намали яденето защото..

  • 482
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
....за първи път съм съм неразположена
има ли връзка това с чувствително намаленото желание да суче от мен?
не ми се вярва че се отбива доброволно на тази възраст newsm78
моля ви споделете при вас как е било през този период
и след няколко дни ще му се възвърне ли желанието,както и лактацията?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 972
....за първи път съм съм неразположена
има ли връзка това с чувствително намаленото желание да суче от мен?
не ми се вярва че се отбива доброволно на тази възраст newsm78
моля ви споделете при вас как е било през този период
и след няколко дни ще му се възвърне ли желанието,както и лактацията?

на мен вече 2 пъти ми идва и не съм забелязала да й влияе...В момента пак съм и бебата си хапва добре.....Просто съвпадение, според мен, не го мисли....

# 2
  • Мнения: 3 550
Когато съм в цикъл, жабчето суче с видимо неудоволствие. Нахвърля се, но в един момент писва и се дръпва, един вид: "какво е това, дето ми го пробутваш?" После пак захапва. Така някакси се кърмим. МНого е тъжно да го гледам такъв отстрани, но преминава, както и цикълът.

# 3
  • Мнения: 4 242
И при нас се усеща разлика, но само първите дни. Бързо отшумява, така че не се тревожи.

# 4
  • Мнения: 2 028
интересно...а на какво се дължи това, че бебчо усеща разлика?

# 5
  • Мнения: 4 242
Чувала съм че вкуса на млякото се променял, а бебетата не обичат промените и се дразнят.

# 6
  • Мнения: 1 216
4 пъти ми идва вече, но не съм забелязала да има промяна в лактацията или в желанието на бебето да суче.
Не се навивай сама, кърми бебето както преди!

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Доста малък процент от бебетата недоволстват при цикъла на майката Simple Smile Може да е нещо друго, изчакай още 2-3 месеца, преди да правиш изводи.
Моят цикъл се върна, когато Мая беше на 8м, но и досега като че ли изобщо не й пука кой ден от месеца е.

# 8
  • Мнения: 1 722
Първият път като ми дойде /3 м. след раждането/ почувствах чувствително намаляне на кърмата, по-често сучене, недоволство. Сега обаче няма никаква разлика.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 688
май е просто съвпадение защото днес е с нов ЗЪБ:))))а и отказва почти всико което му предлагам

Общи условия

Активация на акаунт