Препоръчайте интериорни врати!

  • 333 491
  • 980
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 7 107
Здравейте, трябва да си купим врати - много Simple Smile 5 интериорни и 2 външни. Проблема идва от това, че касите са доста широки - около 40см, съответно съм в задънена улица, като видях стандартните врати и приемливите цени. Някой имал ли е подобен проблем?
Чудя се дали ще се получи да сложим стандартна врата и да облицоваме касата с нещо, за да не стои голо и грозно?
Гледах някакви удължители, но с тях едва врата струваща 200 лева, ще ни излезе 500... просто изобщо не ни излязоха сметките с тези врати и сега търся варианти ...
Ще се радвам, ако някой предложи идея   bouquet
Евентуално да минете на ламинати или крафт каквито бяха там (на мен ми изглеждат доста пластмасови) като по-бюджетно решение. "Инос" Русе примерно правят врати и за нестандартни каси и светли отвори, но не съм сигурна, че ще успеете да направите вместване в предварителните сметки. Говорете с някой дърводелец евентуално какво може да се направи.  Peace

# 196
  • Мнения: 18
Копирам си мнението от темата с черния списък, за да предупредя повече хора:

врати ИНОС - нагли и некадърни, входната ни врата пропуска отвсякъде и сметките ни за отопление скачат до небето! Вече втора зима ни мотаят, че ще сменят вратата, всеки ден лъжливи обещания, върха беше когато дойде един да разиграе театър как "взима мерки" за новата врата , само и само да спрем да ги притесняваме! Стойте далеч от тях!

# 197
  • Мнения: 3
Здравейте за нашите врати дълго обикаляхме и гледахме докато изберем евтини и хубави врати,спряхме се на сполочлива фирма, всички каси бяха метални на панела 8 интериорни и една блиндирана демонтажа и монтажа станаха  много бързо за 1 ден.Доволни останахме от фирмата като цяло.Вратите бяха по 175лв. по спомен а фирмата врати Узунов - www.uzunovauto.com затова не бързайте да купувате веднага а обикаляйте и гледайте заслужаваше си.

# 198
  • Мнения: 738
Здравейте,

Някой има ли информация за фирма, която прави монтаж и в градове извън София? Всмисъл дори да си платя транспорт, все трябва да има някоя, която работи по размер и да ми ги монтира в гр. Мездра.Сега си давам сметка за 1 врата колко са ме натоварили в цената...и полудявам от яд, а имам още 5 броя  Rolling Eyes

# 199
  • Мнения: 21
Здравейте,

Някой има ли информация за фирма, която прави монтаж и в градове извън София? Всмисъл дори да си платя транспорт, все трябва да има някоя, която работи по размер и да ми ги монтира в гр. Мездра.Сега си давам сметка за 1 врата колко са ме натоварили в цената...и полудявам от яд, а имам още 5 броя  Rolling Eyes

Здравей,
преди години си поръчах врати по размер от фирма Славянка ВМ http://www.slavianka.net/, средно доволна съм от качеството- и ми харесват, но имат и някои кусури. Аз съм ги ползвала в София, но производствената им база е във Враца, което си е близо до Мездра. Даже сега си мисля пак от тях да си поръчам, просто защото ми трябват по индивидуален размер, а и сега като се обаждах ми казаха срок 10 раб дни

# 200
  • Мнения: 738
Наистина нямах представа за тях  Rolling Eyes
Може ли горе- долу инфо колко си платила на врата? Така като гледам в сайта под 500лв май няма да излезе...което за мен е много  Embarassed
Всъщност май не гледам където трябва - това ли трябва да е?

4.Врати от ламиниран МДФ/бук,дъб,череша, венге,орех,махагон,компос/
360 лв.
Цената е крайна с включен монтаж и обков!
Допълнително се доплаща :
Изрязване на отвор за стъкло – 1/3, 2/3, 3/3

40 лв

# 201
  • Мнения: 0
Здравейте, предстои ми ремонт и искам да си сменя вратите препоръчайте ми фирми в Бургас някакви отзиви

# 202
  • Мнения: 297
Здравейте,и на мен ми предстой ремонт и смяна на врати,някой да даде мнение за фирма Формет -Варна,как работят,цени спрямо други фирми ,харесала  съм бели Крафт Мастер и ще са 8+1 за външна /от вътре/,моля ако някой е ползвал услугите на фирмата да сподели впечатления.

# 203
  • Мнения: 817
Здравейте!
Имате ли наблюдения от тази фирма:
http://megadoor.bg/
Производството е румънско.И какво трябва да се гледа при избора на външна врата newsm78И турските ,и румънските,и българските около 700лв ми се видяха хубави....

# 204
  • Мнения: 423
Здравейте!
Имате ли наблюдения от тази фирма:
http://megadoor.bg/
Производството е румънско.И какво трябва да се гледа при избора на външна врата newsm78И турските ,и румънските,и българските около 700лв ми се видяха хубави....

Здравей,
Моята външна врата е турска и представлява следното: вътрешната част е блиндирана метална, обвита е с вата и от двете страни и най-отгоре е с МДФ покритие. Стабилна, шумоизолираща и красива на външен вид. Иначе трябва да гледаш какъв ти е светлият отвор и също така дебелината на касата. Успех!

# 205
  • Мнения: 1 597
Момичета, виждам, че сте съживили темата за вратите, което много ме радва. Аз съм стигнала до тях в процеса на дългия ремонт, който правя вече цяла година. Моля ви кажете ми къде мога да намеря добри врати от масивна дървесина, не МДФ с фурнир. Благодаря ви предварително.

# 206
  • Мнения: 297
Аз питах за мнения за фирма Формет  Варна  ,но няма отзиви,а и те работели първо 60% от сумата и преди монтажа плащаш всичко ,та се чудя дали ще изпълнят поръчката в срок или ще ме мотаят

# 207
  • Мнения: 817
Ние днес поръчахме при гореспоменатите Мегадор.Оставихме 100 лв капаро -другото преди монтажа.Надявам се да сме направили правилния избор Praynig

# 208
  • В градината...
  • Мнения: 15 928
Момичета, виждам, че сте съживили темата за вратите, което много ме радва. Аз съм стигнала до тях в процеса на дългия ремонт, който правя вече цяла година. Моля ви кажете ми къде мога да намеря добри врати от масивна дървесина, не МДФ с фурнир. Благодаря ви предварително.
КПУ Феникс  Peace От там си поръчахме входната врата, която е по-голяма от интериорна - излезе ни около 220лв.

# 209
  • Мнения: 1 597
Перуника, благодаря за бързия отговор. Тази фирма има ли представителство в София?

Общи условия

Активация на акаунт