Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-4 от 4 отговора

Варна

здравейте ,имам един проблем,който ми е от доста време и не се оправя ,мислех че е обикновенно протриване или възпалено например от превръзки,но явно не е от това.Постоянно кожата около входа на влагалището и между него и ануса ми е нацепена ,изглежда като нарязано с бръснарско ножче и много смади и боли,особенно като пишкам,също така гънките отстрани ми е като подсечено,точно като при бебетата,кожата е зачервена и обелена стои водниста ,мазах я с крем специално за подсичане ,промивки със смрадлика ,но нищо не помага ,това е вече почти постоянно,но най много забелязвам че е след цикъл.Моля помогнете, ако някой е исмал същия проблем ще съм много благодарна ако ми отговори.А и пропуснах да кажа че няма от каде да лепна болест тей като с приятеля ми правим от едма година секс само с презерватив(заради кондиломи), а аз самата преди съм имала хладимия.Някъде четох че това прилича на симптоми на херпеси,ако на вас ви се е случвало пишете.
Цитирай

Най-добре е да отидеш на лекар.
Цитирай

Талант на 2012,2013 г.

Натрупали са ти се много неща и за съжаление не знам дали някой ще може да ти помогне тук. Лекар е най-доброто решение. Peace
Цитирай

там където не искам

Не чакай някой да ти пише с подобни симптоми и да четеш това и онова ( не е лошо човек да се информира),но е наложително да посетиш лекар.
Цитирай

Варна

да така е наистина ,аз съм си запазила вече час,но проблема е че всеки път когато отида не ми обръщат достатъчно внимание и абсолютно всеки път ми казват едно и също-че имам  възпаление ,предписват ми все да пия алое вера и на следващия път пак същото,постоянно ме изкарват че имам възпаления ,поисках да ми направят биопсия да изследват това образувание дали е ендометриоза в Майчин дом про Курновски -син,но ми каза че трябвало само да се наблюдава нещо си измънка там.Препоръчайте ми някой добра гинеколожка,сега съм си записала час при Петинка  Цветкова ,но тя записва за два месеца напред....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-4 от 4 отговора