Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
30-44 от 60 отговора
И аз съм за двуфазния на Лореал  Peace Върши ми перфектна работа. Не ми дразни очите и сваля всичко без проблем.

Този е на същата марка и много го харесвам, но за съжаление, в момента никъде не го намирам. По-икономичен от двуфазния, под формата на гел, много удобен за нанасяне и ми е свалял и най-трудните за почистване, водоустойчиви спирали без всякакво дразнене. Ако отново го открия, ще си взема няколко  Mr. Green :

http://www.fragrancedirect.co.uk/content/ebiz/fragrancedirect/in … 506/0018506_m.jpg

Виждала съм го в Драка в Скай Сити, но не се сещам кога беше... преди месец-два примерно. Провери, предполагам, че още го имат. Но би ли ми обяснила как се използва- май е като измиващ гел , а не е дегримьор.
Цитирай

Pretty_T, дано го има, ще проверя задължително. Благодаря ти много  bouquet Търсих го къде ли не. Не, че двуфазния не го харесвам, напротив, но с този си бях свикнала и ми беше много удобен.

Иначе - дегримьор е, този, който съм показала е за водоустойчив грим. Нанасям го на сухо лице, масажирам около минута, може да е и по-малко, просто докато падне спиралата. После намокрям леко лицето с вода. При намокрянето гелът от прозрачен става бял и се превръща в мляко. Масажирам още няколко секунди и изплаквам. Не прави никаква пяна, не изсушава. Усещането след изплакване е същото като след използване на тоалетно мляко. Аз го ползвам само за да сваля добре грима и най-вече спиралата, тъй като ползвам единствено водоустойчива. След това почиствам с още нещо - измиващ гел, пяна или мицеларна вода. Само с дегримьора нямам усещане за идеално чиста кожа  Rolling Eyes
Цитирай

Има го в Скай Сити,да,онзи ден го гледах. Peace
Който го е пробвал само това ползва Very Happy

не бъди толкова категорична  Mr. Green
аз съм изключение  Peace
Ти не се броиш Mr. Green
Цитирай

Цитат
Аз използвам мицеларната вода на Nuxe, имам страшно чувствителни очи, които  се зачервяват и сълзят от почти всичко. Но с тази вода едно,че почиствам спиралата и сенките от очите си, понякога напоявам тампончета с нея и правя компреси на очите си. Отразява ми се страхотно.

Цитат
И аз използвам понякога мицеларен разтвор, само че на Биодерма - Сенсибио. Много съм доволна, само да не беше толкова скъп и не-икономичен! Sad
Аз също съм много доволна от мицеларния р-р на Биодерма-Сенсибио.От около две години използвам само него.Почиства всякакъв грим ,ползвам го за почистване на цялото лице.

Цитирай

Здравейте! И аз съм с чувствителни очи, а спирала слагам всеки ден. За мен почти идеален е двуфазния дегримьор на Balea! Нещо съвсем достъпно и мога да кажа наистина добро.   Stop
Цитирай

На Лореал двуфазния продукт за дегримиране и на Гарние - тоник. Има много хубав но скъп продукт на швейцарската марка Juvena.
Цитирай

Пробвах на моя приятелка дегримьора на Clinians и съм доволна. Не е много икономичен, но пък е страхотен. Със синчец е и премахва и умората от очите.

http://www.framar.bg/img_tools.php?img=product/tonik_grim.jpg
Цитирай

Взех си и аз двуфазния на Лореал и съм доволна  Peace
Цитирай

Двуфазен на Буржоа два пъти колкото на лореал за същите пари хубаво сваля всякакви спирали Smile
Цитирай

Още едно положително мнение за двуфазния на Лореал и от мен  Peace А в момента използвам двуфазния на Ив роше, който е за чувствителни очи и също е страхотен.
« Последна редакция: Пет., 12 Март 2010, 19:34 от glezli4ka »
Цитирай

Здравейте! И аз съм с чувствителни очи, а спирала слагам всеки ден. За мен почти идеален е двуфазния дегримьор на Balea! Нещо съвсем достъпно и мога да кажа наистина добро.   Stop
Може ли снимка и цена  Praynig
Цитирай

Хм... и аз не знаех, че Балеа имат.
Присъединявам се към молбата за снимка.
Цитирай

Ооопс, май успях да кача една снимка...  http://picasaweb.google.bg/104646296737033157865/Desktop?locked=true#5448023554695245906
Горния слой е син ако не се вижда добре. Извинявам се за качеството но ми е за първи път  Embarassed
« Последна редакция: Съб., 13 Март 2010, 09:59 от Mimitootvr »
Цитирай

Аз ползвам този http://www.framar.bg/%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%BD-%D1%83%D1%81%D0%BF … -pid30061904.html и съм доволна. Няма сълзи, няма зачервяване, а очите са идеално почистени.
Цитирай

За водоустойчив и по -тежък грим Clarins One Step Facial Cleanser  e страхотен. В момента ползвам и мицеларния лосион на Laroche-posay и съм много доволна! Чисти перфектно, няма мирис и цвят и не оставя мазни следи  за разлика от Кларинса, в който има някакви масла.

Цитирай

30-44 от 60 отговора