Ясновидци (врачки) - втора тема

  • 756 885
  • 1 279
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 65
А каква и е тарифата ?
30лв. (но срещата може да продължи над 1 час + въпроси към нея)

# 421
  • Мнения: 195
А каква и е тарифата ?
30лв. (но срещата може да продължи над 1 час + въпроси към нея)
Благодаря !

# 422
  • Мнения: 262
Здравейте,

Чета че обменяте опит за ясновидки и реших да се включа. Аз писах на глухонямата пророчица Магда и като свърши лятото ще ви пиша дали е познала.

Надявам се да не съм се натрапила

# 423
  • Мнения: 802
 
 Мой познати ми рекламират Анастасия от смирненски, Пловдив .
 Някой има ли лични впечатления ?!

# 424
  • Мнения: 468
Здравейте,

Чета че обменяте опит за ясновидки и реших да се включа. Аз писах на глухонямата пророчица Магда и като свърши лятото ще ви пиша дали е познала.

Надявам се да не съм се натрапила

Няма такова животно, като глухонямата пророчица Магда. Познавам хората, които я измислиха като литературен образ.

# 425
# 426
  • Пловдив
  • Мнения: 110
аз да си се запиша,живота ми се преобърна на 180 градуса и то в отрицателна насока и май търся някаква утеха в тези неща,до този момент не съм се обръщала към магове,ясновидци/ки и пр,но може би в най-скоро време ще се обърна поне за едното "ще се опарвят нещата" ако имам късмет да чуя това.Майка ми ми сподели,че преди година е намерила 4 карфици забити в градината ни 1 до друга,3 с червени главички 1 с жълта...някой знае ли какво може да означава  newsm78

Последна редакция: вт, 27 юли 2010, 15:38 от gerry_1912

# 427
  • Мнения: 468
аз да си се запиша,живота ми се преобърна на 360 градуса и то в отрицателна насока и май търся някаква утеха в тези неща,до този момент не съм се обръщала към магове,ясновидци/ки и пр,но може би в най-скоро време ще се обърна поне за едното "ще се опарвят нещата" ако имам късмет да чуя това.Майка ми ми сподели,че преди година е намерила 4 карфици забити в градината ни 1 до друга,3 с червени главички 1 с жълта...някой знае ли какво може да означава  newsm78

Ако се е обърнал на 360, тоест е направил пълен кръг и пак си там, откъдето си тръгнала. За да се обърне в противоположна посока са нужни само 180 градуса.  Grinning
Забитите игли когат да означават много неща. Ти какво мислиш, че означават? Риторичен въпрос е, не е нужно да отговаряш. Фактът че в едно изложение говориш за това как ти се е обърнал живота и за забитите игли е показателен, как ти самата гледаш на нещата. Не е важно какво ние мисли, важно е, че ти дълбоко в себе си търсиш окултна причина за всичко което ти се е случило, казано по-просто вече си мислиш, че има някакви магии. Добрата новина е, че живота ни може да се обърне с главата надолу без да има намесена каквато и да е магия.  Grinning

# 428
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Здравей gerry_1912,
На мен са ми подхвърляли какви ли не неща, топлийки в прането, дори няколко бода с червен конец, навързани с червени конци орехи и бонбони закачени на входната врата, разни космаци сплетени на плитки с разни боклуци в тях, абе какви ли не простотии. Но аз не съм вярвала, че тези неща направени от някой болен мозък може да ми навредят по някакъв начин и наистина нищо не ми се е случвало. Но съм също толкова уверена, че ако вярваш, че някакви дрънкулки могат да ти навредят те със сигурност ще ти навредят.

# 429
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Здравей gerry_1912,
На мен са ми подхвърляли какви ли не неща, топлийки в прането, дори няколко бода с червен конец, навързани с червени конци орехи и бонбони закачени на входната врата, разни космаци сплетени на плитки с разни боклуци в тях, абе какви ли не простотии. Но аз не съм вярвала, че тези неща направени от някой болен мозък може да ми навредят по някакъв начин и наистина нищо не ми се е случвало. Но съм също толкова уверена, че ако вярваш, че някакви дрънкулки могат да ти навредят те със сигурност ще ти навредят.

и за така мисля,че ако вярваш ти се отразява,а ако не - не.Просто ми е любопитно,защо има такива хора и какво може да значи

# 430
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Ами какво да ти кажа разни хора, разни идеали, за да го направи този човек си вярва, че ще постигне нещо, а кой му е казал че с тези карфици нещо ще постигне може да го е гледал в онзи турския сериал "Листопад" нали там правиха магия за раздяла с топлийки  Laughing . За теб по-важното е да не допускаш по никакъв начин мисълта, че това може да ти навреди. На мен, когато ми бяха подхвърлили орехите и бонбоните точно тогава се засякох с едни съседи и те ахнаха от ужас, че виждаш ли някой е направил магия, а аз най-спокойно си отвих бонбоните и си ги хапнах пред тях, след това счупих и орехите  Joy . А те горките си помислиха, че едва ли не ще се превърна в камък пред тях  Joy
Не се замисляй над тези неща остави ги да минат покрай теб, те не може да те засегнат ако не ги поканиш при себе си отдавайки им от своята енергия.

# 431
  • Пловдив
  • Мнения: 110
абе не за друго замислих се,просто до преди месец всичко беше наред,плануваше се да замина при приятеля си в чужбина,напуснах работа зарязах всичко тук,отидох там,той се дръпна супер много,заявяваше постоянно че няма как да сме заедно/не знаел кога ще се върнбе в БГ докато трявбаше до края на годината,изведнъж не знаел,после ми говори,че искал в Англия да ходи/коренно се промени той.Прибрах се и съм на 0 сама съм,нямам работа,няма нищо и си мисля само до преди няколко седмици всичко беше супер и сега това и куп др неща...просто незнам какво става,с него всичко вървеше идеално просто,щом зарязах всичко заради него,...изведнъж се едно бях при друг човек.....  Confused

# 432
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Хмм  Thinking това ми звучи много познато. Ако искаш хвърли поглед тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=511555.0 . Ако имаш малко търпение върни се и в предишните теми. Вярвам, че ще намериш своите отговори и не само това, просто (п)опитай. Ако вече познаваш темата мога само да ти пожелая успех  Hug

# 433
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Благодаря...просто наистина докато всичко е страхотно и летиш,мн лошо ме блъснаха в земята иИи си мисля какви ли не неща и вижте до къде стигнах за ясновидки и тнт

# 434
  • Мнения: 468
Здравей gerry_1912,
На мен са ми подхвърляли какви ли не неща, топлийки в прането, дори няколко бода с червен конец, навързани с червени конци орехи и бонбони закачени на входната врата, разни космаци сплетени на плитки с разни боклуци в тях, абе какви ли не простотии. Но аз не съм вярвала, че тези неща направени от някой болен мозък може да ми навредят по някакъв начин и наистина нищо не ми се е случвало. Но съм също толкова уверена, че ако вярваш, че някакви дрънкулки могат да ти навредят те със сигурност ще ти навредят.

и за така мисля,че ако вярваш ти се отразява,а ако не - не.Просто ми е любопитно,защо има такива хора и какво може да значи

След като ти е любопитно, значи отдаваш внимание. Щом отдаваш внимание - енергията ще последва вниманието. Енергията следва мисълта. Ще си изфабрикуваш "автомагия" дори и да нямаш магии  Grinning Дали ще вярваш и ще отдаваш внимание на това в което вярваш, или ще ти е любопитно и ще отдаваш внимание на обекта на твоето любопитство е едно и също нещо...

Общи условия

Активация на акаунт