Ясновидци (врачки) - втора тема

  • 756 698
  • 1 279
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 0
Какво да се замислям ...Това всеки може да ми го каже - "От теб зависи" ....
Единственото нещо което мога да се замисля в този момент ее "Пак си дадох парите на вятъра ---поредната шарлатанка,шарлатанин"...

# 511
  • Мнения: 1 455
Ходила съм при Пепа от Хаджи Димитър преди две години. Гледа ми на кафе и разговаряхме повече от 30 мин, но честно казано много малко неща нацели. Тарифата беше 30 лв тогава, сега не знам как е.
Ходила съм и при Айша на Мария Луиза, но след срещата си с нея се чувствах отвратително  Tired, иначе тя имаше разни попадения, но нищо впечатляващо. Нямаше тарифа, колкото оставиш.
Ходих и при една баба в кв. Левски - май се казваше Джеси или нещо подобно. Разговаряхме малко, но конкретно. Позна доста неща. Тарифата беше 10 лв.
Била съм и при една в Люлин, след препоръка, но не и помня името, беше в някакъв блок и се минаваше през входа на аптека. Тази жена нищо, ама нищичко не позна, а я питах доста конкретни въпроси. И добре че нещата не се развиха така, както тя ми каза, че ще станат. Взе ми 30 лв.
След срещата с жената от Люлин се заканих, че няма да ходя повече при врачки. Напоследък имам здравословни проблеми и търсих инфо за Вера Кочовска и така попаднах и на темата и се зачетох. За съжаление няма да мога да посетя Вера, защото явно вече не приема, но нея не я приемам толкова за врачка, колкото за лечител.

# 512
  • Мнения: 0
Да,за момента не приема... Но останах с впечатлението ,че е  един невероятен човек !
Познати ми рекламират Матрин Захариев ,работи и по телефон... По-късно вечерта ще се обадя за да чуя какво ще ми каже  Hug

# 513
  • Мнения: 468
А не да ми приказва "Ами може" , "От теб зависи" , че на когото се обадя или отида на консултация все това чувам

Замисли се върху това. Най-вероятно е от теб да зависи, а не от годините които ще изминат. Дори и да не познават са ти казали нещо над което да се замислиш, освен ако не е нещо неизбежно което трябва да се случи без значение какъв ще е избора ти.

Че от кой зависи? От свети господ безподобен ли?  Grinning

Последна редакция: пн, 16 авг 2010, 07:20 от Nial

# 514
  • Мнения: 468
Да,за момента не приема... Но останах с впечатлението ,че е  един невероятен човек !
Познати ми рекламират Матрин Захариев ,работи и по телефон... По-късно вечерта ще се обадя за да чуя какво ще ми каже  Hug

Ще ти намери я магия, я родово проклятие....  Grinning

# 515
  • Мнения: 0
Ами все повече се убеждавам ,че нищо не зависи от нас.... Давам пример с раждането на човек - не зависи от нас как да изглеждаме ,кога и при кого да се родим... Друг решава как да протече животът ни ..
Ако наистина нещо зависеше от мен ,щеше да бъде друго яче положението ми...
Амии ще се обадя ,като ми  каже нещо за мгия просто ще ми мине през едното ухо и ще излезе през другото !

# 516
  • Мнения: 468
Ами все повече се убеждавам ,че нищо не зависи от нас.... Давам пример с раждането на човек - не зависи от нас как да изглеждаме ,кога и при кого да се родим... Друг решава как да протече животът ни ..
Ако наистина нещо зависеше от мен ,щеше да бъде друго яче положението ми...
Амии ще се обадя ,като ми  каже нещо за мгия просто ще ми мине през едното ухо и ще излезе през другото !


Човеко, имаш нужда от помощ, а не някой да ти врачува и да ти отговаря на въпросите. С всеки свой постинг крещиш за помощ, вижда се с невъоръжено око, чете се между редовете. Определено проблемът не е магия и определено не си даваш сметка, как все повече затъваш, като търсиш някой да ти поврачува. Положението ти е такова в каквото си се вкарал. Направил си избори, или си се отказал от избори (което пак е избор) и сега живееш в последствията на направените от теб избори. Можеш да отхвърляш това колкото си искаш, работата е там, че до момента до който не спреш да абдикираш от отговорност, тоест от собствените си сили да правиш с живота си това което ти искаш - дотогава в живота ти ще се случват неща, които уж "не зависят от теб" и ще страдаш от ефектите на случващото се.

# 517
  • Мнения: 0
Какви собствени сили ???.... Те такива не ми останаха ...
Не мога да се справя сам ,не могаааааа,това е ... А за затъването си прав абсолютно ..
Търсил съм помощ ,нооо никой не е в състояние да ме изкара от депресията..
Иначе за да съм по темата Мартин Захариев отговоря след 18 часа

# 518
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
BigBrother ,
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=514205.0;topicseen
Тука ще намериш повече истина, отколкото при врачките и баячките!! Peace

# 519
  • Мнения: 0
Благодаря за линка ! Ще разгледам темата на спокойствие..Струва ми се интересна...
Един комплекс , липса на чувството на пълноценност ми обърка тотално и съзнанието и живота !

# 520
  • Мнения: 65
Цитат
Ами все повече се убеждавам ,че нищо не зависи от нас.... Давам пример с раждането на човек - не зависи от нас как да изглеждаме ,кога и при кого да се родим... Друг решава как да протече животът ни ..
Ако наистина нещо зависеше от мен ,щеше да бъде друго яче положението ми...

Това не е така!
От нас може да зависят много неща, и то да сме ги избрали още преди да сме се родили на земята, а кога сме се родили, също не е съвсем случайно - то е и в следствие от миналите ни животи и пребиваването в духовния всят преди да се родим.
Според мен по-добре е да анализираш приоритетите. Понякога това, което не ни се дава, може да не ни е точно нужно... на дадения момент...

# 521
  • Мнения: 0
Имаш право в последното си изречение... А иначе раждането ,хмм защо ли съм се родил е въпросът ?А отговорът няма кой да го даде...

# 522
  • Мнения: 802
 Аууу, бях малко във ваканция и темата е станала доста интересна .

 

# 523
  • Мнения: 468
Благодаря за линка ! Ще разгледам темата на спокойствие..Струва ми се интересна...
Един комплекс , липса на чувството на пълноценност ми обърка тотално и съзнанието и живота !

Врачките няма да ти помогнат да се справиш с чувството си за малоценност. За това е нужен психотерапевт.

Ходенето по врачки само ще задълбочи чувството ти за неудовлетвореност от самия себе си. Напразните обещания на този или онзи ясновидец, че нещо си ще стане...разбира се когато то не стане, защото няма как да стане - това подрива допълнително увереността на човек че нещо хубаво ще се случи в живота му. човек започва да си мисли, че живота няма смисъл, че каквото и да прави е все едно;  мисли че нищо не зависи от него и че му се случват само лоши неща, от които той е опстанал без сили...такъв човек въвлича себе си в ситуации които затвърждават това му впечатление, което вече има за себе си - става "омагьосан"кръг...при това без никой да ти е направил магия.

Помисли и ще разбереш...

# 524
  • Мнения: 376
Благодаря за линка ! Ще разгледам темата на спокойствие..Струва ми се интересна...
Един комплекс , липса на чувството на пълноценност ми обърка тотално и съзнанието и живота !

Врачките няма да ти помогнат да се справиш с чувството си за малоценност. За това е нужен психотерапевт.

Ходенето по врачки само ще задълбочи чувството ти за неудовлетвореност от самия себе си. Напразните обещания на този или онзи ясновидец, че нещо си ще стане...разбира се когато то не стане, защото няма как да стане - това подрива допълнително увереността на човек че нещо хубаво ще се случи в живота му. човек започва да си мисли, че живота няма смисъл, че каквото и да прави е все едно;  мисли че нищо не зависи от него и че му се случват само лоши неща, от които той е опстанал без сили...такъв човек въвлича себе си в ситуации които затвърждават това му впечатление, което вече има за себе си - става "омагьосан"кръг...при това без никой да ти е направил магия.

Помисли и ще разбереш...
Напротив, точно това са признаците на магията и само феномен може да му помогне. А психотерапевта може да навреди или поне със сигурност няма да помогне. Минала съм вече по този път. Излязох от омагьосания кръг, но не сама, а с чужда помощ.

Общи условия

Активация на акаунт