Препоръчайте интериорни врати!

  • 334 973
  • 980
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Аз съм с врати на Classen вече от 2 години и нямам никакви забележки . А децата постоянно ги блъскат , да не говорим , че задължително висят на обкова (дръжката) особено на вратата на хола докато обясняват нещо   Crossing Arms Мъжът ми ги монтира иначе. Ако ви трябва майстор на лични давам тел  Mr. Green


vivian помниш ли за какви пари сте ги взели , да не съм се прекарала нещо хахах Simple Smile и вашите не са лоши Simple Smile

# 76
  • Мнения: 1
Записче, че и на мен скоро ще ми трябва ... Simple Smile

# 77
  • Мнения: 0
Аз си търсих врата за квартирата, че старата беше много грозна. Намерих на едно място доста евтини за по 200 лв. И в тази цена влизаше всичко - касата, брава, патрон и други там неща
Купих я от един магазин на Колхозния пазар във Варна, точно на задният вход на Била, една ъглова бяла къща.

Искате ли снимки?

# 78
  • Мнения: 1 650
Да, искаме!

# 79
  • Мнения: 550
Моля за мнение за блиндираните врати на Тунадор, а също ми педстои и слагане на интериорни врати. Харесах някои от Сан Исидор- имате ли мнение за техните интериорни врати?
Предварително благодаря за отговорите

# 80
  • Мнения: 198
hanna_lena , ние сме с блиндирана на Тунадор вече 2години и половина и нямам абсолютно никакви забелейки Simple Smile Препоръчвам ти я!

# 81
  • Мнения: 32
Поръчахме си врати от Стил М , наши приятели горещо ни ги препоръчаха ... сега като чета цялата тема и никой не видях да е писал за тази фирма newsm78
Ох дано да са добри че..
Вратите са МДФ естествен фурнир ясен от 620лв. на врата нагоре са с каси без дръжки...

# 82
  • Мнения: 550
цъфка благодаря ти  за отговора.

Може ли някой да ми препоръча магазин с готови инретиорни хубави врати - откъдето да мога да си ги закупя директно без да правя поръчка и да чакам.

Предварително благодаря

# 83
  • Мнения: 550
няма ли кой да ми препорача магазин, откъдето да си закупя хубави готови интериорни врати?

# 84
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
ЛУКСДОР - от там спешно си я купихме , за стандартни строителни отвори http://luxdoor.bg/

# 85
  • Мнения: 0
Аз съм много доволна от едни китайски врати и бяха сравнително евтини на базата на поръчковите български,или др. В рамките на три дена бяха монтирани и имаха голямо разнообразия мисля че бяха около 200лв фирмата беше "ROYAL-2007" Те се занимават и с ремонти по жилища и са наистина добра фирма ние правихме основен ремонт и те поеха всичко.адрса им е на ул Пирин-30
http://royal2007.hit.bg/  тел; 0897638116

# 86
  • Мнения: 550
Благодаря Ви за отговорите  момичета.
искам да попитам някои има ли мнение за вратите на Сан Исидро?

# 87
  • Мнения: 0
Поръчахме си врати от Стил М , наши приятели горещо ни ги препоръчаха ... сега като чета цялата тема и никой не видях да е писал за тази фирма newsm78
Ох дано да са добри че..
Вратите са МДФ естествен фурнир ясен от 620лв. на врата нагоре са с каси без дръжки...

Доста скъпи са вратите .ние си взехме Ламинат -CPL за по 330лв от фирма Профидорс -Словенски са ,пак без дръжки , естествения фурнир бяха от 360лв мисла че, а ясена беше 450 или 460лв, а и изработката като гледам на стил М  не е много добра ....

# 88
  • Мнения: 111
Момичета
изчетох ви форума - ние сме в панел и искам да сменям врати - 5 бр - две ако маже да са двуцветни - и още 2 ПВЦ !!  И да облекат една каса без да има врата и една арка !
КОИ да избера ?
ЕУРОСТИЛ са производители  в България - дали стават? Тия на Класен - дали могат!! Ако можете помогнете ми!   bouquet

# 89
  • Мнения: 0
Здравейте, в момента и аз инживявам ужаса на търсене на интериорни врати..... За сега сме се спрели на ТРЕСКА и БУЛДООРС.... Моля да кажете ако някой знае нещо за булдоорс, понеже клоним към тях....., но все още се колебаем... все пак ще копуваме 7 врати...  Simple Smile

Мерси много предварително Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт