Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 97

  • 67 431
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Много нови торти пак, страхотни, не мога да ги изброя, само злодея на спайдърмен мярнах, ей, същия е  Shocked  bouquet!
Хехе, Блонди, за кухнята понякога трябва повече време след това отколкото за тортата, пудра захар навсякъде, разтопени маршмелоуз пръски по всичко, шоколад на пода, всички лъжици, ножове и вилици нацапани, всички изгонени от масата за покриване  Joy ...
Добре е тортичката, супер симпарична с тази оФчичка Laughing, щом нищо не се показва е супер първи опит. На моята първа имаше скъсани участъци  Laughing ...
Пепи, честито за победата, отивам да я намеря тази принцеса че още не съм я видяла ...
Гледам още не е открито гласуването за валентинските торти на кейкцентрал, видях на Пепи, Шеметка, Клеърет и Панадила тортите, който има торти да се обажда да не го пропуснем  Hug ...

# 76
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Ели като пуснат гласуването ще пусна линкове към тортите които аз съм видяла - и на Клер тортата от предизвикателство сезони видях освен тези които си изброила.

Елииии няма да се разберем така ... дописваш си ти пък даже не личи че си редактирала  Naughty  newsm78 hahaha

Последна редакция: ср, 17 фев 2010, 20:34 от shemet_neveroiaten

# 77
  • Мнения: 335
дайте ми идея, трябва да правя торта за 3 годишно момиченце по мои избор. тва най мразя когато не си изберат те ами на мен оставят, кажете които има впечатления какво харесват 3 годи6ните моми4енца, моито о6те е на 1 и половина.... трябва да е за яслата 15 пар4ета най много..... мерси много

# 78
  • Мнения: 59
ЗДравейте момичета!
Толкова сте активниииии, направо сте изписали света. Аз ви чета редовно, но не пиша, защото нямам какво да покажа. Видях невероятни торти, страхотни украси и т.н.
Мен обачееее.... треска ме тресе Confused Рождения ден на моето юначе наближава (01.03), а аз съм замислила една торта, с която незнам дали ще се справя, ама много ми се иска. Та и аз като Искроне с кабиото, сънувам я, рисувам я, мисля постоянно как да е, що да е, чета нон стоп в библиотеката, изгледах всички възможни клипове в Youtube . Идеята ми е следната: Правоъгълна  основа, около 50см дълга. Отгоре разхвърляни бебешки игачки (кубчета, рингове и др. ) Кубчетата ще горе-долу с размери 6/6/6 и ще са бисквитена торта, после облечени и т.н. Дотук добре, засега нищо притеснително. Това, което ме притеснява е, че искам да направя фигура на седнало бебе, което си играе с тях (или поне ги гледа, или пък така да изглежда поне Confused ) Тялото ще е с размерите долу-горе на чаена чаша от големите и вътре ще си е торта (за това питах по-рано как се правят и покриват едри фигури) Проблема е, от каквооооооо да на правя главатаааааааааааааааааааа и ръцетеееее Confused ooooh! #Crazy Tired Главата би трябвало да е малко по-голяма от едро яйце...Краката мислех за рула, но как се облича такава фигура с покритиеееее ... Confused Ама ръцете най-ме притесняват. Няма да са във въздуха, просто ще са спуснати до тялото ама от какво да ги направя, че да не паднат???? Confused
Моля ако ви се занимава или някой има идеи как да стане,или най-елементарни съветчета, да ги сподели Blush Hug
Благодаря ви момичета! От вас за малко време научих доста, а тепърва ще трябва да уча и останалите 95%  bouquet
За мен вашите съвети и информация са много ценни, защото до преди месец най-успешната ми торта беше сметанова с шприцовани украси Confused
Лека вечер
П.П azals принцеса Барби няма ли да стане?? Или някоя известна момичешка героиня от анимационно... Пепеляшка, разните му там Червени шапки... де да знам какви детски дават сега Rolling Eyes Rolling Eyes Тригодишните май такива работи харесват Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 17 фев 2010, 20:37 от tanche512

# 79
  • Мнения: 558
Момичета, правите невероятни торти. Да ни е срам нас начинаещите да покажем нашите Embarassed
Искам да попитам - червена боя освен от Кадемлия откъде мога да намеря. Търся идеи за Мартенска торта.

# 80
  • София
  • Мнения: 2 113
azals, питай кои са му любимите играчки и дали гледа някоя анимация (Уинкс, Ягодов сладкиш, Hallo Kitty), кое му е любимо животно, има ли афинитет към на мама гримовете...

# 81
  • Мнения: 75
Лелеее колко съм изпуснала ooooh!
Аз се позатрих малко, доста напрегнати две седмици имах, но няма да ви се оплаквам. Напротив, успешно се справих с поставената от щерката задача и въпреки всички грижи и задачи направих на детето желаните две торти за рождения ден. Grinning
Пускам ви ги и се връщам назад да гледам, че от предишната тема съм ви изоставила Embarassed

О, щях да пропусна Blush Пепи, честито за конкурса! Тортата наистина е разкошна!!!  bouquet

Ариел (за детската градина)

Тинкърбел ( с нелюбезното ми изкопирване тортата на Бубулинката Embarassed - за детския клуб)


повече снимки в сайта  Peace

# 82
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Албенка как издокара този златен надпис? Страхотен е и тортата като цяло но надписа просто ми прикова окото.
jenik страхотни торти.
rumi73 страхотни нежни цветове - чисто бебешки.
Гали тази торта спокойно можеше да я пуснеш в предизвикателството да я обсъдим.
FRESA творението на мъжа ти ме изуми!!!
Pavi чудесни са тортите - а с тия рисувани пеперуди избивате рибата в морето.
iskrone рулото изглежда божествено - да ти е жив и здрав таткото още дълги години.
patriyani тази торта е страхотна - даже и снимката е доста добра  Wink .
 
Още не са пуснали гласуването в кейк сентрал но понеже утре може и да не ми остане време ще пусна сега линковете който иска да гласува - дано не съм объркала някой.... И ако има такива които не съм разпознала да си кажат без бой.

Clairette  http://cakecentral.com/modules.php?name=gallery&file=display … e&pid=1479406

Pepi  http://cakecentral.com/modules.php?name=gallery&file=display … e&pid=1567792

Panadila http://www.cakecentral.com/modules.php?name=gallery&file=dis … e&pid=1585718

Shemet_neveroiaten   http://www.cakecentral.com/modules.php?name=gallery&file=dis … e&pid=1584193

# 83
  • Мнения: 492
ПОМООООООЩЩЩ  Praynig Praynig Praynig

Момичета, направих една торта с рула и крем от сметана и бял шоколад. Но явно желатина и е дошъл малко и не се е жилирала добре отвътре. Като я извадих добре, но след около 5 минути на стайна температура, сметаната започна леко да си пробива път измежду рулата. Сега я намазах обилно с маслен крем и право в хладилника. Въпроса ми е, какво да правя?  Дали няма да ми подаде в последния момент, или като сложа покритието то ще я стегне, или да направя друга докато още имам някакво време, че ми е страшно важна и съм много притеснена?

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
ПОМООООООЩЩЩ  Praynig Praynig Praynig

Момичета, направих една торта с рула и крем от сметана и бял шоколад. Но явно желатина и е дошъл малко и не се е жилирала добре отвътре. Като я извадих добре, но след около 5 минути на стайна температура, сметаната започна леко да си пробива път измежду рулата. Сега я намазах обилно с маслен крем и право в хладилника. Въпроса ми е, какво да правя?  Дали няма да ми подаде в последния момент, или като сложа покритието то ще я стегне, или да направя друга докато още имам някакво време, че ми е страшно важна и съм много притеснена?

Щом имаш време си направи друга  Peace

# 85
  • Мнения: 492
Пепи, ти смяташ ли , че няколко капки сметана ще пробият масления крем и ще стигнат до покритието,  а ако разточа по дебело покритие, дали ще е по-добра защита  Thinking?  защото , не че имам кой знае какво време за друга  Sad  защото си мисля, че и на нея ще са и необходоми доста часове да стегне, за да получа тази форма на полукълбо . оффф

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Пепи, ти смяташ ли , че няколко капки сметана ще пробият масления крем и ще стигнат до покритието,  а ако разточа по дебело покритие, дали ще е по-добра защита  Thinking?  защото , не че имам кой знае какво време за друга  Sad  защото си мисля, че и на нея ще са и необходоми доста часове да стегне, за да получа тази форма на полукълбо . оффф

Проблема е не в избиващата сметана, а в риска от разпадане при покриване. Иначе за да не ти избие нищо направи леко замазване с трохи с маслен крем и после едно замазване с маслен крем

# 87
  • Мнения: 492
Пепиии, могоооо ти благодаря   love001 иначе аз риск от разпадане не виждам, само ме е страх капките сметана, да не ми свлекът поктието.

# 88
  • Мнения: 335
мерси много, и аз си мислих за барби, но ми се струва мн елементарно да сложа пластмасова кукла,а не мога да направя хубаво лице от тесто, затова но6тес изсънувах да бъде кръгла торта, зелена полянка, и отгоре с една малка кукла от тесто и плушено мече и пате, не6то на момента което мога да измайсторя, как ядат торта, и отстрани калинки, охлювчета, цветчета, за да си личи че  еполянка
дано стане както ми е в главата, следобед 6те се ма4а над фигурите

# 89
  • София
  • Мнения: 2 658
svetlane, направи си друга торта, за да не стане като с моя разпаднал се Медовик. Няколкото капки са само началото и дори два пъти да покриеш, пак ще се разпадне, ако не е стегнала добре.
jenik, много са сладки тортите!
tanche512 , dimitrina правеше по-обемни и тежки фигури от оризон(само не знам от къде го купува) и ММФ(от четирицветния става страхотен телесен цвят). Мисля, че е най-добрия вариянт дори и за цялата фигура.  Peace
azals, по-добре попитай майката кое и е любимото анимационно филмче. Моята дъщеря най-много харесва Мики Маус, Мечо Пух, Мързелград и Ну-пагади. Други деца харесват някое от изброените от другите филмчета.

Общи условия

Активация на акаунт