се знае - може цените  да не са се променили.
÷итирай

—офи€

Ќе помн€ точно , но мойте врати изл€зоха по около 400 лв.+-30-40, при положение, че и касите са нестандартен размер - до 35см имам. ѕровери по телефона, не се знае - може цените  да не са се променили.

супер!!  newsm68
мерси много, в такъв случай направо ще отида до магазина им хем да ги вид€, хем да ми кажат ориентировъчни цени!  Hug
÷итирай

ћнени€: 674
ћоже ли н€кой да ми даде адреса или сайта на ’армони€ ? Ќещо не усп€х да намер€ читав сайт  newsm78
÷итирай

—офи€

хмм, естествения фурнир изглежда най-добре, ама май идва над 500лв на врата с монтажа Sad
Не помня точно , но мойте врати излязоха по около 400 лв.+-30-40, при положение, че и касите са нестандартен размер - до 35см имам. Провери по телефона, не се знае - може цените  да не са се променили.

супер!!  newsm68
мерси много, в такъв случай направо ще отида до магазина им хем да ги видя, хем да ми кажат ориентировъчни цени!  Hug

Отчети факта, че това са цени от преди 3год.
А моите врати са от Юни т.г.
÷итирай

—офи€

ћоже ли н€кой да ми даде адреса или сайта на ’армони€ ? Ќещо не усп€х да намер€ читав сайт  newsm78
Ќещо не им работи сайта, аз онзи ден на изложението пък едвам ги намерих- мацката каза че си били забравили табелите с името  Laughing , а за сайта каза че го обнов€вали. јз се опитвах да вл€за и всеки ден беше различен, но т€ каза че имали нещо проблеми и го обнов€вали.
»наче за цена питах - каза ми за ламинатните, че една врата излиза около 320(или 340 не помн€) с монтажа, ако искам стъкло- при един отвор, за да се направи  -> +60лв, и стъкло + около 25лв. ј вратите им много ми харесаха как са обкантени, даже нарочно си завирах ноктите там където са лепени и не им стана нищо. ј на “реска б€ха почнали да се вижда мдф-а точно на границата с канта Sad

ј иначе вчера изпратих запитване до »Ќќ—, за да знам дали изобщо да се разкарвам, понеже бюджета който съм си заложила е 400+/- за врата, че при повече вече ще ме изхвърл€т от нас  35, та:

Moga da vi dam orientirovychna cena na nashite vrati za edinichni broikiЕ

Pri porychka na poveche vrati tazi cena zadyljitelno shte byde namalenaЕ

Vrati Craft Master Ц 330 lv.

Vrati Laminat Ц 340 lv.

Vrati Ц furnir Ц 380 lv.

Montaj za 1 broi Ц 40 lv.

Dostavka Ц bezplatna za raiona na sofia.

Cenata vkliuchva pylen obkov + dryjka.

само не разбрах от мейла дали  "pylen obkov + dryjka"  включва и касата  newsm78

Ќад€вам се да съм била полезна
÷итирай

÷ъфка, благодар€ за инфото. јз ходих на —тройкото и не усп€х да ги намер€  Embarassed
«нае ли н€кой адреса им - н€къде четох, че е около ’емус  Peace
÷итирай

—офи€, ƒървеница

ћнени€: 443
“ук го има: http://www.harmonia-tm.com/
 ато тръгваш от —ити центъра нагоре по „ерни връх се завива мисл€ че беше на втората пресечка вд€сно и след това веднага вл€во по улицата, ко€то е успоредна на „ерни връх и там вече гледаш за табела от д€сно. ¬ същи€ блок имаше и н€какъв магазин за мебели. Ќашите врати са от ’армони€, доволни сме, ползвахме 10 процента отстъпка от миналото —тройко.
÷итирай

Ѕъбъл, Ѕлагодар€ ти  bouquet
ще ги намер€  Peace
÷итирай

ћнени€: 0
 Party Ќаши при€тели ни препоръчаха една фирма производител от ко€то са много доволни:www.titan-doors.com и Ќие си поръчахме вратите от т€х, прав€т ги по индивидуални размери.ѕоръчката направихме преди месец и в началото на миналата седмица ни ги монтираха.ћного съм доволна от монтажистите и от отношението.÷ените им също са добри,нашите врати са фурнировани и струваха около 500лв с всичко +монтажа.
»махме и разни довършителни работи по первазите на ламината в хола и момчетата ги оправиха,регулираха ми и входната врата.много съм доволна,а ламинатните им врати мисл€,че б€ха около 300лв,ако не се лъжа!!! newsm78
÷итирай

ћнени€: 28
“ук го има: http://www.harmonia-tm.com/
 ато тръгваш от —ити центъра нагоре по „ерни връх се завива мисл€ че беше на втората пресечка вд€сно и след това веднага вл€во по улицата, ко€то е успоредна на „ерни връх и там вече гледаш за табела от д€сно. ¬ същи€ блок имаше и н€какъв магазин за мебели. Ќашите врати са от ’армони€, доволни сме, ползвахме 10 процента отстъпка от миналото —тройко.
» нашите врати оттам ги поръчахме. ѕродавачката е много любезна. ѕрепоръча ми и човек за монтажа, от който също съм доволна.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 520
ћного полезна тема! „етириум€ се между фирмите ’армони€, ≈вростил, »нос и “реска  35
÷итирай

ƒо преди месец-два щ€х да препоръчам “реска, но сега не.  ъм самите врати н€мам забележка, но непон€тно защо пелементите от касите на вратите много странно се издуха и сега една по една вратите спр€ха да се затвар€т. “ези дбни ще им звън€, за да дойдат да си ги оправ€т!
÷итирай

—офи€

ƒо преди месец-два щ€х да препоръчам “реска, но сега не.  ъм самите врати н€мам забележка, но непон€тно защо пелементите от касите на вратите много странно се издуха и сега една по една вратите спр€ха да се затвар€т. “ези дбни ще им звън€, за да дойдат да си ги оправ€т!

какви са ти вратите? ламинат, фурнир?
÷итирай

Ћаминат са май. јз вече веднъж ги виках по този повод. ƒойдоха и оправиха вратата. ћахнаха частите, изчоплиха п€ната, пръснаха нова и ги поставиха обратно. —ега обаче всички останали врати прав€т същото, а вратата, ко€то оправиха се изду идентично от горната страна  Rolling Eyes
÷итирай

ћнени€: 550
¬ратите ми са монтирани.ƒве от т€х тр€бва да се остъкл€т.≈днатаа е плъзгаща. ато отидох във фирма,продаваща и постав€ща стъкла,вид€х гол€м избор.»...още не съм решила.ѕо-прозрачни и по-малко прозрачни.Ќа "перца",точки и т.н.Ќ€какви съвети? ое е удачно и кое не.» защо?
« ѕоследна редакци€: сб, 11 дек 2010, 13:04 от W »
÷итирай

W, не мога да се включа със съвет все още - на мен другата седмица ще ми предстои избор на стъкло.  азаха ми н€къде от  аблешков да съм го поръчала, още чакам точни размери. јко може да споделиш от къде ще поръчаш твоите и дали  си имат сайт.

JJ okocha, това с касите звучи ужасно  Sick сподели ако има развитие

maya_alex, би ли споделила (може и на лични) кой са ти препоръчали за монтаж, аз също поръчах от ’армони€ и ги чакам другата седмица
÷итирай

—офи€

—амо да кажа, че след дълко проучване и ходене на 2-3 месета, в крайна сметка се спр€хме на »нос. —трахотни врати сме поръчали от естествен фурнир. ÷ената с монтаж излиза само 390 лв, което на фона на останалите цени в —офи€ е просто неверо€тно ниска! ћомчето, което движи всичко е много точно, истински професионалист. „акаме ги към  оледа, дай боже всичко да е наред. ѕосле пак ще сподел€ впечатлени€.  Peace »наче ходих и в ’армони€. “ам също харесах една врата, но щеше да е поне 450лв. ’одих и в 501 врати - уж имаше повече изложени, еми нищо не ми грабна окото, а вратите от ест. фурнир б€ха от 600лв нагоре!!!  #Crazy
÷итирай

Helsinki

ћнени€: 264
јко  раси е момчето от »нос, което ви консултира - аз съм без забележки към него. —вършиха чудесна работа при нас.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 187
Zikidoors- добричка фирма. —трахотни врати, професионално обслужване, за нула време ни направиха поръчката.
  Peace

»мат магазини във ¬арна и —офи€ .

http://www.ziki-doors.com/bg/info/6-%CA%EE%ED%F2%E0%EA%F2%E8
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 275
«дравейте.¬ процес съм на избиране на  входна врата за апартамент.ƒвуом€ се между фирмите »нтекс и ѕортадор.ѕроблемът е в това ,че все нещо не одобр€вам.“ака или иначе тр€бва да направ€ известни компромиси,защото при българските покритието ще е естествен фурнир,изборът на фрезовка и цв€т -богат ,но никак не ми допадат правите первази и декоративната каса,дръжките на вратата влизащи в цената ми изглеждат на китайски и евентуално ще тр€бва да ги смен€м. »наче патронът изглежда сигурен.ѕолската врата на ко€то съм се спр€ла е с PVC покритие,бравата и декоративната каса -много красиви,но патронът не струва,просто е с най-обикновен ключ.»ма и вариант да поръчаме без патрон.ѕо отношение на цв€т -почти никакъв избор.¬ ценови диапазон н€мат гол€ма разлика.ѕомагайте!«а сега от многото обикал€не съм се спр€ла само на тези.«атова разчитам на вашите отзиви ,за да направ€ възможно правилни€т избор.
÷итирай

гр. —офи€

ћнени€: 140
http://www.egostil.com/ у нас вратите са на тази фирма. ћного съм доволна. Ќай- много ми хареса нестандартното решение за врата на бан€та- венге със стъкло Peace
÷итирай

—офи€

ћного съм щастлива! ѕоръчах интериорните врати в »нос и цената е убиец - мдф  фурнир 390 лв с монтажа + още 40 за фрезовки и 60 за стъкло! newsm44 до месец тр€бва да ги монтират
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 512
Ќие поръчахме Classen врати полски н€какви. ѕериферна рамка от дърво с пъленж от пчелна пита и двустранно ламиниран ћƒ‘ / каквото и да значи това/ с заоблени каси за скормната сума от 150лв. , но ги чакаме дано да са като мострите в магазина  Praynig
÷итирай

Ќашите врати от ’армони€ вече са монтирани и изглеждат супер. ѕоръчахми при т€х и врграден гардероб (вратички плюс рамки) добре е и той, но монтажът излезе златен. «абележката ми е, че монтажниците образуват цените не особено прозрачно.

ƒано н€ма изненади като се нанесем и почнем да ги използваме Smile
÷итирай

¬арна

ћнени€: 375
Ние поръчахме Classen врати полски някакви. Периферна рамка от дърво с пъленж от пчелна пита и двустранно ламиниран МДФ / каквото и да значи това/ с заоблени каси за скормната сума от 150лв. , но ги чакаме дано да са като мострите в магазина  Praynig

Kimbolina, монтажа на Classen отделно ли се заплаща, и колко е?
÷итирай

—офи€

Mimci объркала съм се за цената 150лв. сме дали като капаро на врата иначе са 320лв. «а монтаж не знам какво са се разбрали и дали влиза в цената мъж ми се занимава с това аз само цвета избрах.
÷итирай

ћнени€: 95
  ћоже ли да питам нещо за входна врата? ўе ми простите, но да не пускам нова тема.
»скам да си куп€  метална врата, но не мога да отдел€ повече от 350 лв.„увам , че имало  метални, тристранно заключващи се врати за тези пари.ƒаже вид€х, външно ми хареса, но н€маше как да € оглеждам подробно, пък и тогава не знаех, че имало китайски. —ега се чуд€  дали това не са пак н€какви китайски "консервни  кутии"?јко н€ко€ от вас има , мол€ да  сподели Praynig.
÷итирай

¬зехме си врати от фирма "ѕрофидорс" , нова фирма е но сме изключително доволни, вратите са —ловенски много качествени и на много добри цени ( около 300лв.) »мат огромен избор от разцветки
над 15 вида ламинат и 30 -естествен фурнир. »зпълниха поръчката в срок 30 дни и при монтажа всичко премина без проблеми . Smile

≈то и сайта им : www.profidoors.com
÷итирай

ћомичета, а имате ли отзиви за Sunnydoors?
http://www.sunnydoors.com/
÷итирай

¬сичко в техни€ сайт е много объркано , моделите са много стари ,н€мат почти никакъв избор от цветове,цените който са дали са примерни и като добавиш всичките и допълнителни цени и ти излиза не толкова евтино , но ако не сте притенциозни за качество и цена стават Smile
÷итирай

¬сичко в техни€ сайт е много объркано , моделите са много стари ,н€мат почти никакъв избор от цветове,цените който са дали са примерни и като добавиш всичките и допълнителни цени и ти излиза не толкова евтино , но ако не сте притенциозни за качество и цена стават Smile

«начи качеството е лошо - кофти  newsm78
Ќасочих се към т€х заради доста приемливата цена, а и в различните сайтове всички врати изглеждат еднакво добре  Rolling Eyes
÷итирай

—офи€

препоръчвам вратите на »нос, момчетата ги монтираха без забележки. ј вратите са просто чудесни Smile
÷итирай

ћили дами , не подцен€вайте вратите във ваши€ дом , не правете компромис с качеството ( все пак врати се смен€т 1 път на 15-20 години) . —коро вид€х в една при€телка как первазите са монтирани с пирони на друга залепени със силикон , това е недопустимо и много грозно .... в кой век живеем при наличие на толкова нови технологии !!!
÷итирай

’ич не ги подцен€ваме, но с бюджет от около 800 лв. за 3 бр. врати или тр€бва да се примир€ с не особено доброто качество или н€ко€ ста€ да остане без врата Sad
ѕо тази причина и сами ще извършваме монтажа на вратите.
÷итирай

—офи€

marisima , бих ти препоръчала моите врати, нищо че фирмата е русенска, мисл€ че ако им се обадиш ще могат да ти направ€т вратите. »мат  рафт ћастер и цената излизаше около 300 лв с монтажа, а б€ха страшно красиви
÷итирай

—офи€

ћнени€: 280
Ќие обиколихме 4 фирми за врати. ¬сичко много хубаво, но чак при предпоследните разбрахме какво ни вади очите: всичките са безфалцови. ≈ми не ми харесва да се вижда "петлето" (май така се казва) на бравата. » като питахме за фалцови врати по поръчка, защото държим много на това, казаха, че не могат да ни изработ€т. Ќа друго м€сто пък ми казаха, че фалцови не се произвеждат от 10години, не били модерни. ≈, аз не искам да съм модерна, искам да не виждам фугата между касата и вратата (искаме бели врати). ј, само на едно м€сто ни казаха, че може по поръчка, оскъп€ването е с 50лв на врата.  —ъщо така срещнах и трудности относно касите. Ќа повечето места касите б€ха стандартни по 10см, а от там нататък става една стълбичка... слагат едни допълнителни профили от двете страни на касата. ѕри первазите пък н€ма почти никакъв избор. ¬ крайна сметка поръчахме фалцови полски, така си ги произвеждат, с обикновени первази, а после ще сложим допълнително отстрани други, фрезовани. ¬зеха ни размерите на касите и н€ма да има чупки. Ќе знам какво качество ще изл€зат, но да сме живи и здрави, ще си купим други крила след време. ’аресахме  едни немски, но струваха по около 600лв на крило. „естно казано не очаквах, че ще срещна трудности при избора на врати, мислих, че най-накра€ набързо ще си купим, а то не стана така.
»скам фалцови врати, защото си мисл€, че са с по-добра топло и шумоизолаци€. Ќа последното държа много, защото в мезонета има стълба и ще кънти €ко.
÷итирай

’ич не ги подцен€ваме, но с бюджет от около 800 лв. за 3 бр. врати или тр€бва да се примир€ с не особено доброто качество или н€ко€ ста€ да остане без врата Sad
ѕо тази причина и сами ще извършваме монтажа на вратите.

ƒа разбирам ви напълно... »нтересувайте се как се монтират , н€кой китайски врати се монтират много трудно дори и от монтажниците, —ловенски, ѕолски или Ќемски се монтират много лесно ( технологи€та на производство е много различна и опростена). ¬нимавайте с монтажа ако не са нивелирани добре, вратите се затвар€т или отвар€т сами ( засилват се), а след време увисват и не могат да се затвар€т. ѕожелавам ти успех Smile)) ћарисима Smile
÷итирай

Ќие обиколихме 4 фирми за врати. ¬сичко много хубаво, но чак при предпоследните разбрахме какво ни вади очите: всичките са безфалцови. ≈ми не ми харесва да се вижда "петлето" (май така се казва) на бравата. » като питахме за фалцови врати по поръчка, защото държим много на това, казаха, че не могат да ни изработ€т. Ќа друго м€сто пък ми казаха, че фалцови не се произвеждат от 10години, не били модерни. ≈, аз не искам да съм модерна, искам да не виждам фугата между касата и вратата (искаме бели врати). ј, само на едно м€сто ни казаха, че може по поръчка, оскъп€ването е с 50лв на врата.  —ъщо така срещнах и трудности относно касите. Ќа повечето места касите б€ха стандартни по 10см, а от там нататък става една стълбичка... слагат едни допълнителни профили от двете страни на касата. ѕри первазите пък н€ма почти никакъв избор. ¬ крайна сметка поръчахме фалцови полски, така си ги произвеждат, с обикновени первази, а после ще сложим допълнително отстрани други, фрезовани. ¬зеха ни размерите на касите и н€ма да има чупки. Ќе знам какво качество ще изл€зат, но да сме живи и здрави, ще си купим други крила след време. ’аресахме  едни немски, но струваха по около 600лв на крило. „естно казано не очаквах, че ще срещна трудности при избора на врати, мислих, че най-накра€ набързо ще си купим, а то не стана така.
»скам фалцови врати, защото си мисл€, че са с по-добра топло и шумоизолаци€. Ќа последното държа много, защото в мезонета има стълба и ще кънти €ко.
ћного добре сте се насочили към фалцовите врати , много по красиви са и както казахте шумо и топло изолиращи. √лупости са това че не се произвеждат от 10години, просто изработката е по сложна и естествено по скъпа , а Ѕългарските заводи не са инвестирали в такава съвременна технологи€ за производство. ћного добър избор сте направили . ние си взехме словенски врати -фалцови мн добра изработка и сме мн доволни Smile ето сайта на фирмата www.profidoors.com
÷итирай

ћнени€: 399
Ќие си поръчахме фалцови, бели врати в  юстендил - фирмата се казва ≈вростил. ƒоволна съм, и цената е поносима. «а 1 месец ги направиха. ¬се ми се струва, че и ’армони€ прав€т фалцови
÷итирай

marisima , бих ти препоръчала моите врати, нищо че фирмата е русенска, мисл€ че ако им се обадиш ще могат да ти направ€т вратите. »мат  рафт ћастер и цената излизаше около 300 лв с монтажа, а б€ха страшно красиви
ѕроблемът е че живе€ в “ро€н, където със сигурност н€мат офис или дистрибутори. ”стройва ме и вариант на дистрибутор в ѕлевен, където все пак да мога да ги вид€  Smile
ўе съм благодарна за кординати на фирмата, ще се свържа с т€х и дано пък имам късмет  Wink

Jujka33, благодар€ за напътстви€та  bouquet
÷итирай

ћладост-2

ћнени€: 554
Jujka33 , доколкото вид€х от сайта на словенската фирма всички врати са с напречен фладер.
≈втиничко  изглежда.   «а всеки дърводелец е удоволствие н€каде да покрие "фирата" , ако добре сте ме разбрали.
÷итирай

Jujka33, благодар€! bouquet
ўе се свържа непременно с т€х.
÷итирай

—ќ‘»я

ћнени€: 181
ј бихте ли показали картинки с една фалцова и една не фалцова врата за да се вид€т разликите.... ƒа знам и аз какво да гледам - и на мен скоро ми предстои слагане на врати ....
÷итирай

Jujka33 , доколкото вид€х от сайта на словенската фирма всички врати са с напречен фладер.
≈втиничко  изглежда.   «а всеки дърводелец е удоволствие н€каде да покрие "фирата" , ако добре сте ме разбрали.
Ќе ,не те разбрах ,не съм учила в “ехникум по дървообработване  Very Happy , не казвам, че вратите са н€какви космически , но за 280лв. фалцови врати мисл€ че е доста добра оферта Wink Smile ѕросто дадох мнение всеки има глава на раменете за да направи правилни€ за него избор Smile
÷итирай

¬ предишните си постове забравих да спомена, че вратите тр€бва да са бели, инъче става страшна шарени€. “а проверих в Profidoors - белите, за които попитах б€ха на 340 лв.  Crying or Very sad
ј н€кой нещо за вратите на KM - Group да знае?
÷итирай

¬ предишните си постове забравих да спомена, че вратите тр€бва да са бели, инъче става страшна шарени€. “а проверих в Profidoors - белите, за които попитах б€ха на 340 лв.  Crying or Very sad
ј н€кой нещо за вратите на KM - Group да знае?

∆алко н€мала си късмет ( с белите врати) нашите изл€зоха много по-евтини. ј за  ћ-Group нищо не знам, н€кой да даде мнение
Smile
÷итирай

ћладост-2

ћнени€: 554
Ќе ,не те разбрах ,не съм учила в “ехникум по дървообработване  Very Happy , не казвам, че вратите са н€какви космически , но за 280лв. фалцови врати мисл€ че е доста добра оферта Wink Smile ѕросто дадох мнение всеки има глава на раменете за да направи правилни€ за него избор Smile

¬секи който е учил в техникум по дървообработване се е научил прекрасно как да мрази професи€та си , клиентите  и себе си.
Ќе познавам  изключение от това правило ,  за съжеление.
ћинали€т месец  сменихме всички шублери с  микрометри.
Ќе мисл€, че цената от 250-350 лв. за врата е нормално.
«а съжеление  качеството струва пари.
÷итирай

≈стествено , че качеството струва пари. «атова съотношението качество-цена в случа€ е най-важно . Smile
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4
Ќашите врати ги прави фирма јлви€.»мат офис на "ќборище" Ќищо не разбирам,но поне по мнението на познати,които се см€тат за разбирачи били качествени.ќбаче  не са от най евтините.¬чера вид€х,че имат щанд и на —тройкото.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 206
јз съм с врати на Classen вече от 2 години и н€мам никакви забележки . ј децата посто€нно ги блъскат , да не говорим , че задължително вис€т на обкова (дръжката) особено на вратата на хола докато об€сн€ват нещо   Crossing Arms ћъжът ми ги монтира иначе. јко ви тр€бва майстор на лични давам тел  Mr. Green
÷итирай

јз съм с врати на Classen вече от 2 години и н€мам никакви забележки . ј децата посто€нно ги блъскат , да не говорим , че задължително вис€т на обкова (дръжката) особено на вратата на хола докато об€сн€ват нещо   Crossing Arms ћъжът ми ги монтира иначе. јко ви тр€бва майстор на лични давам тел  Mr. Green

vivian помниш ли за какви пари сте ги взели , да не съм се прекарала нещо хахах Smile и вашите не са лоши Smile
÷итирай

ћнени€: 1
«аписче, че и на мен скоро ще ми тр€бва ... Smile
÷итирай

јз си търсих врата за квартирата, че старата беше много грозна. Ќамерих на едно м€сто доста евтини за по 200 лв. » в тази цена влизаше всичко - касата, брава, патрон и други там неща
 упих € от един магазин на  олхозни€ пазар във ¬арна, точно на задни€т вход на Ѕила, една ъглова б€ла къща.

»скате ли снимки?
÷итирай

—oфи€

ћнени€: 1 650
ƒа, искаме!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 126
ћол€ за мнение за блиндираните врати на “унадор, а също ми педстои и слагане на интериорни врати. ’аресах н€кои от —ан »сидор- имате ли мнение за техните интериорни врати?
ѕредварително благодар€ за отговорите
÷итирай

—офи€

hanna_lena , ние сме с блиндирана на “унадор вече 2години и половина и н€мам абсолютно никакви забелейки Smile ѕрепоръчвам ти €!
÷итирай

ћнени€: 32
ѕоръчахме си врати от —тил ћ , наши при€тели горещо ни ги препоръчаха ... сега като чета ц€лата тема и никой не вид€х да е писал за тази фирма newsm78
ќх дано да са добри че..
¬ратите са ћƒ‘ естествен фурнир €сен от 620лв. на врата нагоре са с каси без дръжки...
÷итирай

—офи€

цъфка благодар€ ти  за отговора.

ћоже ли н€кой да ми препоръча магазин с готови инретиорни хубави врати - откъдето да мога да си ги закуп€ директно без да прав€ поръчка и да чакам.

ѕредварително благодар€
÷итирай

—офи€

н€ма ли кой да ми препорача магазин, откъдето да си закуп€ хубави готови интериорни врати?
÷итирай

—ќ‘»я

ћнени€: 181
Ћ” —ƒќ– - от там спешно си € купихме , за стандартни строителни отвори http://luxdoor.bg/
÷итирай

јз съм много доволна от едни китайски врати и б€ха сравнително евтини на базата на поръчковите български,или др. ¬ рамките на три дена б€ха монтирани и имаха гол€мо разнообрази€ мисл€ че б€ха около 200лв фирмата беше "ROYAL-2007" “е се занимават и с ремонти по жилища и са наистина добра фирма ние правихме основен ремонт и те поеха всичко.адрса им е на ул ѕирин-30
http://royal2007.hit.bg/  тел; 0897638116
÷итирай

—офи€

Ѕлагодар€ ¬и за отговорите  момичета.
искам да попитам н€кои има ли мнение за вратите на —ан »сидро?
÷итирай

ѕоръчахме си врати от —тил ћ , наши при€тели горещо ни ги препоръчаха ... сега като чета ц€лата тема и никой не вид€х да е писал за тази фирма newsm78
ќх дано да са добри че..
¬ратите са ћƒ‘ естествен фурнир €сен от 620лв. на врата нагоре са с каси без дръжки...

ƒоста скъпи са вратите .ние си взехме Ћаминат -CPL за по 330лв от фирма ѕрофидорс -—ловенски са ,пак без дръжки , естествени€ фурнир б€ха от 360лв мисла че, а €сена беше 450 или 460лв, а и изработката като гледам на стил ћ  не е много добра ....
÷итирай

ћнени€: 114
ћомичета
изчетох ви форума - ние сме в панел и искам да смен€м врати - 5 бр - две ако маже да са двуцветни - и още 2 ѕ¬÷ !!  » да облекат една каса без да има врата и една арка !
 ќ» да избера ?
≈”–ќ—“»Ћ са производители  в Ѕългари€ - дали стават? “и€ на  ласен - дали могат!! јко можете помогнете ми!  bouquet
÷итирай

«дравейте, в момента и аз инжив€вам ужаса на търсене на интериорни врати..... «а сега сме се спрели на “–≈— ј и Ѕ”Ћƒќќ–—.... ћол€ да кажете ако н€кой знае нещо за булдоорс, понеже клоним към т€х....., но все още се колебаем... все пак ще копуваме 7 врати...  Smile

ћерси много предварително Smile
÷итирай

—офи€

на “реска б€х чела много положителни мнени€ , но нещо наживо н ми допаднаха. ¬иж на »нос-–усе , много са им добри цените, а иначе до колкото знам най-хубави са на ’армони€, ама на мен фурнированите ми дойдоха малко скъпички
÷итирай

ћнени€: 405
¬ратите в дома ми са Solodoоr - http://www.itpgroup-bg.com/ - изключително съм доволна от фирмата, вратите и монтажа, а и като цени са ок!
÷итирай

Journeys end in lovers meeting.

ћнени€: 3 036
јз днес поръчах от ¬орошилов, защото единствени държат на склад това, което ми тр€бва. »зтощих се от това търчане за врати, а сроковете дори не искам да ги коментирам.  ато дойдат вратите ще кажа какво е положението, но поне н€ма да чакам дълго и н€ма да ми излезе златно / към 270 се връзва врата с всичко - брави, монтажи и т.н., като моите не са стандартни отвори.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 070
ѕоръчах врати от българската фирма “–≈— ј, защото за 1-2 см не влизаха стандартни врати и в н€колко фирми-вносители се опитваха да ни убед€т да разшир€ваме отворите, за което н€махме техническа възможност (а и всичко беше вкл. бо€дисано вече). «начи, цените са доста добри, срока на доставка на вратите го спазиха, вратите влезнаха в отворите до милиметър
Ќќ
след това ги чакахме 2 седмици, за да ни монтират первази около касите и на едната врата первазите са снаждани 2-4 см отдолу Shocked Shocked - за 2 седмици не ги отр€заха с правилни€ размер!! » са казали на мъжа ми - ами такива са Mad #Cussing out #Cussing out
вие си прецен€вайте, аз втори път при т€х не бих поръчала Naughty
÷итирай

—офи€

» по-напред съм писала в темата. ѕрепоръчвам Zikidoors - имат сайт в интернет. ‘ирма “реска искаха да ни остав€т 20 дена без врати, а от Zikidoors дойдоха, изкъртиха и за 2 дни имахме врати (освен това б€ха готови предсрочно).
÷итирай

» аз съм доволна от »“ѕ √руп, но по-важно е, че мъжо също е доволен, а при него угоди€ н€ма Laughing ќсвен —олодора ни предложиха и по-евтин вариант - полски врати. —ега търсиме хубава входна врата Mr. Green
÷итирай

—офи€

ћнени€: 116
Ќие поръчахме от “реска. ћонтираха вратите 3 дни предсрочно, но пък за сметка на това вече почти 2 седмици чакаме первазите (в€рно, че имаше почивни дни, но все пак имаше и работни такива), а и са объркали височината на касите, заради което ще се наложи да доплащаме за по-широки первази, и за разкош са изпуснали €вно едната врата и са наранили паркета в едната ста€  Sad » понеже съм оставила мъжа ми да се разправ€ с т€х, той още не се е обадил да се оплаче...
÷итирай

ћоите ги монтираха от ¬орошилов. ¬ратите са чешки, хубави са. ќбаче, забравили да ми донесат брава за тоалетна и ми за€виха, че и в склада н€мали.  Shocked  Laughing ќставили едната каса без п€на и т€ се вади с пръстче ц€лата.  Laughing ќт утре започвам похода срещу ¬орошилов.  Cool
÷итирай

—офи€

«дравейте,монтажник съм на интериорни врати,питайте ако мога ще помагам
÷итирай

÷ените на ''“реска'' може да са добри ,но това е за сметка на живущите около производствената им база в Ќови »скър. “е са длъжни да живе€т в посто€нен шум и обгаз€вани от боите които използват. ¬сичко това е от лакоми€ за по-гол€ма печалба. ∆алко за децата в района а който е избрал фирма ''“реска'' със здраве да си ползва вратите.
÷итирай

ћнени€: 132
÷итат
∆алко за децата в района а който е избрал фирма ''“реска'' със здраве да си ползва вратите.
E, това почти като клетва прозвуча, дано да бъркам Smile

»наче влизам  в темата да прочета мнени€, че втора зима без врати не ми се седи.
—м€там да изчакам "—тройко"-то - н€кой в н€ко€ от темите беше писал, че се е уредил с врати с 10% намаление от там.
÷итирай

јз се уредих с такова, но беше преди 2 г.
÷итирай

„ета, че много от вас са имали проблеми с первазите на “реска....явно това име е слабото м€сто. Ќашите врати също са от т€х...много сме доволни, чудесно качество и цена. » ние щ€хме да чакаме за первази сигурно дълго, ако не беше мъжа ми. Ќещо им се наложи, че не можел да ги чака за первази и да ги слагат веднага. —ложиха ни ги на други€ ден и двата пъти в които им правихме поръчка. Ќаши роднини си сложиха доста врати от т€х и при€телско семейство - пак всички са доволни!
÷итирай

јз съм от “реска. »мам много отговори на всички, които са недоволни.ѕо въпроса с первазите - при поръчка на врати има монтаж на врати и след това на первази. огато монтираме вратите, н€кой искат веднага первазите, а други искат да бо€дисат, подмажат и т.н.¬ремето за постав€не на первазите зависи от желанието на клиента. ѕон€кога е необходимо подсещане наистина /от страна на клиента или от нас/
÷ените на ''“реска'' може да са добри ,но това е за сметка на живущите около производствената им база в Ќови »скър. “е са длъжни да живе€т в посто€нен шум и обгаз€вани от боите които използват. ¬сичко това е от лакоми€ за по-гол€ма печалба. ∆алко за децата в района а който е избрал фирма ''“реска'' със здраве да си ползва вратите.
“ази госпожа ни е съседка и съпругът има фирма за дограма като цеха е в съседство. ÷ех за алуминиева дограма, които не вдига "никакъв" шум. ƒори в 5 сутринта. ј в момента н€ма работа и този цитат е резултата.
’ора вс€какви и ние не сме перфектната фирма.
÷итирай

хасково

ћнени€: 277
ћо€т проблем е преходна плъзгаща се врата.“р€бва да € избера преди да е монтиран гипсокартона,че н€кои се монтирали само на стена.ѕортала е 2 м.»скам две крила плъзгащи се навън.ѕравил ли е н€кой такова нещо и къде?
÷итирай

—офи€

» ние сме с интериорни на  ласен и сме много доволни. ¬ъншната ни е на “унадор едната и вратата и заключването е добро , но едната ключалка ръжд€са  Tired

»зчакайте сега има —тройко и със сигурност ще има 5-10% отстъпки  Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 318
ƒве от вратите си правихме в  ю —тайл (Q Style). ћного съм доволна от качеството, монтажа, сроковете и отношението.
÷итирай

и тук, и там, и въобще навс€къде

ћнени€: 1 294
ј ние днес чакаме от LUXDOOR да ни ги достав€т и да ги монтират.
ѕо телефона мъжа с който говорихме беше доста любезен и най-вече търпелив в об€снени€та си и към моите въпроси.
—илно се над€вам и след монтажа да съм с такива положителни впечатлени€ Peace „естно казано, все пак ми е малко притеснено, докато не ги вид€ как изглеждат в готов вид.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 17
ћомичета, тези от вас които са с врати  ласен, отъде ги поръчахте/взехте? Ќабел€зала съм си т€хната рамка за метални каси, че с мо€та панелка не ми се иска да стесн€вам отвора, а пък да кърт€ касите е изключено! Ќ€ко€ от вас има ли такава каса?

P.S. √ледам в сайта им, че ƒавидо, Ѕаумакс,  арпетмакс и още 1 фирма са написали...
÷итирай

—офи€

Ќаш при€тел е представител на тези врати, ама фирмата не и знам името  Embarassed
—ега ще са на —тройкото и мисл€, че дават н€каква отстъпка. Ќашите врати са по поръчка и не мога да ти помогна за това, но ако искаш тел. мога да ти пусна на лични на момчето.
ѕоръчахме за нас преди половин година, преди месец за свекърите , всичко дойде навреме и не сме имали с нищо проблем / доставка, монтаж, нещо криво или чукнато/, защото обзавеждаме два етажа и се нагледах на некоректност  Tired
÷итирай

—офи€

ѕитай за фирма, ако ти е възможно. јз ще се разход€ на —тройкото, ако са там направо ще говор€ на м€сто
÷итирай

—офи€, в гнезденцето

ћнени€: 147
» аз се записвам, че както krasimilo и на нас не ни се стои втора зима без врати. ¬чера от ƒавидо си взех ц€л каталог на вратите класен и сега ги гледам...
—тройкото започва утре  Smile
÷итирай

«амислете се и за врати от дърво , цените са станали доста близки !
÷итирай

—офи€

» аз се записвам, че както krasimilo и на нас не ни се стои втора зима без врати. ¬чера от ƒавидо си взех ц€л каталог на вратите класен и сега ги гледам...
—тройкото започва утре  Smile

ј дали случайно ƒавидо ще бъдат на —тройко?
÷итирай

и тук, и там, и въобще навс€къде

ћнени€: 1 294
ј ние днес чакаме от LUXDOOR да ни ги достав€т и да ги монтират.
ѕо телефона мъжа с който говорихме беше доста любезен и най-вече търпелив в об€снени€та си и към моите въпроси.
—илно се над€вам и след монтажа да съм с такива положителни впечатлени€ Peace „естно казано, все пак ми е малко притеснено, докато не ги вид€ как изглеждат в готов вид.
ƒа се самоцитирам - вратите са страхотни Peace Ќе съжал€вам за избора си и се радвам, че благодарение на споделени мнени€ в тази тема, открих тези врати.
÷итирай

—офи€, в гнезденцето

krrasy според брошурата ще бъдат.
янка Ѕиби€нка и ние искахме врата от дърво и опитът ни можеш да прочетеш в черни€ списък. «а съжаление в Ѕ√ €вно много бързаме да си продадем стоката и това със съхненето е излишна дреболи€, което само бави търговеца  Mad
÷итирай

—офи€

ћнени€: 9
ћомичета,
ѕосетихте ли вече —тройкото?
ћол€ за мнени€. »ма ли и кои са фирмите, предлагащи интериорни врати? ƒават ли отстъпки?
÷итирай

—офи€, в гнезденцето

Ќие ходихме и поръчахме от “реска. Ќе съм ги проучвала, дано н€маме проблеми Praynig
»ма много фирми , предлагащи интериорни врати-н€кои са само вносители, има и т.нар. производители. ѕочти всички имат отстъпки, само  амбера и —ин н€мат. ’аресах си и ћебел ќќƒ, при т€х отстъпката е безплатен монтаж. “реска- -7%, имаше и 10% отстъпки...
м/у др. —тройкото е до утре, но пък и повечето фирми ще имат отстъпки до кра€ на месеца
÷итирай

—офи€

Ѕлагодар€, Ѕубу  bouquet
«ащо избрахте “реска? »ма нещо, което ме притесн€ва в т€х (не знам защо, на н€какво подсъзнателно ниво  Laughing)
»наче ние днес ще ходим до там.
÷итирай

—офи€

—ъвсем леко да се вмъкна в темата Smile  ќйто е от —офи€ - в момента има изложение в Ќƒ  - —тройко. »ма доста неща, така че ако н€кой има време за губене, може да се позавърти там.. Ѕи тр€бвало да има такива врати. ѕоне външни врати със сигурност вид€хме Smile ¬ид€х че е писано в горни€ пост. »звинете ме  Hug
÷итирай

—офи€, в гнезденцето

Ќие специално търсехме сгъваеми врати и затова- най-евтини€т вариант са, а и качеството ни хареса от изложеното на —тройкото и в техни€ шоурум, предложиха ни и добри отстъпки-7% +безплатен монтаж, а и търсихме от т.нар. производители....над€вам се да е лъжливо чувството ти Laughing
÷итирай

—офи€

» аз се над€вам  Laughing
ўе се радвам, ако се включиш с мнение след монтажа им.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 061
Ќ€кой може ли да даде мнение за интериорни врати " айлъка"?
ќттам предложиха вариант да се облекат  металните каси, които н€ма да къртим, с н€какъв фурнир и така отворът се стесн€ва само с около 3см. »маше и разни други, които предлагат подобно нещо, но слагат нова каса и стесн€ването е 8-10см.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 8
здравейте,

а н€кой да е чувал нещо за ƒиадорс - Diadoors? «ащото се чудиме дали да поръчаме от там. ћерси  bouquet
÷итирай

¬зехме врати от ’армони€. «а 1 година една от вратите се изметна и й падна дръжката.
“ъй  като е на складовото помещение - не го отдавам на честата употреба, а на некачествено изпълнение Mad
÷итирай

Ѕубу, какво стана с вратите от “реска? јз също ще имам нужда от една сгъваема да преград€ едно помещение, доволна ли си и какви горе-долу б€ха цените? Ѕлагодар€!
÷итирай

—офи€, в гнезденцето

ј,здравейте пак.
ћонтираха ги, имахме малки премежди€...особено относно дръжките-имаше един особено интелигентен майстор, който реши да монтира дръжката, не където му казахме и се оказа, че се заключваш в ста€та по този начин  Laughing Ќе ни беше смешно тогава, но след като не пожелаха да смен€т сбърканото крило, сега имаме по 2 дръжки на врата, за симетри€. »наче, тъй като н€ма фирма за врати, ко€то да не създава проблеми, сме доволни общо взето. »злезе около 500 лв вратата без стъкло и 600-със.  ажи, ако още нещо те интересува Peace
÷итирай

ќх... явно с всички фирми е така, наистина. ћожеш ли да ми кажеш какъв материал и какви размери е за тази цена? Ѕлагодар€ ти!
÷итирай

–аковски

ћнени€: 102
√отови пана за врати - http://www.rosi.bg/pana-za-vrati/160.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 116
» нашите врати са от "“реска". јми, не ги препоръчвам на никой, имахме доста перипети с т€х и в крайна сметка качеството е крайно незадоволително.
÷итирай

ћнени€: 5 077
јз да похвал€ нашите врати Porta от един магазин в подземието на —ити ÷ентъра, не си спомн€м как се кзваше, май –алица. ¬ече три години доста сериозна експлоатаци€, не са мръднали, като нови са. » от самите врати съм много доволна, и от монтажа.
÷итирай

—офи€, в гнезденцето

ќх... явно с всички фирми е така, наистина. ћожеш ли да ми кажеш какъв материал и какви размери е за тази цена? Ѕлагодар€ ти!
Ћаминиран мдф за размери 90/200.
÷итирай

Ѕлагодар€ ти.  bouquet

’убави, лоши... јз опирам пак до “реска, защото са производител и с нестандартни размери другите фирми ми дават такива цени, че...  Crazy ќсвен това, ще тр€бва да чакам н€какъв завод в ѕолша, примерно, да произведе мо€та нестандартна врата в необозрим срок. »зобщо... “о не врати, а диаманти по-лесно ще си куп€.  Laughing
÷итирай

simplyaven - не се притесн€вай, хубави са на “реска Peace Ќие си обзаведохме жилището с техните, н€ма мърдане, девер ми си направи 9 за апартамента преди 3год., също и нашите кумци си направиха в цели€ апартамент. Ќикой н€ма проблем от близките ми!
÷итирай

ћерси. јз съм с други врати за стаите, но сгъваема... Ќ€ма как, тр€бва ми производител. тъй че, “реска ще е.  Very Happy
÷итирай

Ќие взехме от тук врати н€мат много гол€м избор но вратите са им хубави  http://www.vidov-commerce.com/?page_id=51
÷итирай

—офи€

√отови пана за врати - http://www.rosi.bg/pana-za-vrati/160.
 акво представл€ват тези пана?
÷итирай

–аковски

“ова са готови платна за врати които се леп€т от двете страни на рамката за врати и после се бо€дисват според желани€ цв€т.
÷итирай

—офи€

ћогат ли да се залеп€т на стара врата? ќт онези, па€нтовите в панелните блокове.
÷итирай

–аковски

≈дни колеги го правиха то€ номер, свал€ се обикновената фазерна врата и се изр€зва така че да остане рамката на вратата и леп€т платната с полиуретанова п€на (та€ с ко€то се монтират врати и прозорци) и ст€гат на доста места със ст€ги. »зр€зва се за да се запълни с п€ната и съответно залеп€т платната. “ези платна обаче са с по-гол€м размер и тр€бва да се отрежат после след което  тр€бва да се бо€дисат (те са подготвени за тази операци€, идват грундирани).
« ѕоследна редакци€: нд, 11 мар 2012, 15:21 от shadowman »
÷итирай

—офи€

ћного ти благодар€ Smile
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 784
«дравейте.

» аз съм на вълна врати. »зчетох ц€лата тема, мол€ н€кой, който вече е сложил врати в панелка на метални касаи без да кърти, да сподели опит. »скам да ги облека, но с минимално стесн€ване на отвора.
« ѕоследна редакци€: вт, 08 май 2012, 18:45 от catty m »
÷итирай

—офи€

Ќие още не сме се наканили да поръчаме, но вариантите са 2 май - алуминиеви врати, като има доста хубави цветове, стъкла и т.н, за да не изглежда като врата на бан€ или пък врати по поръчка според размера, но стесн€ват с 8см. ѕри нас мерих, че дори стеснено, пак ще е като стандартна врата.
ѕросто тези с металните каси са по-широки по принцип.  офти е, за който е свикнал с по-широките. ¬еро€тно ще се усеща.
Ќие този месец ще пробваме с алуминиева на кухн€та, защото само там е по-малък отвора. јко ни хареса, ще сложим и по другите стаи. јко не - ще се стесн€ва. “ова е положението.
÷итирай

—офи€

ћеталните панелни каси са стандатни мисл€ - нашите са 80 см. на стоите и 60 см.на санитерните помещени€. Ќе искам стесн€ване с по 8-10 см. тъй като това оозначава, че диванът, например, никога н€ма да може да се изнесе.

јлуминиеви врати не подлежат изобщо на обсъждане, с такова стесн€ване има красиви врати от ћƒ‘ и т.н.

√ледах, че ƒавидо предлагат каси комуфлаж, което би било идеално решение за нас. ўеше ми се н€кой, които чеве е сложил подобни каси и врати да сподели опит.
÷итирай

—офи€

јлуминиевите не стесн€ват.
» на мен в един магазин ми казаха за каси камуфлаж, но познат, който се занимава с врати, беше скептичен. «вън€х и в една фирма за немски врати, които преди са имали вариант със стесн€ване 3 см, но вече не правели... ќтзиви от първа ръка н€ма и това ме притесн€ва.
ўе съм благодарна и аз за още инфо по въпроса.
Ќие ще слагаме нови врати в панелка при майка ми. ѕо този повод мерих нашите вкъщи и се оказа, че стесн€ването ще ги направи колкото нашите - 73 см, мисл€, че беше.
÷итирай

—офи€

ќтносно касите, преди 6-7 м ходих в ƒавидо и разпитвах, но те имаха останали само цв€т орех, защото фирмата ги била спр€ла от производство. Ќе изглеждаха никак зле, но на мен ми тр€бват тъмни врати. јко н€кой има опит с друга фирма ко€то стесн€ва отвора минимално, ще съм много благодарна.

ѕроблема ми е 1 врата, ко€то в момента е 70 см. јко се стесни с 10 см. става 60, а това е детска и както казаха по-нагоре н€ма внас€не или изнас€не на мебели...
÷итирай

—офи€

ју, това с ƒавидо не ми хареса като инфо Sad јз само сайта им гледах. ƒано има и други фирми, че...
÷итирай

Ѕлагодар€ ¬и за отговорите  момичета.
искам да попитам н€кои има ли мнение за вратите на —ан »сидро?
¬ратите на сан »сидро са страхотни, но доста скъпи (мен лично това ме отказа). јз исках бели врати, а техните б€ха като порцеланови  - просто красота. ƒругото, което не ми пасваше (освен цената), б€ха размерите - наши€т апартамент е старо строителство, вратите - различни размери, и по-високи от 2м. „ака се доставка също така, но и аз чаках един месец за чисто български врати Smile
÷итирай

ћеталните панелни каси са стандатни мисл€ - нашите са 80 см. на стоите и 60 см.на санитерните помещени€. Ќе искам стесн€ване с по 8-10 см. тъй като това оозначава, че диванът, например, никога н€ма да може да се изнесе.

јлуминиеви врати не подлежат изобщо на обсъждане, с такова стесн€ване има красиви врати от ћƒ‘ и т.н.

√ледах, че ƒавидо предлагат каси комуфлаж, което би било идеално решение за нас. ўеше ми се н€кой, които чеве е сложил подобни каси и врати да сподели опит.

Ќ€ма шанс за касите камуфлаж...спрени са от производство от н€колко месеца и никъде н€ма наличност.
≈динствени€ начин за вашите врати е да къртите н€кой ден металните каси, инак каквото и да правите, все ще ви се намали отвора, а за кухн€та и тоалетната вратите вече това ще е проблем...
÷итирай

—офи€

Ќ€каки мнени€ за тази фирма: http://www.mebelinterior.eu/%D0%B2%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8-%D0%B … %BF-craft-master/

÷итирай

ћнени€: 87
Ќ€ма да останеш разочарована от качеството!

јко търсиш нещо в по-нисък ценови клас, препоръчвам тези http://luxdoor.bg. «а съжаление поддържат наличности само от н€колко цв€та.
÷итирай

—офи€

¬същност се спр€хме на тази фирма:

http://www.doordecor-bg.com/interior-doors.html

„ешки врати, стесн€ване на светли€ отвор при обличане на метални каси 3 см.

Ќ€кой да има мнение за фирмата?
÷итирай

ћнени€: 1 445

јко търсиш нещо в по-нисък ценови клас, препоръчвам тези http://luxdoor.bg. «а съжаление поддържат наличности само от н€колко цв€та.

sen sei,  luxdoor работ€т с готови размери врати? ј първите - и по налични светли отвори?
÷итирай

ћнени€: 87

sen sei,  luxdoor работ€т с готови размери врати? ј първите - и по налични светли отвори?

Ќе знам. ћоите са със стандартни рамери, а от сайта не ми става €сно.
÷итирай

ћомичета,
наклонете избора за изработка на врати за нестандартни отвори и первази - т.е. по поръчка Smile
 »нос, “реска, —лав€нка ¬ћ или Ћуксдор (за последните не съм сигурна дали прав€т по поръчка).
÷итирай

Ўопи€

ћнени€: 6 010
ћомичета,
наклонете избора за изработка на врати за нестандартни отвори и первази - т.е. по поръчка Smile
 »нос, “реска, —лав€нка ¬ћ или Ћуксдор (за последните не съм сигурна дали прав€т по поръчка).
—амо »нос ползвахме и се справиха много добре.  расиви ни ги направиха. јко се въоръжиш с търпение, накра€ че получиш чудни резултати. Ќо си тр€бва търпение. ѕредставител€т им за —офи€ е гол€ма мъгла в организаци€та. ќбаче е сладур.  Laughing
÷итирай

—офи€

ћомичета,
—амо »нос ползвахме и се справиха много добре.  расиви ни ги направиха. јко се въоръжиш с търпение, накра€ че получиш чудни резултати. Ќо си тр€бва търпение. ѕредставител€т им за —офи€ е гол€ма мъгла в организаци€та. ќбаче е сладур.  Laughing

ћол€ те, сподели с колко търпение тр€бва да се въоръжи човек.
Ќие поръчахме врати от ƒордекор, на 10 август при срок за изпълнение 6 седмици. «акъсн€ха с 2 седмици, при което се оказа, че от 4 врати 3 са сгрешени. ћќнтираха 2 от т€х (едната направих компромис да € сложат на едно помощение с щрангове), като уж тр€бваше до 4 седмици да дойдат и останалите, като шефът им щ€л да се помъчи даже 2 седмици да стане. ¬ече минаха 5 седмици. Ќа мен търпението ми се изчерпа вече за 3 месеца и мисл€ да развал€ договора и да си искам капарото.
÷итирай

ћомичета,

ћного добре звучи  Peace “ърпение - имам го (засега), т.е. имам н€кой друг месец... стига да н€ма фрапантни "неправилно взети размери", "перваза не стига до пода" и подобни, още повече щом ще са красиви.
» описанието на представител€ е  35 (т.е. тр€бва да го ръчкаш повечко?)
«апочнах към т€х да клон€, базата им е в –усе, а —лав€нка - ¬раца;)
÷итирай

ѕопово

ћнени€: 158
«дравейте на всички.  ажете мнение за 4 интериорни врати: ламинат или крафтмастер лак? ћаи повече клон€ към вторите, но кажете мение
÷итирай

Ўопи€

Ќе беше толкова гол€мо закъснението, младежът си взе перфектно мерките. ћонтажистите б€ха добри.  Ќо той просто е малко разсе€н и когато си минал през не знам колко майстори, поръчки и още купища неща, вар и мазало, търпението е на кантар. ћалко се забави със стъклата, малко с разни дребности, в ден€т на монтажа усп€ да закъснее с 5-6 часа (доставната кола била бъгнала). ќбаче вратите засега са чудни. ƒано във времето да не ми се наложи да си промен€ мнението.  Peace ѕросто тр€бва да си говорите много напоително и редовно, за да върви работата.
÷итирай

рони, добре;)))
ј това с бъгването на колите (водна помпа се чупи), материалът го н€ма в едини€ склад, дир€т го в друг - позната картинка.... ¬ажното е, че в рамките на ден€ и помпите заработват, и матриали има;) » доставките са ќ .

–адвам се за вратите ти и благодар€ Peace
÷итирай

—офи€

ћда, рони, €вно при вас не е чак като при нас търпението. √овор€ напоително и редовно, ход€ до офиса, файда н€ма. ўе пускам жалба към  «ѕ и ще си искам капарото.

Neshi, аз лично не харесах  рафт ћастер вратите и предпочитам ламинираните.
÷итирай

ѕопово

ћнени€: 158
catty m от каква гледна точка - външен вид или нещо свързано с поддръжката. ѕомогнете кое да избера, че утре тр€бва да внас€м капарото
÷итирай

—офи€

catty m от каква гледна точка - външен вид или нещо свързано с поддръжката. ѕомогнете кое да избера, че утре тр€бва да внас€м капарото

¬ъншен вид. Ќе си ли ги вижал на живо?  рафтмастера ми се сториха н€как си... много пласмасови, хич не ми харесаха на живо, хем много гледах на снимки в нета. Ќо все пак е въпрос на вкус, за това е хубаво да отидеш и да видиш мостри.
÷итирай

јз си поръчах от  Ћуксдор - http://luxdoor.bg  и мога да кажа ,че ниските цени абсолютно отговар€т на качеството им. Ќ€ма и месец и касата на едната врата се отлепи , а самата врата н€какси провисна и опира в пода. «а фактура и гаранци€ естествено не може и да става на въпрос. ƒругото което е важно за т€х, е че от промоционалните им врати естествено са се изчерпали и ти предлагат веднага по Ц скъпи. ¬ажно е да се знае и за монтажа Ц въпреки че взимаха сами размери на вс€ка врата на м€сто, после при монтирането на каси и врати ги режат на м€сто и става страхотна кочина, ко€то не си почистват тъй като не влизало в цената. »наче вратите са им евтини, но качество никакво.
÷итирай

Sofia

ѕредстои ни подм€на на 6 врати на панелка. ћол€, препоръчайте фирма, от ко€то да ги вземем. “р€бва да са налични и на склад, да са сравнително добро качество и не много скъпи. ј дали н€кой прави отсъпка за количество? Ќе мога да се ориентирам в това многообразие на пазара...
÷итирай

—офи€

ѕредстои ни подм€на на 6 врати на панелка. ћол€, препоръчайте фирма, от ко€то да ги вземем. “р€бва да са налични и на склад, да са сравнително добро качество и не много скъпи. ј дали н€кой прави отсъпка за количество? Ќе мога да се ориентирам в това многообразие на пазара...

Ќали знаеш,ч е ще ти се стесни светли€т отвор на вратите, ако облечеш касите? ќтстъпка се съмн€вам да ти направ€т за 6 врати, а и доста изисквани€ имаш Smile ѕиши на ко€ фирма се спираш, че е полезен опит, все пак.
÷итирай

Sofia

Ќали знаеш,ч е ще ти се стесни светли€т отвор на вратите, ако облечеш касите? ќтстъпка се съмн€вам да ти направ€т за 6 врати, а и доста изисквани€ имаш Smile ѕиши на ко€ фирма се спираш, че е полезен опит, все пак.
Ќе го знаех това  Smile още съм супер неорентирана. явно ще си е търсене, ще пиша какво сме намерили  newsm78
÷итирай

—офи€

»ма камуфлажни каси за врати за панелни жилища и при т€х стесн€ването на светли€ отвор е минимално. —мен€ла съм врати на панелно жилище, н€маше една с една еднакви, така че това да ги имат в наличност не ти върши работа.
÷итирай

Sofia

»ма камуфлажни каси за врати за панелни жилища и при т€х стесн€ването на светли€ отвор е минимално. —мен€ла съм врати на панелно жилище, н€маше една с една еднакви, така че това да ги имат в наличност не ти върши работа.
ј н€ко€ фирма да препоръчаш?
÷итирай

—офи€

¬ратите, които сложихме, са алуминиеви. ¬последствие знам, че се по€виха производители с камуфлажни каси, които слагат дървени крила на вратите. ≈то ти една стара тема, ко€то може да ти е полезна.
÷итирай

—офи€

¬ратите, които сложихме, са алуминиеви. ¬последствие знам, че се по€виха производители с камуфлажни каси, които слагат дървени крила на вратите. ≈то ти една стара тема, ко€то може да ти е полезна.

»мало е, един вид каса, с минимално стесн€ване на светли€ отвор, полска, но вече не се произвеждала Sad “ова установих миналата година след много ровене и търсене. «а нас алуминиевите врати не б€ха опци€.

¬същност б€х открила една фирма с н€какъв вид каса за панелки, но беше толкова измислена самоделка, оставаше да се вижда част от металната каса, ко€то на всичкото отгоре тр€бваше и сами да си бо€дисваме (не се включваше в цената на вратите, нищо, че б€ха по над 400 лв./бр.). јз и за това се б€х спр€ла на тези чешки врати, но не попаднах на фирма-изпълнител (писала съм за т€х). —ъщата марка чешки врати вид€х и на н€каква друга фирма, но ще търс€ по-нататък, когато стигнем до см€на на останалата част от вратите вкъщи. »наче стесн€ването на светли€ отвор при т€х е около 3-4 см. (ако си спомн€м праивлно), но все пка тр€бва да се прецени дали и това н€ма да е много (при нас, например, това ще възпреп€тства изнас€нето на дивана от хола с около 1 см., поради което тази каса ще се реже, а останалите сме преценили на този етап, че н€ма да са проблем, тъй като мебелите са разглоб€еми).
÷итирай

—офи€

ѕри нас също стоеше проблемът с изнас€нето на мебелите и другата алтернатива беше през прозореца, което съвсем усложн€ваше задачата. јлуминиевите б€ха компромис преди 5-6 години. √ледах, че в темата пишеше жена, ко€то препоръчваше фирмата, сложила вратите в нейни€ апартамент (parapet.eu, ако не се лъжа). ћоже би те продължават да работ€т.  newsm78
–€зането на касите не винаги е опци€, защото при н€кои отвори са метални, подсилени и р€знето се превръща в истинско предизвикателство. ¬ наши€ апартамент имахме два вида врати - с дървени и с метални каси. ћеталните ги обл€коха с профил, а дървените ги изкъртиха.
÷итирай

—офи€

ƒа, да, и при нас са дървени и метални, дървената стана страхотна и без никакъв проблем. ј иначе се над€вам да н€ма проблем с р€зането на касата на хола, тъй друг апартамент е правено това. ≈, мръсоти€та е на ниво, разбира се, ама...
÷итирай

—офи€

—амо се консултирайте със строителен инженер, тъй като н€къде б€х чела, че при панелите металните каси на вратите не са случайно сложени и подсилвали конструкци€та. ћоже и да не съм права, но н€какъв спомен ми е останал.
÷итирай

Sofia

¬ратите в нашата панелка се оказа, че не са с метални каси. —троена преди масовите панелки, уж по н€каква белгийска технологи€ и май н€ма да имаме проблем с касите.
—пр€хме се на врати Classen, мисл€, че съотношенито цена/качество е добро при т€х.
«а 7 врати ни излиза средно по 350 лв. на врата, такава оферта получихме.
ѕонеже много фирми ги предлагат се чудим ко€ да изберем, защото не само вратите са важни, а и монтажа.

Ќ€кой да препоръча такава фирма, с добър монтаж на врати Classen?  newsm78
÷итирай

—офи€

Ѕраво, че н€ма да имате проблем, това е наистина важно. ÷ената е без монтаж, нали?
«а съжаление, фирма не мога да препоръчам, изчети темите, току виж си избрала читава фирма, а после да се похвалиш, че може и снимчици да покажеш.  Very Happy
÷итирай

Sofia

— монтажа е това Smile ћонтажа е 60 лв на врата.
ƒа, имаме още малко време да поумуваме и ще кажа на кой сме се спр€ли.
÷итирай

Ќай евтините врати са в ѕрактикер , ѕрактис , Ѕриколаж .
јз бих избрала български врати - фирма ''≈лена'' може .
ƒиадорс също , не знам дали са български но мои роднини си взеха и интериорни и входна врата от т€х , много добре изглеждат .Ќе съм сигурна за цената , около 300 лв май
÷итирай

USA

ћнени€: 200
«дравейте!

»скам да попитам кои врати са по-добри, дървени или пластмасови?
÷итирай

—офи€

ѕитаха ме на л.с. какви врати сме избрали и се сетих, че след проучването не съм писала.
¬рати  айлъка ползвахме - български са.
—тесн€ването не е кой знае какво, особено предвид факта, че се оказа, че в панелното жилище вратите са с по 10 см по-широки от тези в тухлено.
ƒосега сложихме 3 техни врати, като две са върху метална каса. ћисл€, че са крафтмастър. ÷ветовете са хубави, има различни варианти за декораци€, изработка е почти много добра. Ќ€мам забележки към първите две. ≈дната е кухненска със стъкло. ѕоследната врата не е перфектна обаче. Ѕравата е привидно същата, но н€какси по-стегната. »маше и лек звук при отвар€не. Ќищо супер дразнещо, но заличиха отличното мнение от първите две. “ретата сложихме 1-2 месеца по-късно. »зглеждат много добре. —лагани са миналата година, затова не мога да кажа при продължително ползване как ще се държат.
÷итирай

ћнени€ за "¬идов  омерс"?
» препоръки за ѕ¬÷ врата за бан€?
÷итирай

¬арна

ћнени€: 187
»скам да препоръчам за ¬арна ф-ма ћарбел.
http://marbel.bg/vrati-vhodni
«акупихме от т€х китайски врати ћƒ‘ на 198,00 лв.
ћонтираха ги безупречно след 3дни от направата на поръчката!  Peace
ѕредлагат и т€хно производство.

ѕреди да ги "откри€" ходих при ¬арненски производител на врати,
който не благоволи 5 дни да дойде да вземе размери.  Confused
÷итирай

3 метра над небето

ћнени€: 3 872
 искам да ви попитам кое е по качествено  с мъж ми сме на различно мнение той  мисли че ламината а аз фурнира в момента  напрахме ремонт на хола и махнахме  вратата  до седмица тр€бва да изберем   общо са 5 бр  като едната е за бан€ харесах врати на  ј– ќћј » ’ј–ћќЌ»я Ќ не сме обикал€ли  много но искам да е нещо по здраво  мол€ за мнение
÷итирай

"—елект ƒорс"  - дойдоха за размери в уговорени€ час, доставиха вратите много преди уговорени€ срок, монтажистите се справиха перфектно, доволна съм.
÷итирай

—офи€

ћнени€ за "¬идов  омерс"?
» препоръки за ѕ¬÷ врата за бан€?

√оворих с т€х миналата седмицата, направи ми впечатление недод€ланото им отношение по телефон.
Ќе мога да изкажа мнение за вратите им, защото дори не се стигна до покупка, отбъснаха ме с отношението си, и най-вече с това,че цените на об€вени в сайта като крайна сума излизат доста по-високи от об€веното. / обичат да ги измисл€т в процес на разговор/

п.п абонирам се за темата, ще ми бъде от изключително гол€ма полза.
÷итирай

ћайка ми наскоро се занимава да търси врати , входни и вътрешни. ÷ените и качеството варират много, тр€бва да търсите директен вносител или производител, но вносителите предлагат и монтаж в цената, което е гол€м плюс.
Ќие се спр€хме на Miahov. Ќ€мат широка гама модели, но наличните им са красиви и паснаха идеално на хола. јко търсите специално блиндиран или интериорни врати , мога да ги препоръчам.
÷итирай

ћнени€: 2
«дравейте,
—подел€м мо€ опит в търсенето на входна и четири интериорни врати - за бан€, хол и две спални. »нтериорните врати са еднакви като модел, само тази на хола е със стъкло. ¬ъншната врата е блиндирана, от двете страни има вата и най-отгоре ћƒ‘ покритие.
ѕърво разгледах в нета какво се предлага на пазара. ’аресах си модели, набел€зах си фирмите и ходих на м€сто-  айлъка доорс,  аракашев, Profile bg, Borman, Carpet max, Ќик доорс, Acroma и още н€колко.
÷ените се определ€т горе долу по следни€ начин: цена на крило + цена на каса (цената варира според ширината на касата, напр. за каса 14-16 см е ’ цена, за каса 16-18 см е с 10-20 лв. повече и т.н.) + цена на брава + монтаж + транспорт. –азбира се при различните фирми цените варират. ј повечето, да не кажа всички, взимат около 10 лв на етаж, за да ти качат вратите, ако в сградата н€ма асансьор. ¬ратите със стъкла при едни фирми са по-скъпи от тези без такива, както и б€лата врата на едни места е по-скъпа, на други по-евтина. Ќ€кои от фирмите са ми дали отстъпка до около 10-12 % от цената (но само на вратите, цената на монтажа си е отделно и т€ е твърда).
¬печатлени€та от фирмите са ми следните:

-   айлъка доорс-обслужването е много на ниво, изключително любезни, об€сниха ми всичко, дадоха отстъпка от около 5 % (грубо), но цените са им малко високи, затова се отказах, хубави врати- дадоха ми директно цена на врата (вкл. в не€ всички по-горе изброени елементи на ценообразуването). Ќамира се на бул. "’ристо Ѕотев";
- Ќикдоорс - средно положение като цена, но не ми беше дал цените за монтаж. Ќ€маха бели врати (аз исках да са такива). ќбеща да ми прати имейл, но излезна несериозен и такъв имейл не получих, след което се отказах от т€х. Ќамира се на бул. "’ристо Ѕотев";
-  аракашев-дадоха ми цените на разбивки, но като ги сумирах, резултатът беше близък до този на цените, дадени от  айлъка доорс. Ќамира се на бул. "’ристо Ѕотев";
- Profile bg дадоха добра оферта като цена с отстъпка, много добро обслужване, бърз срок за изпълнение, но н€маха външната врата, ко€то исках. Ќамира се на бул. "’ристо Ѕотев";
- —ъни доорс н€маха това, което искам. » те се намират на бул. ’ристо Ѕотев;
- јкрома - намира се на ъгъла на бул. —лавейков и ÷ар јсен 1 - офертата им беше висока, предлагат врати на ѕорта доорс. ƒобро отношение. ѕри поръчка на интериорни врати ми дадоха 5 % отстъпка, а при поръчка на интериорни + външна ми дадоха 10 %. ћо€та външна, обаче, не € предлагаха;
- фирма —-лайн (съжал€вам, прецакала ми се е латин.). Ќамира се бул. ћюнхен (индустриалната зона). Ќещо като склад на едро. ѕродават само входни врати. “ам € имаше входната врата, ко€то б€х харесала на най-ниската цена. –азбрахме се, че ще € куп€ и да ида до два три дни да дам капаро. » когато отидох, той ми каза, че € бил продал.  ј два пъти ходих до там, говорихме н€колко пъти по телефона, той обеща, че ще ми € запази, но уви-излезна доста некоректен;
- ‘ирма ћурекс - намират се пак на бул. ћюнхен. ќфертата им беше не много висока. Ќе ми допадна много отношението им;
-  арпет макс - намират се на околовръстното между бул. "—имеоновско шосе" и бул. „ерни връх. ќтношението им беше много странно. ƒържаха се толкова апатично и едва ли не се опитваха да ме разубед€т да не си поръчвам нищо от т€х  newsm78 ;
- ¬идов комерс - никакъв избор, не обръщат особено гол€мо внимание на клиентите;
- Ѕорман  омерс- спр€х се на т€х. Ќамират се срещу —еминари€та. ƒадоха една от най-добрите оферти. ћалко са мудни, но имаха това, което искам. ћомчето, което дойде да вземе размерите доста си разбира от работата (поне засега така мисл€, като дойдат да монтират вратите ще видим). »мат ги на склад и до н€колко дни могат да се монтират. јко обаче се изчака - т.е. със за€вка, дават отстъпка от 12 %.  » тъй като аз не бързам да ги слагам-имам още ремонтни дейности, които тр€бва да се извършат, ги поръчах със за€вка като срокът за изпълнение им е до 35 работни дни.  ато станат готови, ще пиша пак да кажа какво са сътворили и дали съм доволна.
Ќад€вам се да съм била полезна. Smile

ѕ.—. ќтносно ѕ¬÷ вратите, аз не ги харесвам. «а бан€та съм си поръчала като останалите интериорни, мо€та не се мокри директно.  азаха ми, че н€ма да имам проблем като гниене и надуване, но ще видим. Ќо и да не ми б€ха казали, пак щ€х да си поръчам ћƒ‘, защото първоначално не ми хареса иде€та за ѕ¬÷ врата- малко ми създава усещането за болница, а пък и като ги вид€х на м€сто, реших твърдо, че н€ма да е такава вратата. Ќо все пак това си е мое мнение.
« ѕоследна редакци€: сб, 23 ное 2013, 03:57 от shakri »
÷итирай

—офи€

shakri, страхотен анализ. ƒано си доволна от вратите, които си избрала и най-вече от изпълнението на фирмата. ƒай ми, мол€ те, малко повече инфо за входната врата, че и ние сме пред такъв избор.

»наче, отношението към клиентите е важно, но дали ще си доволен от една фирма, можеш да кажеш накра€. «ащото и във фирмата, ко€то ние избрахме за интериорните врати, б€ха много любезни, об€сниха, взеха размерите, подписахем договора, ама после се почнаха тъпите номерца и чакане 13 седмици за изпълнение и накра€ при монтажа проблеми.

÷итирай

shakri, страхотен анализ. ƒано си доволна от вратите, които си избрала и най-вече от изпълнението на фирмата. ƒай ми, мол€ те, малко повече инфо за входната врата, че и ние сме пред такъв избор.

»наче, отношението към клиентите е важно, но дали ще си доволен от една фирма, можеш да кажеш накра€. «ащото и във фирмата, ко€то ние избрахме за интериорните врати, б€ха много любезни, об€сниха, взеха размерите, подписахем договора, ама после се почнаха тъпите номерца и чакане 13 седмици за изпълнение и накра€ при монтажа проблеми.

Catty m , благодар€!
“ака е, права си, в началото повечето са любезни, а после си върт€т номерцата. ћен лично още ме е страх така да се каже,  да не стане проблем, че с дограмата имах, със шпакловката имах, а уж даже познати....
ќтносно входната врата, това което мога да ти дам като информаци€ е, че аз мо€та  € избрах готова (т.е. не по поръчка). Ќе знам ти каква искаш точно, аз исках да е интересна като модел и най-горното покритие да е ћƒ‘ (а не метал) и да е б€ла. ѕоствам линк към сайта на фирмата, от ко€то си € поръчах http://borman.biz/?page_id=32 (защото има разрез на вратата да € видиш, както и цени), но € н€ма в б€ло. ÷ената и е 600 лв. и 120 лв. за монтаж. ≈то тук € има http://www.vidov-commerce.com/?page_id=51  (модел D-100). ѕросто поствам линка, за да ти покажа точно ко€ е.
»наче наживо вид€х разреза във фирма S-line, намиращи се на ул. "Mюнхен" 14, за които писах в предни€ си пост. ‘ирмата е варненска и там им е склада, н€мат в —офи€ магазин и цените са им най-ниски (сравн€вам за конкретни модели спр€мо другите фирми), защото били директни вносители и продавали на едро.  акто вече споменах, въпреки уговорката ни, б€ха продали вратата, а т€ беше само 1 брой-несериозна работа. “ам ми казаха, че монтажниците взимали по 10 лв. на етаж (при липса на асансьор). Ќе знам как монтират, обаче.
÷ената на вратата, ко€то си взех варираше от пор€дъка на (+_) 200-300 лв. при различните фирми. ¬ не€ са си вкл. брава, ключове и т.н., ще видим колко е надеждна и качествена.
ѕо мои наблюдени€ повечето входни врати, които се предлагат са еднотипни (метална врата, с вата от двете страни (което подобр€ва шумоизолаци€та) и накра€ ћƒ‘ покритие.
ƒоста се порових във форумите, но н€ма кой знае каква информаци€ за врати и се наложи доста да пообикол€. “ова е, което мога да сподел€, над€вам се да съм помогнала с нещо. јко нещо друго те интересува, питай. Smile

ѕ.—. «абравих да кажа, че тези врати са с регулируеми каси (т.е. регулират се спр€мо ширината на  касата на клиента). ѕреди да се поръча дори и готовата врата, а не по з€вка, се взимат точните размери на м€сто и след това се прави поръчката (поне така процедират господата от фирмата, от ко€то аз си поръчах).
« ѕоследна редакци€: сб, 23 ное 2013, 14:35 от shakri »
÷итирай

ћнени€: 529
ћƒ‘ декортивни панели за врати.»ма и первази..»ма различни размери,цветове,десени,а една врата двустранно,излиза около 50лв..√оре-долу толкова,колкото и да се облепи с фолио..

http://www.iv-el.com/index.php?route=product/category&path=33_83

« ѕоследна редакци€: нд, 24 ное 2013, 13:38 от ae »
÷итирай

ћнени€: 42
«дравейте,
гледам че по-нагоре сте коментирали металните каси на панелките. ћоите са такива и Ќяћј“ свал€не, не знам как са изливали конструкциите, но една пробвахме да махнем...с много усили€ и нерви и мъчени€ усп€хме.
 «а останалите се чуд€ дали е възможно да се остав€т касите и по техни€ размер да се прави врата?
÷итирай

—офи€

«дравейте,
гледам че по-нагоре сте коментирали металните каси на панелките. ћоите са такива и Ќяћј“ свал€не, не знам как са изливали конструкциите, но една пробвахме да махнем...с много усили€ и нерви и мъчени€ усп€хме.
 «а останалите се чуд€ дали е възможно да се остав€т касите и по техни€ размер да се прави врата?

ћоже, но се стесн€ва светли€ отвор.
÷итирай

Ќейде из лудите гори...

ћнени€: 299
«дравейте, тр€бва да си купим врати - много Smile 5 интериорни и 2 външни. ѕроблема идва от това, че касите са доста широки - около 40см, съответно съм в задънена улица, като вид€х стандартните врати и приемливите цени. Ќ€кой имал ли е подобен проблем?
„уд€ се дали ще се получи да сложим стандартна врата и да облицоваме касата с нещо, за да не стои голо и грозно?
√ледах н€какви удължители, но с т€х едва врата струваща 200 лева, ще ни излезе 500... просто изобщо не ни изл€зоха сметките с тези врати и сега търс€ варианти ...
ўе се радвам, ако н€кой предложи иде€  bouquet
÷итирай

Ѕалчи-¬арна

ћнени€: 182
¬чера взеха мерки за 5 врати.÷ена 280лв.всичко без дръжки.ѕоказа ни дръжки и си харесахме за 18лв.»маме каси и до 20см. и30см.÷ената е една и съща.ќтвора ще бъде цели€т облечен и ще има и первази.ƒо 15.12.ще ги монтира,живот и здраве.ћодела е този.

http://www.iv-el.com/index.php?route=product/product&path=33 … p;product_id=1153
÷итирай

¬чера взеха мерки за 5 врати.÷ена 280лв.всичко без дръжки.ѕоказа ни дръжки и си харесахме за 18лв.»маме каси и до 20см. и30см.÷ената е една и съща.ќтвора ще бъде цели€т облечен и ще има и первази.ƒо 15.12.ще ги монтира,живот и здраве.ћодела е този.

http://www.iv-el.com/index.php?route=product/product&path=33 … p;product_id=1153

Gul4i,  добра цена са ви дали за вратите.

ћоите дръжки също не са съпи. јз исках да се отвар€т лесно вратите, защото изобщо не обичам да прилагам ц€лата сила на света, когато си отвар€м вратата. » в магазина ми об€сниха, че по принцип и бравите, и дръжките имат така да се каже връщащ механизъм, което прави натискането на бравата по-трудно. »ма и такива дръжки, които н€мат такъв механизъм, т.е. при монтирани такива, има само механизъм на бравата. » тези се отвар€т по-лесно. јз си поръчах такива, те б€ха само два вида, не са лоши (от другите имаше по-гол€м избор, но предпочитам да ми е по-лесно отвар€нето). “ова го казвам с цел да помогна на н€кой друг, за който трудното отвар€не също е проблем.
÷итирай

Ўопи€

«дравейте, тр€бва да си купим врати - много Smile 5 интериорни и 2 външни. ѕроблема идва от това, че касите са доста широки - около 40см, съответно съм в задънена улица, като вид€х стандартните врати и приемливите цени. Ќ€кой имал ли е подобен проблем?
„уд€ се дали ще се получи да сложим стандартна врата и да облицоваме касата с нещо, за да не стои голо и грозно?
√ледах н€какви удължители, но с т€х едва врата струваща 200 лева, ще ни излезе 500... просто изобщо не ни изл€зоха сметките с тези врати и сега търс€ варианти ...
ўе се радвам, ако н€кой предложи иде€  bouquet
≈вентуално да минете на ламинати или крафт каквито б€ха там (на мен ми изглеждат доста пластмасови) като по-бюджетно решение. "»нос" –усе примерно прав€т врати и за нестандартни каси и светли отвори, но не съм сигурна, че ще успеете да направите вместване в предварителните сметки. √оворете с н€кой дърводелец евентуално какво може да се направи.  Peace
÷итирай

опирам си мнението от темата с черни€ списък, за да предупред€ повече хора:

врати »Ќќ— - нагли и некадърни, входната ни врата пропуска отвс€къде и сметките ни за отопление скачат до небето! ¬ече втора зима ни мота€т, че ще смен€т вратата, всеки ден лъжливи обещани€, върха беше когато дойде един да разиграе театър как "взима мерки" за новата врата , само и само да спрем да ги притесн€ваме! —тойте далеч от т€х!
÷итирай

«дравейте за нашите врати дълго обикал€хме и гледахме докато изберем евтини и хубави врати,спр€хме се на сполочлива фирма, всички каси б€ха метални на панела 8 интериорни и една блиндирана демонтажа и монтажа станаха  много бързо за 1 ден.ƒоволни останахме от фирмата като ц€ло.¬ратите б€ха по 175лв. по спомен а фирмата врати ”зунов - www.uzunovauto.com затова не бързайте да купувате веднага а обикал€йте и гледайте заслужаваше си.
÷итирай

—офи€

ћога да ви препоръчам фирма за интериорни врати в —офи€ - Ѕорман  омерс. —айта им е доста подробен, като http://borman.biz/?page_id=2 това е страницата им за вътрешните врати. »мат магазини в —офи€, склад, имат и врати където не се чака да ги получиш. «а една седмица правите поръчка и ви ги монтирват.
÷итирай

ћнени€: 359
«дравейте,

Ќ€кой има ли информаци€ за фирма, ко€то прави монтаж и в градове извън —офи€? ¬смисъл дори да си плат€ транспорт, все тр€бва да има н€ко€, ко€то работи по размер и да ми ги монтира в гр. ћездра.—ега си давам сметка за 1 врата колко са ме натоварили в цената...и полуд€вам от €д, а имам още 5 бро€  Rolling Eyes
÷итирай

Sofia

ћнени€: 6
«дравейте,

Ќ€кой има ли информаци€ за фирма, ко€то прави монтаж и в градове извън —офи€? ¬смисъл дори да си плат€ транспорт, все тр€бва да има н€ко€, ко€то работи по размер и да ми ги монтира в гр. ћездра.—ега си давам сметка за 1 врата колко са ме натоварили в цената...и полуд€вам от €д, а имам още 5 бро€  Rolling Eyes

«дравей,
преди години си поръчах врати по размер от фирма —лав€нка ¬ћ http://www.slavianka.net/, средно доволна съм от качеството- и ми харесват, но имат и н€кои кусури. јз съм ги ползвала в —офи€, но производствената им база е във ¬раца, което си е близо до ћездра. ƒаже сега си мисл€ пак от т€х да си поръчам, просто защото ми тр€бват по индивидуален размер, а и сега като се обаждах ми казаха срок 10 раб дни
÷итирай

ћнени€: 359
Ќаистина н€мах представа за т€х  Rolling Eyes
ћоже ли горе- долу инфо колко си платила на врата? “ака като гледам в сайта под 500лв май н€ма да излезе...което за мен е много  Embarassed
¬същност май не гледам където тр€бва - това ли тр€бва да е?

4.¬рати от ламиниран ћƒ‘/бук,дъб,череша, венге,орех,махагон,компос/
360 лв.
÷ената е крайна с включен монтаж и обков!
ƒопълнително се доплаща :
»зр€зване на отвор за стъкло Ц 1/3, 2/3, 3/3

40 лв
÷итирай

«дравейте, предстои ми ремонт и искам да си смен€ вратите препоръчайте ми фирми в Ѕургас н€какви отзиви
÷итирай

¬арна

ћнени€: 39
«дравейте,и на мен ми предстой ремонт и см€на на врати,н€кой да даде мнение за фирма ‘ормет -¬арна,как работ€т,цени спр€мо други фирми ,харесала  съм бели  рафт ћастер и ще са 8+1 за външна /от вътре/,мол€ ако н€кой е ползвал услугите на фирмата да сподели впечатлени€.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 409
«дравейте!
»мате ли наблюдени€ от тази фирма:
http://megadoor.bg/
ѕроизводството е румънско.» какво тр€бва да се гледа при избора на външна врата newsm78» турските ,и румънските,и българските около 700лв ми се вид€ха хубави....
÷итирай

«дравейте!
»мате ли наблюдени€ от тази фирма:
http://megadoor.bg/
ѕроизводството е румънско.» какво тр€бва да се гледа при избора на външна врата newsm78» турските ,и румънските,и българските около 700лв ми се вид€ха хубави....

«дравей,
ћо€та външна врата е турска и представл€ва следното: вътрешната част е блиндирана метална, обвита е с вата и от двете страни и най-отгоре е с ћƒ‘ покритие. —табилна, шумоизолираща и красива на външен вид. »наче тр€бва да гледаш какъв ти е светли€т отвор и също така дебелината на касата. ”спех!
÷итирай

ћнени€: 128
ћомичета, виждам, че сте съживили темата за вратите, което много ме радва. јз съм стигнала до т€х в процеса на дълги€ ремонт, който прав€ вече ц€ла година. ћол€ ви кажете ми къде мога да намер€ добри врати от масивна дървесина, не ћƒ‘ с фурнир. Ѕлагодар€ ви предварително.
÷итирай

¬арна

јз питах за мнени€ за фирма ‘ормет  ¬арна  ,но н€ма отзиви,а и те работели първо 60% от сумата и преди монтажа плащаш всичко ,та се чуд€ дали ще изпълн€т поръчката в срок или ще ме мота€т
÷итирай

¬арна

Ќие днес поръчахме при гореспоменатите ћегадор.ќставихме 100 лв капаро -другото преди монтажа.Ќад€вам се да сме направили правилни€ избор Praynig
÷итирай

ћнени€: 5 755
ћомичета, виждам, че сте съживили темата за вратите, което много ме радва. јз съм стигнала до т€х в процеса на дълги€ ремонт, който прав€ вече ц€ла година. ћол€ ви кажете ми къде мога да намер€ добри врати от масивна дървесина, не ћƒ‘ с фурнир. Ѕлагодар€ ви предварително.
 ѕ” ‘еникс  Peace ќт там си поръчахме входната врата, ко€то е по-гол€ма от интериорна - излезе ни около 220лв.
÷итирай

ѕеруника, благодар€ за бързи€ отговор. “ази фирма има ли представителство в —офи€?
÷итирай

≈два ли, т€ е производствена коопераци€, намират се в гр. —ъединение. Ќо ние не сме ходили до там. поръчахме си вратата и размера по телефона и ни € доставиха чрез “опливо /те работ€т с “опливо по градовете и достав€т по-големи количества чрез т€х - така не се налага да се плащат големи разходи за транспорт/.
¬същност, то си пише на сайта http://www.kpufenix.com/aboutus.html
топливо им се €в€ва представител  Peace
÷итирай

ћнени€: 5

ћиналата година купувахме от Ѕорса врати ”зунов,като съотношение цена-качество са супер Smile
÷итирай

Ѕлагодар€ за препоръките, но вратите на Ѕорса ”зунов са доста грозновати. ѕо-красиви ми изглеждат тези от ‘еникс, но в »нтернет страниците е едно, а в действителност... може да е съвсем различно. »наче ми се виждат много интересни и обещаващи.
÷итирай

Sofia

ћнени€: 159
∆ратите на вратите на Ѕорса ”зунов са пълен боклук, като ги видиш на живо никога н€ма да си ги купиш!
÷итирай

Ќашата врата от ‘еникс на живо изглежда по-добре, отколкото на сайта /€ не б€хме € виждали, поръчахме по телефона/.
÷итирай

ѕеруника, , а кой ви взе размерите и ви монтира вратите? “ака по избор от картинка ми се струва не много надеждно, а и моите отвори са с различен размер и как ще ги поръчам , ако н€ма кой да вземе размерите?

÷итирай

ћи много е елементарно, мъжът ми си мери. ј и те предлагат стандартни размери. Ќие поръчахме различен размер, не от стандарта.
÷итирай

“ака н€ма ли риск вратата да не пасне? ј и кой ви € монтира след това?  асите как си избрахте и въобще има доста въпроси и проблеми, които могат да възникнат. ј и какви са им цените? Ќа страницата н€ма информаци€.
÷итирай

¬ратата върви с касата /то н€ма как иначе да е, защото си е специфична и тр€бва да си паснат/. ћонтираха ни € майсторите, които ни мааха ц€лата къща, заедно с мъжа ми. “о си има стандарти и за касите. ќбадете се и ги питайте за всичко.  акто казах, нашата входна врата излезе около 220лв. но € поръчахме в по-гол€м размер, а не като интериорна, затова. ≈то, тук беше в процеса като € лакираме. http://media.snimka.bg/s1/1519/029281676.jpg?r=0
÷итирай

ћнени€: 5
Ѕлагодар€ за препоръките, но вратите на Ѕорса ”зунов са доста грозновати. ѕо-красиви ми изглеждат тези от ‘еникс, но в »нтернет страниците е едно, а в действителност... може да е съвсем различно. »наче ми се виждат много интересни и обещаващи.

√розновати или не,всеки си има своето мнение,затова грозното за един е красиво за друг,и обратното Smile јз говорих за съотношение цена/качество.≈дно е да си вземеш врата за 170 лв,а друго е за 300-350,при положение че качеството им е едно и също.¬секи си прецен€ва сам... Smile
÷итирай

perunika, как така ги лакирате? “е не са лилакирани? »ли си ги получавате без лак и байц за довършване по ваш вкус?
÷итирай

јми много лесно. ј и добре, че не са лакирани, защото сами си избрахме лака - цв€т, марка, вид... Ћакирахме с лак на водна основа. ѕърво минахме с безир.
÷итирай

ћнени€: 93
∆ратите на вратите на Ѕорса ”зунов са пълен боклук, като ги видиш на живо никога н€ма да си ги купиш!

Ќа мен не ми изглеждат зле, поне на снимките, вратите на ”зунов, цените наистина са изкушаващи - €вно в момента н€каква промоци€ тече. ўе ги вид€ утре на м€сто какво ще предложат.
÷итирай

ћнени€: 12
да се включа и аз по въпроса с вратите- спр€хме се на Nice doors - вид€хме на м€сто у при€тели и врата, и монтажа. ‘абриката е в –азлог, но имат представителство и в —офи€. ѕрав€т вс€к€кви размери, доволни сме.
÷итирай

ћнени€: 121
да се включа и аз по въпроса с вратите- спр€хме се на Nice doors - вид€хме на м€сто у при€тели и врата, и монтажа. ‘абриката е в –азлог, но имат представителство и в —офи€. ѕрав€т вс€к€кви размери, доволни сме.

акви са цените на вратите и за колко време монтират?

«а момента сме се спрели на фирма за интериорни врати  аракашев и син, н€кой има ли отзиви за т€х?
÷итирай

ћнени€: 12
Ќие ги поръчахме на —тройко 2000 през март. —рокът за изпълнение е 1 месец. ¬ратите, които поръчахме са ћƒ‘ естествен фурнир. 420 лв. излезе врата, каса, брава и монтаж. ћонтираха ги. ƒоволни сме и как изглеждат, и като монтаж.
÷итирай

—офи€

ћожете да разгледате и нещата на Ѕорман  омерс. »мат магазини само в —офи€, за съжаление.
»мат и сайт: http://borman.biz “ам има и цени и каталози на н€колко завода за интериорни врати с които работи фирмата.
ћога да кажа, че избора е добър. “ам за около 300 лева с монтажа можеш да си купиш хубава вътрешна врата. »ма и модели и за по 3000 лева за по-претенциозните Smile
÷итирай ѕубликувано от: компютър

—офи€

ћнени€: 13
«дравейте!ћиналата седмица сменихме всички врати в апартамента.» аз като вас се лутах по нета,но се радвам,че открих съчетанието красота,коректност и приемливи цени.ћай само с вратите не сме имали проблеми от цели€ ремонт на апартамента.¬ижте ги:www.davido.biz

ћнени€: 121
Ќие сложихме наскоро на  аракашев и син, вратата ни излезе около 350лв, а със стъкло малко над 400 лв. ¬нимателно ги постав€ха монтажистите, но мнението ни със съпруга ми е, че същите врати могат да се намер€т и за по-малко пари. ј и самите монтажисти са надрали една от дръжките за врати, което е непри€тно предвид, че и за т€х платихме немалко пари. ќткрих и други щети по апартамента си.
÷итирай ѕубликувано от: моб. устройство

ћнени€: 3
Ќие днес поръчахме при гореспоменатите ћегадор.ќставихме 100 лв капаро -другото преди монтажа.Ќад€вам се да сме направили правилни€ избор Praynig

«дравейте, доволни ли сте от ћегадор?

Ѕлагодар€

¬арна

ќт самата врата сме доволни-страхотна е.ѕравиха € по поръчка,защото н€маше каквато искахме налична......и се почна едно размотаване,че след 10 дена ще е готова,после след още една седмица-накра€ € монтираха след около месец.Ѕ€х б€сна и на "косъм" да си искам парите и да си задържат вратата.Ѕ€ха написали и по-малка гаранци€,но се коригираха.

ќтвъд але€та зад шкафа

ћнени€: 1 678
јз мога да препоръчам  арабулев, ћƒ‘ бо€, фрезовка. ћного коректни със срока, доставката и монтажа.  ачеството на вратите е много добро.

≈то снимка:

ћнени€: 219
Gadamer, страхотни врати. јз търс€ врати с подобна на тво€та изчистена фрезовка и фурнир, само че с байц вместо бо€. ћожеш ли да кажеш колко средно излезнаха вратите при карабулев ( ако си притесн€ваш може и на лично) и какъв беше срока за изработката?

ћнени€: 93
Gadamer, страхотни врати. јз търс€ врати с подобна на тво€та изчистена фрезовка и фурнир, само че с байц вместо бо€. ћожеш ли да кажеш колко средно излезнаха вратите при карабулев ( ако си притесн€ваш може и на лично) и какъв беше срока за изработката?

» аз се интересувам Smile

ќт самата врата сме доволни-страхотна е.ѕравиха € по поръчка,защото н€маше каквато искахме налична......и се почна едно размотаване,че след 10 дена ще е готова,после след още една седмица-накра€ € монтираха след около месец.Ѕ€х б€сна и на "косъм" да си искам парите и да си задържат вратата.Ѕ€ха написали и по-малка гаранци€,но се коригираха.
явно при ћегадоор Ѕългари€ забав€нето е обичайна практика. ћен ме върт€ха н€колко месеца. » пов€рвайте ми и аз побесн€х. ¬ратите са хубави, но срокът на доставка е с неопределена дата!!!

—ъветът ми към всички, които си поръчват врати от ко€то и да е фирма - сключвайте договор със срок на доставка и монтаж, защото ако разчитате само на устна уговорка може да си чакате мноооого дълго време... и най-лошото е че нищо неможете да направите, ако н€ма договор, който да защитава вашите интереси като клиент!!!

¬арна

јз мога да препоръчам  арабулев, ћƒ‘ бо€, фрезовка. ћного коректни със срока, доставката и монтажа.  ачеството на вратите е много добро.

≈то снимка:

gadamer точно такива врати искам и  доста напред в темата питах за мнени€ за ћегодор, но никой нищо не сподели,та може ли на лични да кажеш колко ти излезна една врата и такава със стъкло ,ако е матирано и обикновенно bouquet ,мол€

ќтвъд але€та зад шкафа

ћоите врати струваха около 500 лв. ќтделно закупихме немски обков, във фирмата предлагат полски  и немски. ѕредлагат тези врати във вариант с фурнир, даже упорито ми го препоръчваха, но аз държах да е бо€. Ќе помн€ дали с фурнира имаше разлика в цената. «а байц н€мам иде€ дали предлагат. »мат гол€м магазин на √.ћ. ƒимитров, моите са от други€ им магазин на ќборище. ‘ирмата е много коректна, препоръчаха ми € при€тели. Ќаправихме договор, всичко беше точно упоменато вътре - доставка, монтаж, срокът на изработка беше 4 седмици, защото са по поръчка и индивидуални размери, спазиха срока абсолютно точно, дойдоха, монтираха, много съм доволна.

—ъс стъкло също имат ћƒ‘ с фрезовка, но не знам колко струват. ћо€та холна врата е изц€ло стъклена и по поръчка от друга фирма.

—офи€

явно при ћегадоор Ѕългари€ забав€нето е обичайна практика. ћен ме върт€ха н€колко месеца. » пов€рвайте ми и аз побесн€х. ¬ратите са хубави, но срокът на доставка е с неопределена дата!!!

—ъветът ми към всички, които си поръчват врати от ко€то и да е фирма - сключвайте договор със срок на доставка и монтаж, защото ако разчитате само на устна уговорка може да си чакате мноооого дълго време... и най-лошото е че нищо неможете да направите, ако н€ма договор, който да защитава вашите интереси като клиент!!!

“о и с писмен договор пак н€маш гаранци€. Ќие със сключен такъв със срок от 4 седмици, откарахме 3 месеца и то с големи въртели от страна на фирмата от сорта на "”тре в 9 идваме на монтаж", сутринта се обаждат, че вратите ни не са пристигнали.

”жас! Ќ€маше ли клауза с плащане на неустойка при забава? “ова за ко€ фирма става въпрос??

—офи€

”жас! Ќ€маше ли клауза с плащане на неустойка при забава? “ова за ко€ фирма става въпрос??

»маше, но е доста смешна според мен. Ќе мога да се сет€ името на фирмата сега, писала съм по-назад в темата.

—офи€

ћнени€: 151
Ќашите са от "’армони€" много сме доволни и от вратите и от монтажа след това. »маме ги от една седмица,  за сега не намирам недостатъци.

ћнени€: 219
Gadamer, благодар€. ¬чера б€х в мага«ина им на ќборище. — фурнир излизат 555 лв. Ќамерихме и точни€ цв€т. ’одихме още в »нос, »нтекст и Ѕаш майстор. ÷ената е това на вс€къде +/- 30 лв. ќт всичко, което разгледах в магазините  арабулев ми се сториха най-сериозни.
¬ »нос също изглеждат добре, но за да хванеш магазина им отворен тр€бва да хвърл€ш боб. 3 пъти ходим и не работи. “ова ме притесн€ва и ще стане причина да отпаднат като фирма.

ќтвъд але€та зад шкафа

Gadamer, благодар€. ¬чера б€х в мага«ина им на ќборище. — фурнир излизат 555 лв. Ќамерихме и точни€ цв€т. ’одихме още в »нос, »нтекст и Ѕаш майстор. ÷ената е това на вс€къде +/- 30 лв. ќт всичко, което разгледах в магазините  арабулев ми се сториха най-сериозни.
¬ »нос също изглеждат добре, но за да хванеш магазина им отворен тр€бва да хвърл€ш боб. 3 пъти ходим и не работи. “ова ме притесн€ва и ще стане причина да отпаднат като фирма.

«а нищо, над€вам се, че съм била полезна  Peace

√адамер и аз благодар€ за информаци€та за  арабулев. Ќай-много ми хареса, че могат да изпълн€т поръчка в съкратен срок.

¬арна

и аз благодар€ за отговора,н€кой с мнение за вратите на ‘ормет и изпълнение в срок bouquet
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-246 от 246 отговора