Една българка: Мъжете ни не стават за нищо

  • 14 942
  • 172
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Знам че подобни теми се пускат в клюкарника или в кино и телевизия !  Peace
Приемам априори упреците на модераторите, но искам да обясня:
Публикувам темата тук защото искам да разбера основно мъжки мнения, което разбира се не значи, че жените не са добре дошли да вземат участие Wink

Повода е статия презентираща предаване на Карбовски озаглавена Една българка: Мъжете ни не стават за нищо, което сложих и за заглавие на темата:
Та какво казва експертката:
Българските мъже не са конкурентоспособни на световния пазар на мъжете, е присъдата на Рая, която вече е основала група във "Фейсбук", красноречиво озаглавена "Не искам български мъж!".
Ето и останалото:

http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2800031

На база на някои теми тук във форума не се учудвам че има подобен тип индивиди от женски пол. По лично мое мнение ако подобни жени бяха родени в Израел щяха да смятат тамошните мъже за отрепки, а нас за конкурентноспособни, но да не влизам в подробности защото ще взема да пиша нецензурни изрази.  Confused

Искам да попитам останалите татковци във форума, както и жените родили деца от тях:

Какво ще кажете ?!   Thinking

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 6 876
Ами явно има някои преживявания за да достигне до това мнение. Не я обвинявам.

# 2
  • Мнения: 0
И аз имам неприятни преживявания с българки ... ама да кажа че българките не ставате за нищо  Crazy

# 3
  • Мнения: 220
Бе, тая що не си вземе мнението, и не си го напъха там дето слънце не я огрява  Twisted Evil

Последна редакция: пт, 26 фев 2010, 14:44 от доц.Кожухаров

# 4
  • Мнения: 0
Споко ! Нека мине филма  Whistling  ще стане известна ... нека и  Grinning

# 5
  • Мнения: 1 726
Не съм излизала с мъже, които да не стават за нищо, хеле пък женени.
Все си мисля, че ако излизам с с такива дето "не стават за чеп за зеле" -значи и аз ще съм същата няма да ставам за" ни'къв чеп" .

# 6
  • Мнения: 220
Не съм излизала с мъже, които да не стават за нищо, хеле пък женени.
Все си мисля, че ако излизам с с такива дето "не стават за чеп за зеле" -значи и аз ще съм същата няма да ставам за" ни'къв чеп" .

И аз имах подобни мисли, ма не ми се прави психоанализа на крехката душевност на тая  Sunglasses

# 7
  • Мнения: 1 726
Не съм излизала с мъже, които да не стават за нищо, хеле пък женени.
Все си мисля, че ако излизам с с такива дето "не стават за чеп за зеле" -значи и аз ще съм същата няма да ставам за" ни'къв чеп" .

И аз имах подобни мисли, ма не ми се прави психоанализа на крехката душевност на тая  Sunglasses


днеска съм лоша и с риск да си навлека гняв ще отбележа "злобно"  , че хич не ми се видя "крехка" Mr. Green Laughing

Немо, няма да спамя повече и давам път на сериозни и задълбочени анализи Mr. Green

# 8
  • Мнения: 0
Немо, няма да спамя повече и давам път на сериозни и задълбочени анализи Mr. Green

Не вярвам автора да има нещо против  Grinning
Между другото от снимката в статията съдя че тая Асковлийка ми е в графа 'не бих' ... не вярвам да си променя мнението като гледам филма  Whistling а и има нещо , което не ми е ясно ... как е сменила няколко еврейски гаджета като сите евреи са тооооолкова готини ... не ми го побира акъла за какво ги е отрязала направо , а и те дали знаят че са няколко .... не ми е ясно  newsm78 ама нали не ставам и за чеп ...  Crossing Arms между другото зелето отдавна се заксва в бидони с кранчета ... но тя явно не е виждала  Whistling

# 9
  • Мнения: 830
По-голяма глупост не бях чувала  Laughing  Laughing Laughing Това, че въпросната Рая се е забърквала с някакви зад**ци не значи, че бълг.мъже са боклуци. Вярно има и мърша, но има и такива мъжкари от които краката ми се подкосяват. Не говоря само за визия, влагам много повече в понятието мъж.

Ще го гледам обезателно предаването!

пп. пък и като я гледам как изглежда мисля, че не трябва да се обиждате Wink

# 10
  • Мнения: 220
Не съм излизала с мъже, които да не стават за нищо, хеле пък женени.
Все си мисля, че ако излизам с с такива дето "не стават за чеп за зеле" -значи и аз ще съм същата няма да ставам за" ни'къв чеп" .

И аз имах подобни мисли, ма не ми се прави психоанализа на крехката душевност на тая  Sunglasses


днеска съм лоша и с риск да си навлека гняв ще отбележа "злобно"  , че хич не ми се видя "крехка" Mr. Green Laughing

Немо, няма да спамя повече и давам път на сериозни и задълбочени анализи Mr. Green

Е добре де, не е крехка - разхлопана е  Joy Joy Joy
Какво ли не прави човек за 5те минути ефирно време. ooooh!


# 11
  • Мнения: 1 726
Не вярвам автора да има нещо против  Grinning
а и има нещо , което не ми е ясно ... как е сменила няколко еврейски гаджета като сите евреи са тооооолкова готини ... не ми го побира акъла за какво ги е отрязала направо , а и те дали знаят че са няколко .... не ми е ясно  newsm78 ама нали не ставам и за чеп ...  Crossing Arms между другото зелето отдавна се заксва в бидони с кранчета ... но тя явно не е виждала  Whistling

емииии, не знам...., чепът е важен Crossing Arms Mr. Green Laughing

Но може и да греша, като/ако гледам филма ще кажа.....  Thinking

Последна редакция: сб, 27 фев 2010, 00:34 от Ekcnpec

# 12
  • Мнения: 0
Мисля че Лабрадор няма да ми се разсърди  Mr. Green

Приходит еврей в синагогу и говорит:
- Ребе, я согрешил, я отымел жену в зад. Это большой грех?
- Большой! - говорит Ребе.
- Как мне его искупить?
- Только одно средство: берешь автомат, идешь на арабо-израильскую
границу и убиваешь одного араба, - грех тут же списывается.
На следующей неделе приходит снова этот еврей:
- Ребе, я снова согрешил, я снова взял жену аналом.
- Ну, а чего ты ко мне пришел? Иди на границу, убей араба - грех автоматически спишется.
Прошло пару месяцев. Приходит к ребе жена того еврея и спрашивает:
- Скажите мне, ребе, почему вы таки-решили урегулировать арабо-израильский конфликт через мою жопу?

# 13
  • Мнения: 220
Гледате ли я тая кухата лейка при Карбото бре - ма тва същество една смислена реплика не каза до сега  ooooh!

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 6 876
Сега очаквам в темата да завалят всякакви обиди по адрес на жената от обидените български Ганьовци Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт