«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ќа пазар
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

ћнени€: 64
«дравейте,вче 12ти ден хапвам по една јктиви€...но засега разлика не откривам Thinking »ма ли други,които € хапват всеки ден?
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 2 132
“и сериозно ли мислиш, че ще има ефект? Smile
ѕреди време имаше информаци€, че ще забран€ват да се рекламират храни за здравословни, ако не са доказано такива. јктиви€ беше включена в списъка на храните с не доказан здравословен ефект и мисл€, че вече не € рекламират като такава.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 584
преди нали имаше дори кампани€, 'ако до 14 дни не почувствате разликата ƒанон ще ви върна парите'. на мен лично не ми допада вкуса (на тази класическата), предпочитам например кисело мл€ко  ултура. харесва ми (много) тази с овес. €дки, но са попрекалили със захарта. Whistling
÷итирай

софи€

ћнени€: 2 138
“ова е абсолютна заблуда! NaughtyЌ€колко пъти съм пробвала по 14 дни и повече,но
ефект никакъв. Naughty
÷итирай

¬арна

ћнени€: 40
, предпочитам например кисело мл€ко  ултура. харесва ми (много) тази с овес. €дки, но са попрекалили със захарта. Whistling
ј ти знаеш ли че това мл€ко  ултура е пълно с растителни мазнини?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 584
e, беше, сега мисл€, че не е вече. Tired аз иначе опаковки редовно чета, поне на капачката нищо не пише (а преди пишеше ситничко) и затова б€х спр€ла да го купувам. Whistling
÷итирай

¬арна

ћнени€: 424
≈дна комшийка, за тези 14 дни с јктиви€ дори напълн€  Laughing –€дко си купувам от това мл€ко, от време на време консумирам закуската, но наистина р€дко. Ќапоследък си купувам домашно мл€ко и си заквасвам кисело съответно.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 40
≈дна комшийка, за тези 14 дни с јктиви€ дори напълн€ 
јми ще напълнее,как не , като е пълно със захар. ¬ие не разбрахте ли че това е рекламен трик да им се купува мл€кото. » рекламата им беше успешна-доста хора се подведоха и купуваха млека 14 дни ooooh!
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 305
н€кой от вас ако е правил експеримент да държи кофичка данон един месец и повече в хладилника и после да види как е още в годност, н€ма да си помисли за данон  ooooh!
още повече, че и мои при€тели са ми го казвали, без да зна€т за мо€ експеримент, отвар€ш €, забрав€ш € и после може да си € €деш същата хими€ със същи€ вкус след един месец  Shocked
÷итирай

—офи€

ћнени€: 29 120
“о данон не рекламират отслабване с активи€, а облекчаване на газовете и редовно изхождане Wink Ќ€кой преди разправ€ше, че си слагали нещо разхлабително леко направо в не€, така че може и да действа Wink
Ќа нас в къщи ни е вкусна, хапваме си от време на време, не системно, не броим дни Wink
най-обичаме €годата и горските плодове.
÷итирай

ѕловдив

ƒа €сно, че не е за отслабване. Ќо преди години б€х € пробвала и получих подуване на корема, а не облекчаване..  Smile
÷итирай

—офи€

ћнени€: 16
≈дна комшийка, за тези 14 дни с јктиви€ дори напълн€  Laughing –€дко си купувам от това мл€ко, от време на време консумирам закуската, но наистина р€дко. Ќапоследък си купувам домашно мл€ко и си заквасвам кисело съответно.

јми ще напълнее,как н€ма да напълнее ако се е облажвала и с пържолки и други вкустоии. јз съм участвала два пъти в играта с 14-дни јктиви€.
ѕърви€ път от јктиви€ ми казаха, че щом не усещам ефекта, е възможно да имам н€какъв медицински проблем и да се консултирам с лекар, защото т€хното не било лекарство а храна, но пък ми е вкусно и по-късно си получих записа по пощата
¬тори€ път беше миналата година и даже б€ха повече капачки 21 или 28 ???, не помн€ вече - имаше две услови€. јз изпращах за това с повечето капачки и ми пратиха три крема на ≈йвън. ¬ерно куриера ми скъса нервите, ама накра€ се получи. ƒано в бъдеще пак прав€т такива.
÷итирай

ѕловдив

јз пък четох, че доказан ефект н€ма и за това н€мат право да се рекламират като здравословен продукт.
÷итирай

ћнени€: 38
н€кой от вас ако е правил експеримент да държи кофичка данон един месец и повече в хладилника и после да види как е още в годност, н€ма да си помисли за данон  ooooh!
още повече, че и мои при€тели са ми го казвали, без да зна€т за мо€ експеримент, отвар€ш €, забрав€ш € и после може да си € €деш същата хими€ със същи€ вкус след един месец  Shocked

“ази тема се е дискутирала хил€ди пъти. ћоже да прочетеш повече тук на какво се дължи трайноста на киселото мл€ко - http://agro.bg/news/article15950.html. » това, че н€ма мухъл и външно е ок не означава, че вътре ги има бактериите. ѕо-скоро това показва висока хигиена при производството.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 305
мл€кото тр€бва да вкисва и за доста кратко време ако в него н€ма хими€, не може едно мл€ко да ми седи 1 месец и да има същи€ вкус, пробвай с истинско домашно заквасено мл€ко или н€кое неизвестно, но качествено.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора