Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
150-164 от 1 281 отговора
Ами в един магазин ясновидка номер едно обясняваше на придружаващият мъж ,че колкото и скъпи да и са пердетата ,,оная шматка или патка [не си спомням точно] дето е за 15h записана ще ги плати като я извикам още 2 пъти,,Това го чух в магазин коитое 20кв няма как да съм недочула А и самото и държание  беше леко казано отвратително

това ако е вярно ме изумява  Shocked
Цитирай

Баба Себахат е голяма сладурана.Като бях 7-8 клас някъде ходехме от училище при нея.Много приятно беше Laughing
Цитирай

Баба Себахат е голяма сладурана.Като бях 7-8 клас някъде ходехме от училище при нея.Много приятно беше Laughing
Ама нищо не познава  Crazy
Цитирай

Лили 13
 Hug
аз от кога ги пиша тея неща
абсолютно , хора, спрете да им пълните гушите на тези нещастници-печалбари
Цитирай

аз където ходя на едната на кафе
как познава на 4-те ми приятелки, които ходят
и на мен много ми познаваше
а напоследък нищо
Цитирай

Ама нищо не познава  Crazy
   Ааааа, на мен ми позна Mr. Green
Цитирай

по принцип трябва да сте внимателни какво ви говорят, защото някой от тях имат заучени думи, които знаят, че ще се харесат на клиента. например - ти си много силна, борбена и т.н и започваш да му вярваш, а после се оказва, че казва това на всички Crazy
Цитирай

по принцип трябва да сте внимателни какво ви говорят, защото някой от тях имат заучени думи, които знаят, че ще се харесат на клиента. например - ти си много силна, борбена и т.н и започваш да му вярваш, а после се оказва, че казва това на всички Crazy

Това не е ясновидство , а характеристика на характера  Peace
Цитирай

Момичета, пратих телефона на жената на всеки ,който го беше поискал на ЛС, но ако има някой, който съм пропуснала моля да ми пише на ЛС.
Цитирай

Момичета в първата тема някой беше пуснал телефон на ясновидка Руми , която отговаря на някакъв телефон 0800............незнам нататък . Моля ако някой се сеща за него да го изпише.
Благодаря Ви предварително
Цитирай

Момичета в първата тема някой беше пуснал телефон на ясновидка Руми , която отговаря на някакъв телефон 0800............незнам нататък . Моля ако някой се сеща за него да го изпише.
Благодаря Ви предварително

гледам ти ника и името на врачката и си задавам въпроси  Crossing Arms

аз искам да питам - казаха ми за някаква врачка Диди Колева - някой знае ли нещо, за София става въпрос?
Цитирай

Iman, благодаря.
Щом мога ще запланувам пътуване.
Ако някой отиде, ако е по-наблизо, ще се радвам да споделите впечатления.
Или хрумна ми...ако някой иска заедно да идем Smile)) (От София съм).
« Последна редакция: Съб., 20 Март 2010, 18:33 от red_shoes »
Цитирай

Здравейте .Преди години ходих при една жена от Ст.Загора която и до ден днешен се случват неща които тя тогава ми каза а аз не и повярвах.Казва се Огняна  и живее в Ст.Загора моля ако някоя от вас знае координатите и да ми пише ако не тук поне на лични.А иначе от моят опит мога да кажа че съм ходила при две жени които познават  едната живее в Караесен а другата в едно село Емен.Има и един мъж който доста познава и помага особенно за болести той е от с. Славяново Плевенско.
Цитирай

От Нова Загора съм преди няколко дни в Събота посетих Виолета от Хасково,тъи като имах голям проблем личен и здравословен,жената ми позна всичко,много съм доволен..разбира се всеки с мнението си.Супер е.......
Цитирай

Някой посещавал ли е Цветанка Рангелова и какви са впечатленията ви от нея?
Цитирай

150-164 от 1 281 отговора