Студентски статут с деца в САЩ!?

  • 493
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 458
Така, имам следната питанка към мамите по САЩ и по-специално студентите или учащи или....

Лесно ли и как получихте такава виза/статут при положение, че сте с деца които ще ви придружават.

Изобщо има ли такива мами тук? newsm78

Какво ви искат от посолството допълнително от останалата бумащина?

# 1
  • Мнения: 3 491
Ами децата ти трябва да са с F-2 виза, а ти с F-1, доколкото знам. Не би трябвало да има пречка  newsm78

# 2
  • Мнения: 7 091
Така, имам следната питанка към мамите по САЩ и по-специално студентите или учащи или....

Лесно ли и как получихте такава виза/статут при положение, че сте с деца които ще ви придружават.

Изобщо има ли такива мами тук? newsm78

Какво ви искат от посолството допълнително от останалата бумащина?


Ако сте вече в САщ няма да имате проблеми, но ако не сте, подгответе се много внимателно за интервюто. Имам 3 отказа за F2 с перфектни документи. Това, че отивате с децата си да учите ви прави потенциални емигранти( поне според хората в посолството), затова F2 е доста проблемна виза. Пропуснах да кажа, че най-голям шанс имате ако кандидатствате едновременно за F1 и F2.
Успех

Последна редакция: сб, 08 окт 2005, 05:14 от Tandoori

# 3
  • Мнения: 4 458
Tandoori аз това потенциалния имигрант го знам. По какъвто и начин да се опитам да вляза в страната съм потенциален имигрант!  Crossing Arms

Може ли да се кандидатства за повече от една виза? Мислех, че може само за една Thinking

а, каква е визата I - 20? Четох някъде, че ми трябва такава виза.

Tandoori Би ли казала как по-точно да се подготвя за интервюто? ТЕ, децата едва ли ще ги разшпитват че са малки.

Колко пари ви искаха да представите в банка/кредитна карта?

А, да казвам ли, че имам роднини в САЩ?

А, ако отида на място в посолството да разпитвам какво точно ми трябва дали ще стане?

И още един въпрос, децата могат ли да ходят на училище докато ми свърши курса?

Мале колко много въпроси Grinning

# 4
  • Мнения: 7 091
Tandoori аз това потенциалния имигрант го знам. По какъвто и начин да се опитам да вляза в страната съм потенциален имигрант!  Crossing Arms

Може ли да се кандидатства за повече от една виза? Мислех, че може само за една Thinking

а, каква е визата I - 20? Четох някъде, че ми трябва такава виза.

Tandoori Би ли казала как по-точно да се подготвя за интервюто? ТЕ, децата едва ли ще ги разшпитват че са малки.

Колко пари ви искаха да представите в банка/кредитна карта?

А, да казвам ли, че имам роднини в САЩ?

А, ако отида на място в посолството да разпитвам какво точно ми трябва дали ще стане?

И още един въпрос, децата могат ли да ходят на училище докато ми свърши курса?

Мале колко много въпроси Grinning

Ще ти пиша на бележка  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 7 091
Извинявай, на бележката пропуснах да отбележа нещо, не съм прочела явно внимателно какво съм ти писала преди това и затова съм пропуснала. Като писах да кандидатствате едновременно за двете визи имах предвид за твоята и техните по едно и също време, а не да кандидатства всеки за две визи.

Общи условия

Активация на акаунт