Ясновидци (врачки) - втора тема

  • 756 940
  • 1 279
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 468
...но има хора които помагат на другите , има такива.

Има, има....въобще не отричам. Просто е добре човек да си отвори хуууууубаво очите и ушите и да гледа, и да слуша и да мисли. Важно е като гледа да вижда, като слуша - да чува и като мисли да разбира.  Grinning

# 571
  • Мнения: 0
Е той нали взимал само по 5лв. и познавал каза някой ... иначе по темата има ли магии , и какви шарлатани некадърни има и изобщо мога да напиша трактат , завършила съм психология а от дете се занимавам и с астрология , вярващ човек съм , така че мога много много да пиша , дори и за това как човек предизвиква или допуска в някаква степен злобата на онези които са потънали позитивно в негативното и за уроците които отчитам като факт и за тенденциите и цикличността на които всички в някаква степен сме " пленници ".

След като си завършила психология, навярно ще се съгласиш, че няма значение дали взема 5, 50 или 500. Някой срещу почти "без пари"....да кажем 5 лв. може да ти наговори такива чудеса и ако човек е по лабилен, би имало дълбок сътресителен ефект, който после цяло стадо психотерапевти да не може да оправи.

Какво като взема 5 лв.? Какъв е аргумента на 5-те лева, не разбрах....може би е евтино и дори да е шарлатан, можем да си позволим да загубим 5 лв ?!?!? Дали наистина губим само 5 лв. посещавайки такъв организъм?

Някой тук в тази тема беше писал, че след среща с въпросния чичо, се е получило силно главоболие - е на това аз му викам енергиен вампиризъм.   Честито   bouquet


И аз Nail така му викам и за него - енергийния въмпиризъм съм подготвена , само не ми е ясен тонът ти ... и защо си го позволяваш , ако беше прочел/а внимателно щеше да видиш защо го споменавам , а то и ти си падаш вещица нали се фукаше с това , опасявам се че , вече не си ми симпатичен/а , въпреки че сме на едно мнение за някои неща . просто кофти груба реакция , а аз повярвай ми не съм и мижитурка , нито ми се слушат глупости.

# 572
  • Мнения: 0
Пардон , четат.

# 573
  • София
  • Мнения: 2 840
Ами аз каквото и да работя със себе си нищо няма да постигна...
Най-много още повече да се намразя .. Не обичам себе си ,не се приемам такъв какъвто съм ....не мога да свикна

Виж, пиУе, ти си за ДиС.
Ела там. Всички проблеми ще ти разнищим, решение ще предложим, зодията ще ти обсъдим, ако трябва и боб ще хвърлим, но ефект ще има - след всичко това ще мразиш повече нас, отколкото себе си.
Много е терапевтично. Mr. Green

# 574
  • Мнения: 468
Е той нали взимал само по 5лв. и познавал каза някой ... иначе по темата има ли магии , и какви шарлатани некадърни има и изобщо мога да напиша трактат , завършила съм психология а от дете се занимавам и с астрология , вярващ човек съм , така че мога много много да пиша , дори и за това как човек предизвиква или допуска в някаква степен злобата на онези които са потънали позитивно в негативното и за уроците които отчитам като факт и за тенденциите и цикличността на които всички в някаква степен сме " пленници ".

След като си завършила психология, навярно ще се съгласиш, че няма значение дали взема 5, 50 или 500. Някой срещу почти "без пари"....да кажем 5 лв. може да ти наговори такива чудеса и ако човек е по лабилен, би имало дълбок сътресителен ефект, който после цяло стадо психотерапевти да не може да оправи.

Какво като взема 5 лв.? Какъв е аргумента на 5-те лева, не разбрах....може би е евтино и дори да е шарлатан, можем да си позволим да загубим 5 лв ?!?!? Дали наистина губим само 5 лв. посещавайки такъв организъм?

Някой тук в тази тема беше писал, че след среща с въпросния чичо, се е получило силно главоболие - е на това аз му викам енергиен вампиризъм.   Честито   bouquet


И аз Nail така му викам и за него - енергийния въмпиризъм съм подготвена , само не ми е ясен тонът ти ... и защо си го позволяваш , ако беше прочел/а внимателно щеше да видиш защо го споменавам , а то и ти си падаш вещица нали се фукаше с това , опасявам се че , вече не си ми симпатичен/а , въпреки че сме на едно мнение за някои неща . просто кофти груба реакция , а аз повярвай ми не съм и мижитурка , нито ми се слушат глупости.

За какъв тон става дума ? Не съм отговорен за това, което ти виждаш в написаното от мен и как то ти звучи. Написано е без да имам нищо лично към теб и определено нямам за цел да буда грyб. Защо така го тълкуваш, нямам никаква идея.

# 575
  • София
  • Мнения: 2 840
Не съм отговорен за това, което ти виждаш в написаното от мен и как то ти звучи.
Отговорен си!
Звездите ми го говорят...ти си зъл!!!

# 576
  • Мнения: 468
Не съм отговорен за това, което ти виждаш в написаното от мен и как то ти звучи.
Отговорен си!
Звездите ми го говорят...ти си зъл!!!

 Grinning Grinning Grinning

# 577
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
  202uu


КЛОНКА , ти си самото провидение


 Hug

в ДиС ще намери себе си и себеподобни    Mr. Green

# 578
  • Мнения: 65
  202uu


КЛОНКА , ти си самото провидение


 Hug

в ДиС ще намери себе си и себеподобни    Mr. Green
"Най-хубавото предстои..."  Praynig Party

# 579
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Big Brother, все пак явно успяваш да си поръчаш във Вселената, това което ти е необходимо, въпреки че не вярваш.  Wink
От личен опит - винаги, когато насочиш мисълта и съзнанието си към нещо, което желаеш, но същевременно без да му придаваш свръх-важност - нещата се получават. Ако много придаваш важност - сякаш го блокираш  и в момента, в който се откажеш и махнеш с ръка, тогава вече отваряш възможността да се случи.

Ето още нещо, което ще ти е полезно: - целия блог може да ти е много полезен, но разкарай малко негативните мисли и нагласи (знам, че не е никак лесно и изисква неистово усилие на моменти, но пък си струва).

НИКОГА НЕ СМЕ САМИ

# 580
  • София
  • Мнения: 2 840
КЛОНКА , ти си самото провидение

в ДиС ще намери себе си и себеподобни    Mr. Green

Много сме!!! Силни сме!!! Crazy

# 581
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Big Brother, все пак явно успяваш да си поръчаш във Вселената, това което ти е необходимо, въпреки че не вярваш.  Wink

Поръчва си сигурно по-добър ясновидец/врачка   Whistling




п.п. сори за спама,прекалих  Sunglasses

# 582
  • Мнения: 0
Последното четиво ме накара да се замисля....  Благодаря..
Какво е ДиС ,че нещо не ми загряват гънките ? Simple Smile

# 583
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Big Brother, все пак явно успяваш да си поръчаш във Вселената, това което ти е необходимо, въпреки че не вярваш.  Wink

Поръчва си сигурно по-добър ясновидец/врачка   Whistling




п.п. сори за спама,прекалих  Sunglasses


Имах предвид, че явно е много затънал емоционално и търси някой, който да му помогне да излезе от тази дупка и тук се намериха няколко човека, които макар и виртуално му протегнаха ръка, без да му се подиграват или заяждат с него.

# 584
  • Мнения: 2 986
И повече хора биха му помогнали, ако беше потърсил помощ. Но освен да търси координати на още и още врачки друго не е искал. Затова и не му се натрапваме, защото би могло да има и обратен ефект. Предполагам това е част от пътя му - да мине през всичко за да разбере че силата да промени живота си е в самия него, както вече го е разбрал и е седнал и си е взел изпита въпреки казаното му от ясновидец че има магия и няма да успее.

Общи условия

Активация на акаунт