Препоръчайте интериорни врати!

  • 334 991
  • 980
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 198
на Треска бях чела много положителни мнения , но нещо наживо н ми допаднаха. Виж на Инос-Русе , много са им добри цените, а иначе до колкото знам най-хубави са на Хармония, ама на мен фурнированите ми дойдоха малко скъпички

# 91
  • Мнения: 553
Вратите в дома ми са Solodoоr - http://www.itpgroup-bg.com/ - изключително съм доволна от фирмата, вратите и монтажа, а и като цени са ок!

# 92
  • Мнения: 3 034
Аз днес поръчах от Ворошилов, защото единствени държат на склад това, което ми трябва. Изтощих се от това търчане за врати, а сроковете дори не искам да ги коментирам. Като дойдат вратите ще кажа какво е положението, но поне няма да чакам дълго и няма да ми излезе златно / към 270 се връзва врата с всичко - брави, монтажи и т.н., като моите не са стандартни отвори.

# 93
  • Мнения: 1 072
Поръчах врати от българската фирма ТРЕСКА, защото за 1-2 см не влизаха стандартни врати и в няколко фирми-вносители се опитваха да ни убедят да разширяваме отворите, за което нямахме техническа възможност (а и всичко беше вкл. боядисано вече). Значи, цените са доста добри, срока на доставка на вратите го спазиха, вратите влезнаха в отворите до милиметър
НО
след това ги чакахме 2 седмици, за да ни монтират первази около касите и на едната врата первазите са снаждани 2-4 см отдолу Shocked Shocked - за 2 седмици не ги отрязаха с правилния размер!! И са казали на мъжа ми - ами такива са Close #Cussing out #Cussing out
вие си преценявайте, аз втори път при тях не бих поръчала Naughty

# 94
  • София
  • Мнения: 493
И по-напред съм писала в темата. Препоръчвам Zikidoors - имат сайт в интернет. Фирма Треска искаха да ни оставят 20 дена без врати, а от Zikidoors дойдоха, изкъртиха и за 2 дни имахме врати (освен това бяха готови предсрочно).

# 95
  • Мнения: 0
И аз съм доволна от ИТП Груп, но по-важно е, че мъжо също е доволен, а при него угодия няма Laughing Освен Солодора ни предложиха и по-евтин вариант - полски врати. Сега търсиме хубава входна врата Mr. Green

# 96
  • София
  • Мнения: 313
Ние поръчахме от Треска. Монтираха вратите 3 дни предсрочно, но пък за сметка на това вече почти 2 седмици чакаме первазите (вярно, че имаше почивни дни, но все пак имаше и работни такива), а и са объркали височината на касите, заради което ще се наложи да доплащаме за по-широки первази, и за разкош са изпуснали явно едната врата и са наранили паркета в едната стая  Sad И понеже съм оставила мъжа ми да се разправя с тях, той още не се е обадил да се оплаче...

# 97
  • Мнения: 3 034
Моите ги монтираха от Ворошилов. Вратите са чешки, хубави са. Обаче, забравили да ми донесат брава за тоалетна и ми заявиха, че и в склада нямали.  Shocked  Laughing Оставили едната каса без пяна и тя се вади с пръстче цялата.  Laughing От утре започвам похода срещу Ворошилов.  Sunglasses

# 98
  • Мнения: 0
Здравейте,монтажник съм на интериорни врати,питайте ако мога ще помагам

# 99
  • Мнения: 0
Цените на ''Треска'' може да са добри ,но това е за сметка на живущите около производствената им база в Нови Искър. Те са длъжни да живеят в постоянен шум и обгазявани от боите които използват. Всичко това е от лакомия за по-голяма печалба. Жалко за децата в района а който е избрал фирма ''Треска'' със здраве да си ползва вратите.

# 100
  • Мнения: 2 192
Цитат
Жалко за децата в района а който е избрал фирма ''Треска'' със здраве да си ползва вратите.
E, това почти като клетва прозвуча, дано да бъркам Simple Smile

Иначе влизам  в темата да прочета мнения, че втора зима без врати не ми се седи.
Смятам да изчакам "Стройко"-то - някой в някоя от темите беше писал, че се е уредил с врати с 10% намаление от там.

# 101
  • Мнения: 2 891
Аз се уредих с такова, но беше преди 2 г.

# 102
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Чета, че много от вас са имали проблеми с первазите на Треска....Явно това име е слабото място. Нашите врати също са от тях...много сме доволни, чудесно качество и цена. И ние щяхме да чакаме за первази сигурно дълго, ако не беше мъжа ми. Нещо им се наложи, че не можел да ги чака за первази и да ги слагат веднага. Сложиха ни ги на другия ден и двата пъти в които им правихме поръчка. Наши роднини си сложиха доста врати от тях и приятелско семейство - пак всички са доволни!

# 103
  • Мнения: 3
Аз съм от Треска. Имам много отговори на всички, които са недоволни.По въпроса с первазите - при поръчка на врати има монтаж на врати и след това на первази.Когато монтираме вратите, някой искат веднага первазите, а други искат да боядисат, подмажат и т.н.Времето за поставяне на первазите зависи от желанието на клиента. Понякога е необходимо подсещане наистина /от страна на клиента или от нас/
Цените на ''Треска'' може да са добри ,но това е за сметка на живущите около производствената им база в Нови Искър. Те са длъжни да живеят в постоянен шум и обгазявани от боите които използват. Всичко това е от лакомия за по-голяма печалба. Жалко за децата в района а който е избрал фирма ''Треска'' със здраве да си ползва вратите.
Тази госпожа ни е съседка и съпругът има фирма за дограма като цеха е в съседство. Цех за алуминиева дограма, които не вдига "никакъв" шум. Дори в 5 сутринта. А в момента няма работа и този цитат е резултата.
Хора всякакви и ние не сме перфектната фирма.

# 104
  • хасково
  • Мнения: 290
Моят проблем е преходна плъзгаща се врата.Трябва да я избера преди да е монтиран гипсокартона,че някои се монтирали само на стена.Портала е 2 м.Искам две крила плъзгащи се навън.Правил ли е някой такова нещо и къде?

Общи условия

Активация на акаунт