Препоръчайте интериорни врати!

  • 334 749
  • 980
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5
Не препоръчвам евтините румънски Интериорни врати на Мегадоор България, защото стават много бавно или пък пристигат и ги монтират една по една.
Целия персонал, на чело с малката им "Управителка" знае да се усмихва мило, но и да лъже нагло!!!

# 271
  • Мнения: 817
Не препоръчвам евтините румънски Интериорни врати на Мегадоор България, защото стават много бавно или пък пристигат и ги монтират една по една.
Целия персонал, на чело с малката им "Управителка" знае да се усмихва мило, но и да лъже нагло!!!
Същото бях писала и аз по-назад в темата.Разликата е,че аз не мисля, че са толкова евтини.Входната ни врата излезе 800лв,което е нормална цена.Единият ни патрон  превърта един празен оборот,бях им звъняла-щели да ми се обадят и така си остана.
Интериорните не знам как са....

# 272
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Здравейте!
Гледам, че отдавна никой не е писал по темата, но ни предстои смяна на врати. Разполагаме с ограничен бюджет, та търсим невъзможната комбинация от евтино , но качествено  Laughing
Вече обиколих тук там и гледам, че от китайските  врати има едни с по- дебел МДФ и ПВЦ фолио, а и новите модели в едното магазинче ми харесаха. Някой ще сподели ли ако има мнения или си е слагал такива?

# 273
  • Мнения: 13 182
Препоръчайте от къде мога да си взема врати Крафт мастер, на склад или в кратък срок, и изгодно- за София
Да ви кажа, изгодно и евтино, с учудващо спазване на срока и много добър монтаж- поръчах си вратите от Дъ мол, мебелна къща Ралица
Доволна съм от срока, цената и монтажа, дано и занапред съм доволна
Има ли и други доволни от тези врати? И дали правят с размери по поръчка?

# 274
  • Мнения: 47 956
На мен първо ми взеха размер и после платих капаро и поръчах.

# 275
  • Мнения: 13 182
Ходих днес да ги видя, но жената не знаеше може ли да се правят с наши размери (трябват ми с по-голяма височина). Харесаха ми. Пак ще ходя през седмицата.

# 276
  • Сф
  • Мнения: 4 761
На какви цени са долу горе?

# 277
  • Мнения: 54 304
За Пловдив може ли да ми препоръчате фирма?
И да питам, понеже имаме куче, кой тип ще носят на поражения? Sunglasses

# 278
  • Мнения: 4 381
Нямам никаква представа от работата на фирмата и определено не и правя реклама,но оценявам че са си дали труда да обяснят по човешки и достъпно за какво трябва да се внимава още по време на ремонтите че да не се стигне до къртенене  като дойде момента за врати.
http://sidonna-ood.com/index.php?option=com_content&view=art … =56&Itemid=57

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 2 168
И аз се интересувам от магазин за врати в Пловдив! Моля за препоръки.

# 280
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
само да не е от Врати София, съсипах си нервите

# 281
  • Мнения: 2 494
Ние сега проучваме, засега обиколих доста фирми и най-много ми харесаха вратите в Аркома-полски са, на Порта дорс, малко по-скъпи, но надявам се качествени.... ако някой е поръчвал оттам, моля да пише, че спешно трябва да поръчаме тези дни  Hug Thinking

# 282
  • Варна
  • Мнения: 1 241
От пет врати , четири са криви. Притесняваме да не започнат да не могат да се затварят след време. Разочарована съм от  фирма http://www.formet-bg.com/

# 283
  • Мнения: 1
Mегадоор България ЕООД -тази фирма трябва да се включи в черния списък.Вратите на са лоши но след 3 месеца употреба ключалката се повреди както се оказа поради некадърен монтаж.Фирмата се крие не вдига телефони лъже че ще порави щетите ,но нищо вече втора седмица.
Т.е. гаранцята си остава само на хартия и клиента да се оправя както може.

# 284
  • Мнения: 1
Здравейте.Аз въобще не съм доволна от Треска.Взеха размери и  казаха, че пода ми е крив, после стените станаха криви.Много лошо изпълнение на поръчката.Изрязаха дори от паркета.В момента вратите скърцат ,а бравите/турски боклук/,които чакахме 30дни да ги доставят се разглобиха и падат. Фирма Треска имат реклами по радио станциите,но какво от това.Монтажниците им са некадърни.Не се лъжете да поръчвате от тях.

Общи условия

Активация на акаунт