Препоръчайте интериорни врати!

  • 333 489
  • 980
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 1 715
Какво представляват тези пана?

# 136
  • Раковски
  • Мнения: 2 165
Това са готови платна за врати които се лепят от двете страни на рамката за врати и после се боядисват според желания цвят.

# 137
  • София
  • Мнения: 1 715
Могат ли да се залепят на стара врата? От онези, паянтовите в панелните блокове.

# 138
  • Раковски
  • Мнения: 2 165
 Едни колеги го правиха тоя номер, сваля се обикновената фазерна врата и се изрязва така че да остане рамката на вратата и лепят платната с полиуретанова пяна (тая с която се монтират врати и прозорци) и стягат на доста места със стяги. Изрязва се за да се запълни с пяната и съответно залепят платната. Тези платна обаче са с по-голям размер и трябва да се отрежат после след което  трябва да се боядисат (те са подготвени за тази операция, идват грундирани).

Последна редакция: нд, 11 мар 2012, 15:21 от shadowman

# 139
  • София
  • Мнения: 1 715
Много ти благодаря Simple Smile

# 140
  • София
  • Мнения: 6 248
Здравейте.

И аз съм на вълна врати. Изчетох цялата тема, моля някой, който вече е сложил врати в панелка на метални касаи без да кърти, да сподели опит. Искам да ги облека, но с минимално стесняване на отвора.

Последна редакция: вт, 08 май 2012, 18:45 от catty m

# 141
  • София
  • Мнения: 1 715
Ние още не сме се наканили да поръчаме, но вариантите са 2 май - алуминиеви врати, като има доста хубави цветове, стъкла и т.н, за да не изглежда като врата на баня или пък врати по поръчка според размера, но стесняват с 8см. При нас мерих, че дори стеснено, пак ще е като стандартна врата.
Просто тези с металните каси са по-широки по принцип. Кофти е, за който е свикнал с по-широките. Вероятно ще се усеща.
Ние този месец ще пробваме с алуминиева на кухнята, защото само там е по-малък отвора. Ако ни хареса, ще сложим и по другите стаи. Ако не - ще се стеснява. Това е положението.

# 142
  • София
  • Мнения: 6 248
Металните панелни каси са стандатни мисля - нашите са 80 см. на стоите и 60 см.на санитерните помещения. Не искам стесняване с по 8-10 см. тъй като това оозначава, че диванът, например, никога няма да може да се изнесе.

Алуминиеви врати не подлежат изобщо на обсъждане, с такова стесняване има красиви врати от МДФ и т.н.

Гледах, че Давидо предлагат каси комуфлаж, което би било идеално решение за нас. Щеше ми се някой, които чеве е сложил подобни каси и врати да сподели опит.

# 143
  • София
  • Мнения: 1 715
Алуминиевите не стесняват.
И на мен в един магазин ми казаха за каси камуфлаж, но познат, който се занимава с врати, беше скептичен. Звънях и в една фирма за немски врати, които преди са имали вариант със стесняване 3 см, но вече не правели... Отзиви от първа ръка няма и това ме притеснява.
Ще съм благодарна и аз за още инфо по въпроса.
Ние ще слагаме нови врати в панелка при майка ми. По този повод мерих нашите вкъщи и се оказа, че стесняването ще ги направи колкото нашите - 73 см, мисля, че беше.

# 144
  • София
  • Мнения: 54
Относно касите, преди 6-7 м ходих в Давидо и разпитвах, но те имаха останали само цвят орех, защото фирмата ги била спряла от производство. Не изглеждаха никак зле, но на мен ми трябват тъмни врати. Ако някой има опит с друга фирма която стеснява отвора минимално, ще съм много благодарна.

Проблема ми е 1 врата, която в момента е 70 см. Ако се стесни с 10 см. става 60, а това е детска и както казаха по-нагоре няма внасяне или изнасяне на мебели...

# 145
  • София
  • Мнения: 6 248
Ау, това с Давидо не ми хареса като инфо Sad Аз само сайта им гледах. Дано има и други фирми, че...

# 146
  • Мнения: 198
Благодаря Ви за отговорите  момичета.
искам да попитам някои има ли мнение за вратите на Сан Исидро?
Вратите на сан Исидро са страхотни, но доста скъпи (мен лично това ме отказа). Аз исках бели врати, а техните бяха като порцеланови  - просто красота. Другото, което не ми пасваше (освен цената), бяха размерите - нашият апартамент е старо строителство, вратите - различни размери, и по-високи от 2м. Чака се доставка също така, но и аз чаках един месец за чисто български врати Simple Smile

# 147
  • Мнения: 0
Металните панелни каси са стандатни мисля - нашите са 80 см. на стоите и 60 см.на санитерните помещения. Не искам стесняване с по 8-10 см. тъй като това оозначава, че диванът, например, никога няма да може да се изнесе.

Алуминиеви врати не подлежат изобщо на обсъждане, с такова стесняване има красиви врати от МДФ и т.н.

Гледах, че Давидо предлагат каси комуфлаж, което би било идеално решение за нас. Щеше ми се някой, които чеве е сложил подобни каси и врати да сподели опит.


Няма шанс за касите камуфлаж...спрени са от производство от няколко месеца и никъде няма наличност.
Единствения начин за вашите врати е да къртите някой ден металните каси, инак каквото и да правите, все ще ви се намали отвора, а за кухнята и тоалетната вратите вече това ще е проблем...

# 148
# 149
  • Мнения: 86
Няма да останеш разочарована от качеството!

Ако търсиш нещо в по-нисък ценови клас, препоръчвам тези http://luxdoor.bg. За съжаление поддържат наличности само от няколко цвята.

Общи условия

Активация на акаунт