Препоръчайте интериорни врати!

  • 334 999
  • 980
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 4 397
И ние сме с интериорни на Класен и сме много доволни. Външната ни е на Тунадор едната и вратата и заключването е добро , но едната ключалка ръждяса  Tired

Изчакайте сега има Стройко и със сигурност ще има 5-10% отстъпки  Peace

# 106
  • София
  • Мнения: 550
Две от вратите си правихме в Кю Стайл (Q Style). Много съм доволна от качеството, монтажа, сроковете и отношението.

# 107
  • Мнения: 1 296
А ние днес чакаме от LUXDOOR да ни ги доставят и да ги монтират.
По телефона мъжа с който говорихме беше доста любезен и най-вече търпелив в обясненията си и към моите въпроси.
Силно се надявам и след монтажа да съм с такива положителни впечатления Peace Честно казано, все пак ми е малко притеснено, докато не ги видя как изглеждат в готов вид.

# 108
  • София
  • Мнения: 54
Момичета, тези от вас които са с врати Класен, отъде ги поръчахте/взехте? Набелязала съм си тяхната рамка за метални каси, че с моята панелка не ми се иска да стеснявам отвора, а пък да къртя касите е изключено! Някоя от вас има ли такава каса?

P.S. Гледам в сайта им, че Давидо, Баумакс, Карпетмакс и още 1 фирма са написали...

# 109
  • София
  • Мнения: 4 397
Наш приятел е представител на тези врати, ама фирмата не и знам името  Embarassed
Сега ще са на Стройкото и мисля, че дават някаква отстъпка. Нашите врати са по поръчка и не мога да ти помогна за това, но ако искаш тел. мога да ти пусна на лични на момчето.
Поръчахме за нас преди половин година, преди месец за свекърите , всичко дойде навреме и не сме имали с нищо проблем / доставка, монтаж, нещо криво или чукнато/, защото обзавеждаме два етажа и се нагледах на некоректност  Tired

# 110
  • София
  • Мнения: 54
Питай за фирма, ако ти е възможно. Аз ще се разходя на Стройкото, ако са там направо ще говоря на място

# 111
  • Мнения: 182
И аз се записвам, че както krasimilo и на нас не ни се стои втора зима без врати. Вчера от Давидо си взех цял каталог на вратите класен и сега ги гледам...
Стройкото започва утре  Simple Smile

# 112
  • Мнения: 28
Замислете се и за врати от дърво , цените са станали доста близки !

# 113
  • София
  • Мнения: 54
И аз се записвам, че както krasimilo и на нас не ни се стои втора зима без врати. Вчера от Давидо си взех цял каталог на вратите класен и сега ги гледам...
Стройкото започва утре  Simple Smile

А дали случайно Давидо ще бъдат на Стройко?

# 114
  • Мнения: 1 296
А ние днес чакаме от LUXDOOR да ни ги доставят и да ги монтират.
По телефона мъжа с който говорихме беше доста любезен и най-вече търпелив в обясненията си и към моите въпроси.
Силно се надявам и след монтажа да съм с такива положителни впечатления Peace Честно казано, все пак ми е малко притеснено, докато не ги видя как изглеждат в готов вид.
Да се самоцитирам - вратите са страхотни Peace Не съжалявам за избора си и се радвам, че благодарение на споделени мнения в тази тема, открих тези врати.

# 115
  • Мнения: 182
krrasy според брошурата ще бъдат.
Янка Бибиянка и ние искахме врата от дърво и опитът ни можеш да прочетеш в черния списък. За съжаление в БГ явно много бързаме да си продадем стоката и това със съхненето е излишна дреболия, което само бави търговеца  Close

# 116
  • Мнения: 1 119
Момичета,
Посетихте ли вече Стройкото?
Моля за мнения. Има ли и кои са фирмите, предлагащи интериорни врати? Дават ли отстъпки?

# 117
  • Мнения: 182
Ние ходихме и поръчахме от Треска. Не съм ги проучвала, дано нямаме проблеми Praynig
Има много фирми , предлагащи интериорни врати-някои са само вносители, има и т.нар. производители. Почти всички имат отстъпки, само Камбера и Син нямат. Харесах си и Мебел ООД, при тях отстъпката е безплатен монтаж. Треска- -7%, имаше и 10% отстъпки...
м/у др. Стройкото е до утре, но пък и повечето фирми ще имат отстъпки до края на месеца

# 118
  • Мнения: 1 119
Благодаря, Бубу   bouquet
Защо избрахте Треска? Има нещо, което ме притеснява в тях (не знам защо, на някакво подсъзнателно ниво  Laughing)
Иначе ние днес ще ходим до там.

# 119
  • Мнения: 1
Съвсем леко да се вмъкна в темата Simple Smile КОйто е от София - в момента има изложение в НДК - Стройко. Има доста неща, така че ако някой има време за губене, може да се позавърти там.. Би трябвало да има такива врати. Поне външни врати със сигурност видяхме Simple Smile Видях че е писано в горния пост. Извинете ме  Hug

Общи условия

Активация на акаунт