* SportsDirect - 10 *

  • 48 180
  • 723
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 0
http://www.sportsdirect.com/fila-motor-zip-woven-jacket-mens-605012 Някои купувал ли си е такова ? Горе долу номерацията знае ли как е ... колебая се между М и Л ..

# 436
  • Мнения: 1
Момичета искам да си поръчам нещо/за първи път/, и ще бъда благодарна ако някой ми съдейства!

# 437
  • където има любов
  • Мнения: 307
Аз съм ,прочети първа страница,там ще откриеш нужната информация!

# 438
  • Мнения: 1
Името което отговаря на региона в който живея не ми отваря!

# 439
  • Мнения: 7 430
Много моля,ако някой има Лонсдейл с номерация С6,С7 или С8 да ми измери стелка  Praynig

Сега не мога да измеря, но мога да кажа, на моите деца номерцата им ставаха, т.е. отговарят си - говоря за ЛОНСДЕЙЛ

# 440
  • София
  • Мнения: 324
Момичета една жена която си поръча няколко неща при мен се отказа после да си ги вземе,помоли ме да й ги пусна после щяла веднага да преведе пари-но уви   #Cussing out та сега имам няколко излишни неща - и ако някой иска нещо да ми пише
1. http://www.sportsdirect.com/lonsdale-camden-115012?colcode=11501230
UK-8-42
2.http://www.sportsdirect.com/lonsdale-camden-junior-045016
UK-5-38
3.http://www.sportsdirect.com/everlast-3887-zip-hoodie-mens-537081
L-размер
4.http://www.sportsdirect.com/lonsdale-3-peice-baby-jogger-562124?colcode=56212422

Гулчи, тази направо е за #2gunfire Не стига, че правиш услуга и плащаш вместо нея, а после те набутват, направо е отврат. Ако вече нямах от тези модели, щях да взема 5-цата.

Много моля,ако някой има Лонсдейл с номерация С6,С7 или С8 да ми измери стелка  Praynig

Сега не мога да измеря, но мога да кажа, на моите деца номерцата им ставаха, т.е. отговарят си - говоря за ЛОНСДЕЙЛ

И аз съм на мнение, че си отговарят. С9 =14,5см = 26,5 (по кутия).
В General таблицата пише, че е С9=27, но в този случай не е така - по-скоро е по таблицата на Adidas (за този номер).
Имам С6 = 11,5см = 23 номер (по кутия).

Имам ето този модел С9 = 26,5 номер по кутия, стелката не се вади, но я измервам от край до край с конец на 15 см. На кутията пише 14,5см. Смятам, че наистина отговаря на 26,5 номер. От естествена кожа.

Самоцитирам се, защото наистина е трудно да се измери стелка, когато не се вади, но не е невъзможно - въпрос на желание и на загубено време.


И какво стана с забраната за публикуване на неуспешните ни покупки тук? Да не ни подпукат темичката.
Има информация на първа страница за мястото, където става размяна и продажба.

Последна редакция: вт, 02 мар 2010, 15:43 от maminko

# 441
  • Мнения: 2
И аз сега поръчах с това за безплатната доставка пък да видим. Поръчах две шапки и 1 яке. Изпратиха ми e-mail, че заявката е получена и ще я обработят... Ще пиша за подробности.

# 442
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Да,да знам ,но просто малко се бях ядосала и затова без да мисля тук публикувах-sorry  Praynig

# 443
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
И аз сега поръчах с това за безплатната доставка пък да видим. Поръчах две шапки и 1 яке. Изпратиха ми e-mail, че заявката е получена и ще я обработят... Ще пиша за подробности.
Пиши, че аз от неделята още нямам тракинг номер Thinking!

# 444
  • Мнения: 1
 Rolling Eyes Аз пък имам тракинг, който не работи все още. И пари не са ми взели от картата май.  newsm78 Вероятно още не е предадена на куриер, въпреки писмото им.

# 445
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Rolling Eyes Аз пък имам тракинг, който не работи все още. И пари не са ми взели от картата май.  newsm78 Вероятно още не е предадена на куриер, въпреки писмото им.
колко дена след потвърждаване на поръчката ти, пристигна втория имейл с номера?

# 446
  • София
  • Мнения: 843
Rolling Eyes Аз пък имам тракинг, който не работи все още. И пари не са ми взели от картата май.  newsm78 Вероятно още не е предадена на куриер, въпреки писмото им.

 Същата работа. Направо се замислих дали правилно си проверявам проследяването. От 3 неща са "изчерпани" /т.е. отказани/ 2 бр. маратонки и ще ми пратят само третия чифт. Парите са още блокирани. Предполагам ще си дръпнат парите само за едните а др. ще освободят / поне се надявам/. Thinking
   При мен на първи поръчах, днес сутринта отказаха 2-та броя, следобяда пратиха тракинг номера.

# 447
  • Мнения: 108
Момичета някой пускал ли е от сектора outdoor, интересува ме дали важи обявеното намаление от 10%  newsm78 за този месец

# 448
  • Мнения: 1
Rolling Eyes Аз пък имам тракинг, който не работи все още. И пари не са ми взели от картата май.  newsm78 Вероятно още не е предадена на куриер, въпреки писмото им.
колко дена след потвърждаване на поръчката ти, пристигна втория имейл с номера?

Хм, в неделя я пуснах. В понеделник дойдоха и двата- единия сутринта, а втория вечерта  Grinning А не е ли нормално тракинга да не работи през първите дни? Аз се включих към обща преди това и останах с впечатление, че тоя DHL е нетипично муден, но сигурно защото се използва иконъми опцията  newsm78

# 449
  • Мнения: 2
hopie, стана ли с безплатната доставка?

Общи условия

Активация на акаунт