«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

јлтернативна медицина
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
510-524 от 711 отговора

ћнени€: 1 202

—м€там, че хората могат Ц и не избрани хора, а всички хора Ц да живе€т пълноценно, без физически недъзи, без загуба на паметта, без много болести, от които се страхуватФ.

Д“ези резултати отчасти се дължат на собственото усещане за себе си. “ака например, ако накарате хората да се сме€т, те започват да се чувстват щастливи. ¬този случай хората са били накарани да живе€т като по-млади и те са започнали да се чувстват по-младиФ, см€та –ичард ¬айсман, професор по психологи€ в ”ниверситета на ’ертфордшир.....[/i]

јбсолютно го потвърждавам../от опит за жалост../  
« ѕоследна редакци€: вт, 16 мар 2010, 04:44 от Pinkito »
÷итирай

Universe

ћнени€: 1 503
    ѕозитивна седмица Ц експеримент с усмихнат край - ћќ∆≈Ў Ћ» ƒј »«ƒЏ–∆»Ў ÷≈Ћ» 7 ƒЌ», Ѕ≈« ƒј —≈ ќѕЋј ¬јЎ?!  
« ѕоследна редакци€: вт, 16 мар 2010, 00:29 от lenny_pld »
÷итирай

—офи€

ћнени€: 266
raliko, този сайт за земните чакри ми дойде много навреме, защото в момента чета една книга за јтлантида и за поразиите, които са нанесли на етерното т€ло на «ем€та анунаките от Ќибиру и доста от нещата почват да ми се напасват  Very Happy

и аз чета почти същото и от н€колко дена не ми излиза от главата та€ работа ooooh!
даже гледах къде е на гугъл мапс о-в ћуре€ (където тр да e 1ва чакра на зем€та)
÷итирай

Here there and everywhere...

ћнени€: 141
Pinkito  Hug
÷итирай

ћнени€: 1 570
»скам да питам н€ко€ от вас вижда ли енерги€та около себе си,природата,хора?
¬изирам "—елестинското пророчество"?
÷итирай

Vlavo Trichkov, Sofiya, Bulgaria

ћнени€: 179
»скам да питам н€ко€ от вас вижда ли енерги€та около себе си,природата,хора?
¬изирам "—елестинското пророчество"?

ѕодтикната точно от "—елестинското пророчество" съм се пробвала, но усп€вам да вид€ единствено нещо като пушек и то само при опита с пръстите, описан в книгата, по друг начин не усп€вам.
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 436
mijjjka,много ти благо дар€! bouquet
÷итирай

у дома

ћнени€: 707
mijjjka, ко€ е книжката за јтлантида?  newsm78
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 250
mijjjka, ко€ е книжката за јтлантида?  newsm78

≈то €  Very Happy

“ъй като и в "јнгелска медицина" много се говори за јтлантида, реших да попрочета повече за не€.
ћного е интересно как само се допълва информаци€та от различните източници и канали  Thinking

Ћени, много ми допадна това начинание за седмица без оплакване! » аз се включвам!  Very Happy
« ѕоследна редакци€: вт, 16 мар 2010, 10:14 от mijjjka »
÷итирай

ћнени€: 583
      «дравейте!
      ќт известно време слушам радио "ћастери" много ме впечатлиха песните на Ananda, уникални са и ме зареждат с много положителна енерги€. ќт къде мога да ги изтегл€, за да си ги запиша на диск. Hug
÷итирай

ћнени€: 104
mijjjka  Hug ¬същност напоследък все намирам това,което ми тр€бва,а това си е чудно  Smile ѕонеже не помн€ точно кой,но в тази тема се говорeше за страхът.¬чера докато  бръмчах из интернет попаднах на още един сайт  http://sebepoznanie.com/psihologiq/strah/

,май по-точно блог,обаче също с интересни неща.» попаднах точно на страницата за страха,над€вам се да е полезна на когото тр€бва.
Ћек и усмихнат ден на всички!  :bouquet:
÷итирай

—офи€

ћнени€: 620
ћаргало ,  всички се раждаме с тази възможност да виждаме. Ѕебчовците виждат всичко и са си едни малки скенерчета. јз благодар€ на мо€та майка, че не ми € закърни а € остави да си € ползвам Peace

lenny_pld , благодар€ за инициативата и аз се присъудин€вам Hug

mijjjka , благодар€ за книжката Hug
÷итирай

ћнени€: 516
ћомичета честито новолуние  Hug Tемата за Aтлантида и на мен ми е била винаги много интересна...прочетох преди време "Ќе пипай тази книга" и там имаше много интересни неща...
÷итирай

Universe

ћнени€: 1 503
.¬чера докато  бръмчах из интернет попаднах на още един сайт  http://sebepoznanie.com/psihologiq/strah/

,май по-точно блог,обаче също с интересни неща.

’а  hahaha Ќ€кой не е чел първа страница  Wink “ози блок /на –осица ¬акъвчиева/ е отдавна там и аз доста често пускам неща от него, включително и вчера  Wink

mijjjka, мерси за картите  Hug јз за јтлантида съм чела по-скоро художествена литература /е, и в н€кои от нашите книги, но по-откъслечно  Smile/

x-x-x, тъкмо щ€х да пиша, че това изследване ми напомн€ много за теориите на Ќорбеков и вид€х, че под стати€та има много свързани връзки към него  Peace
 Love Love Love  Pinkito, имаше един филм "ƒа обичаш на инат" , та пон€кого си го перефразирам "ƒа живееш на инат /на обсто€телствата и обкръжението"/
÷итирай

ћнени€: 104
lenny_pld Wink това е така,не мога всичко да прочитам всеки път като вл€за в темата,но по важно е това,което открих ,а именно за борбата срещу страха.
Ќа н€кой мисл€,че му тр€бваше точно това,затова и пуснах линка директно за стати€та.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
510-524 от 711 отговора