Ясновидци (врачки) - втора тема

  • 756 947
  • 1 279
  •   2
Отговори
# 915
  • Мнения: 520
Зависи...Интелект е нужен ако искаш да се задъбочиш например в рейки, йога, медитация - иска се доста познание в тези области. Трудно би било на човек без всякакво образование да седне да чете в тези области. Желание ок, но и аз бих желала да съм веща в много много други насоки, но първо нямам времето, второ за някои от нещата нямам нужните финанси за момента, за да придобия нужните знания и дипломи. Иначе желание имам...
Мисля, че задълбахме много нещата и можем да философстваме на тази тема още дълго. А според мен този форум е за споделяне на впечатления от различни ясновидки, врачки, гледачки. Кой от кой е доволен, подкрепено с факти, разменяне на контакти и от този сорт.
Който е решил и смята да посети подобен човек рано или късно ще го направи. Въпросът е тук да отделим свястните от шарлатаните, за да не си даваме парите напразно, а най-важното после да не хвърляме напразни надежди в очакване на нещо, което няма да се случи, защото човекът, който го е предсказал, всъщност си го е измислил.

# 916
  • Мнения: 376
http://www.kazanlak.com/news-2142.html
Не съм съгласна, че в други държави повече хора се доверяват на психотерапевти, а по малко на ясновидци...пък тук било обратното... Всички знаем коя е личната ясновидка на Берлускони, както и че Дженифър Лопес е платила голяма сума за амулетите на близнаците си.
Освен това ясновидеца помага чрез енергийно въздействие, а психотерапевта - чрез внушение.
Никой не твърди че хората, които са посетили ясновидец, са спрели да се борят и да се усъвършенстват и едва ли не чакат всичко наготово...

# 917
  • Мнения: 468
Зависи...Интелект е нужен ако искаш да се задъбочиш например в рейки, йога, медитация - иска се доста познание в тези области. Трудно би било на човек без всякакво образование да седне да чете в тези области. Желание ок, но и аз бих желала да съм веща в много много други насоки, но първо нямам времето, второ за някои от нещата нямам нужните финанси за момента, за да придобия нужните знания и дипломи. Иначе желание имам...
Мисля, че задълбахме много нещата и можем да философстваме на тази тема още дълго. А според мен този форум е за споделяне на впечатления от различни ясновидки, врачки, гледачки. Кой от кой е доволен, подкрепено с факти, разменяне на контакти и от този сорт.
Който е решил и смята да посети подобен човек рано или късно ще го направи. Въпросът е тук да отделим свястните от шарлатаните, за да не си даваме парите напразно, а най-важното после да не хвърляме напразни надежди в очакване на нещо, което няма да се случи, защото човекът, който го е предсказал, всъщност си го е измислил.

Е там е работата, че този който е свестен за теб, някой друг би го определил като шарлатан. Нуждите на всеки човек са различни.
Ако пък вярвате в закона за кармата, тогава ще разберете, че има смисъл всеки сам да си мине по пътя, независимо колко трънлив и каменист е.

# 918
  • Мнения: 468
Освен това ясновидеца помага чрез енергийно въздействие, а психотерапевта - чрез внушение.

От този ви отговор разбирам, че съвсем не знаете, какво е психотерапията.   bouquet
Психотерапията определено няма нищо общо с внушения, а ако имате информация за някого, който се определя като психотерапевт и използва внушения, бъдете сигурни че е доста далеч от психотерапевтичните методи. Ясновидеца пък, въобще не се занимава с енергийни въздействия. Ясновидеца вижда ясно минало, настояще, бъдеще. Тези които въздействат са съвсем отделна категория.

Благодаря ви, по този начин ми дадохте отговор без да подозирате.

Между другото Дженифър Лопез и Берлускони не са представителна извадка, моля ви  Laughing

# 919
  • Мнения: 468

Кога Ванга е определяла Мария Асенова за своя духовна наследница?

# 920
  • Мнения: 65
Работата върху аурата и причините е именно отвътре навън.
И истинския ясновидец надали ще казва просто нещата, които искаш да чуеш...
Важното е да се търсят причините за проблемите. А тях не винаги един психотерапевт би могъл да ги открие,
ако са примерно от минал живот.
Според мен ако една жена има проблем с мъжете, въпроса трябва да е каква е причината, вместо кога ще се оженя.
Интересно обаче каква е вашата професия за да сте настоена така срещу ясновидците и хомеопатите.
Ако съвременната наука не може да обясни хомеопатията, това не значи че хомеопатията не действа. Simple Smile

# 921
  • Мнения: 376
Nial, a ти  ли си "представителната извадка" ? Laughing Аз пък подозирам, че ти не знаеш нищо за ясновидците в България, а и по света.
Питаш кога Ванга е определила М.А. за своя наследница ? Ами прочети в сайта и ..и ще си отговориш на въпроса. Или пък питай Ванга ако можеш...тук няма как някой да ти отговори. Laughing

# 922
  • Мнения: 468
Nial, a ти  ли си "представителната извадка" ? Laughing Аз пък подозирам, че ти не знаеш нищо за ясновидците в България, а и по света.
Питаш кога Ванга е определила М.А. за своя наследница ? Ами прочети в сайта и ..и ще си отговориш на въпроса. Или пък питай Ванга ако можеш...тук няма как някой да ти отговори. Laughing

Не, аз не съм представителна извадка. Идеята беше че 1-2-3 лица, независимо как се казват не могат да служат за доказателството, което ти приведе.

За Ванга и Мария Асенова, няма да коментирам повече. Всеки, обаче е свободен да се кичи с каквито си иска титли и да си присвоява каквито си пожелае духовни наследства. Титлата "златен феномен" и статуетката преди време се продаваха за 3000 лв. от самата асоциация. Всеки който може да ги плати става "златен феномен" при това напълно основателно. Господари на ефира също имаха разследване по този повод.

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 17:50 от Nial

# 923
  • Мнения: 52
http://www.kazanlak.com/news-2142.html

Освен това ясновидеца помага чрез енергийно въздействие, а психотерапевта - чрез внушение.


Инера наистина НЕ си наясно какво е това психотерапия.
НЕ, ПСИХОТЕРАПИЯТА НЕ Е ВНУШЕНИЕ,...ПСИХОТЕРАПИЯТА Е ОСЪЗНАВАНЕ!!!
С внушения и наивно-сладникави-розово-бонбонени-нестабилни  промени/внушяеми розови очила/  се занимават ясновидците!

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 18:10 от Ивет

# 924
  • Мнения: 2
Здравейте,

моля помогнете ми да намеря телефон за контакт с Кеазим Ходжа от лозенец. Милиони благодарности“

# 925
  • Мнения: 52
Работата върху аурата и причините е именно отвътре навън.
И истинския ясновидец надали ще казва просто нещата, които искаш да чуеш...
Важното е да се търсят причините за проблемите. А тях не винаги един психотерапевт би могъл да ги открие,
ако са примерно от минал живот.


И ясновидците търсят причините ли?! Нима ги търсят? Къд е този ясновидец който търси причините, ...ИМЕ кой е?!?!
Има психотерапевти-хипнотерапевти които се занимават и с минали животи, а това че миналите животи са спорен въпрос е друга работа!

# 926
  • Мнения: 620
Ами причините се търсят в причинен свят  Peace  Не всеки има достъп до там де  Wink Има много лекари и психотерапевти с такъв достъп

# 927
  • Мнения: 468
Ами причините се търсят в причинен свят  Peace  Не всеки има достъп до там де  Wink Има много лекари и психотерапевти с такъв достъп

Има  Peace

# 928
  • Мнения: 52
Ами причините се търсят в причинен свят  Peace  Не всеки има достъп до там де  Wink Има много лекари и психотерапевти с такъв достъп

Причинният свят се нарича НЕСЪЗНАВАНО който е съставен от подсъзнание и свръхсъзнание, .....и всеки има достъп до него ако пожелае.......

# 929
  • Мнения: 65
тц, там трябва да си МНОГО, ама МНОГО съзнателен, и не всеки има достъп - има условия за това.
Безкористието е един от начините.

Общи условия

Активация на акаунт