Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 424 отговора

Пазарджик

Здравейте всички!Желая ви много здрава,усмихната и пълна с приятни емоции нова седмичка!И много нови новинки за бебчета!  newsm51
Цитирай

Варна

EEEE danidan, ти рекорд за най-рано пусната темичка постави  newsm10
Желая на всички - правете любов, и нека бебето е награда за нейната красота...
Весела и щастлива седмица желая, а на трудещите се - дано да им е лека. smile3525
Цитирай

София

Здравейте сладуранки,
усмихната и успешна седмица ви желая.
При мен няма да е такава, защото мъжО пак замина в командировка и до събота съм сама Crying or Very sad
Но се надявам да мине бързо седмицата  Tired
Цитирай

Добро утро.Виждам,че все още никой не е станал или може би сте заети.
Аз да ви се оплача тази седмица няма да е много готина за мен.В четвъртък имам РД,а мъжо заминава за Германия и ще се върне към края на седмицата.Много ме е яд,но хубавото е,чеимам подарък и той е златно синджирче с кръстче.Понеже той има отдавна и осветяван от поп и аз много исках и го получих.Другото което е хубаво е,че като се върне тъкмо ще е свършила лелката и ще се заемаме по въпроса.Тъкмо ще сме загорели един за друг.ХА-ХА...
Цитирай

София

Хубава седмица на всички и от мен и много двойни черти по тестовете Hug

Дарилка, приеми го откъм хубавата страна, ще имаш повече време за теб и за нас Wink Ето, виж мишката как оптимистично гледа. Това е, защото не знае как ще я нападнем в четвъртък да черпи  bouquet
Цитирай

rotfImbo Илит аз ще почерпя как няма да почерпя. Ако на вас не дам по едно резенче   cook на коголи ще дам?
Цитирай

Някъде там...

Здравейте и от мен! Оживях след вчерашната гадост и едва се довлякох днес до офиса. Успешна седмица на всички!
Цитирай

Пловдив

Хубава седмичка и от мен! Very Happy
Аз нещо се разболявам и ми е много отпаднало.
Пожелавам ви много чертички и все по две.
Цитирай

София-Лозен

Добро утро и от мен Сладурчета !!!!!!
Аз днес по стереотипа на Леа съм в много добро настроение. Закъснях за важна среща, но нали трябва да сме над тези неща.  bowuu Сега се чувствам много добре и въобще, ама изобщо не ме интересува това, че навън не е слънчево, в края на краищата е най-важно в сърцето ми да грее слънцето на любовта.

Дари, споко, когато ти е скучно, знаеш телефона и мястото. Винаги си добре дошла.
Hug Hug Hug

Желая лека и весела седмица на всички ви.
Цитирай

Den Haag

Добо утро и от мен Laughing! Току що отварям очи и веднага се изтрелях на компютъра  typeuu. Пожелавам ви щастлива и успешна седмичка  bouquet.
Цитирай

Здравейте и от мен!
Успешна седмица на всички, и нека да вали дъжд от по две чертички!  EFP
Лелее, толкова мързеливо я почвам тази седмица, че чак на поезия ме избива Smile
Цитирай

Весла, здрава и успешна седмица и от мен!
Цитирай

София

да ви е честита и усмихната новата седмица. След големия рев вчера днес с такова хубаво настроение се субудих.... само чакам да ми свърши и се зафатаме с мойто слънце Embarassed
На пук на свичката работа която имам, напук на гадната лелка и малоумните майстори вкъщи аз сам в старахотно настроение и много много ви обичам Love
Цитирай

bowuu Здравейте и от мен!
Днес се връщам от една скучна и натоварена с ремонти отпуска. Но вече се вижда, че става хубавко и не ме е толкова яд на разтурията. Нямам търпение да си ходи лелята и да почваме броенето наново ooooh!.
Нека седмицата е изпълнена с добри новини за всяка една от нас!
Цитирай

Варна

Здравейте и от мен и спорна седмица  Hug

Имам въпрос за фоликуметрията (ако така се казваше). Значи искам да разбера кой яйчник ще овулира, и то преди овуто, защото искам да пробваме бебе при ову от десния яйчник и съответно дясната тръба.
Ако сте ходили на такова нещо, кажете колко дни преди овуто може да се види кой е яйчника?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 424 отговора