Една българка: Мъжете ни не стават за нищо

  • 14 923
  • 172
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 723
Хванах само края и нейния SMS, че сега е в рая, на една ръка разстояние има трева, вино и голям член, който я желае и температурата е 20 градуса Whistling

# 16
  • Мнения: 3 634
Хванах само края и нейния SMS, че сега е в рая, на една ръка разстояние има трева, вино и голям член, който я желае и температурата е 20 градуса Whistling

Кратко и съдържателно!  Laughing

Сред мъжете, с които към момента общувам само тези между 30-40 год. стават за нещо във всеки аспект. По-младите и при двата пола са неграмотни, алкохолизирани, зле облечени и хаотични. По-възрастните са само хаотични и битово алкохолизирани.

# 17
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Струва ми се доста ограни4ено изказване Thinking.Не може вьпросната девойка да слага 3(или там колкото са)милиона мьже под един знаменател Shocked.Мога да се сьглася с много неща...,но не и с това,4е ВСИ4КИ са еднакви.
Малко или много тя изкарва мьжката 4аст от нацията ни доста ограни4ена без способността да проведе един прост разговор Thinking...
Резумен Crossing Arms...да се омьжва за когото иска....,то след това изказване едва ли някой нормален ценящ себе си МЬЖ би имал нещо общо с нея.

# 18
  • Мнения: 377
Бре мъжове, що се пените? Че `асковлийката ви неще? Ми много важно, тамън ще има повече за нас.  Laughing
Аз пък я разбирам. И не щото мойто мъж е лош, ами щото не деля мъжовете по националност. Като е българка, що пък е задължително да върти лИбов с българи? Да си живее живота както й е кеф  Mr. Green

Последна редакция: нд, 28 фев 2010, 00:03 от soll

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 14
Нека я запозная с моя - друга песен ще запее девойката /не,  това не е реклама на мъжа ми, споко/, просто много мразя общия знаменател.

# 20
  • Мнения: 18
Много тъпото предаване на Карбовски стана мноооого, мноооого тъпо.... От къде ги намира такива???... Сигурно с конкурс!?!?....Отврат...

# 21
  • Мнения: 9
Обаче добре се е ориентирала - на топло в Израел. Е, защо не пробва в Египет... Или в Мозамбик, там е още по-топло. Просто иска да има парички, обаче няма данни за мутреса или просто се е провалила в опита си да си хване чичко паричко от България... Курвите никога не свършват...

# 22
  • Мнения: 377
Между другото в Израел си е много гот. Ти би ли отишла в Мозамбик? Мацката иска гаджета, а не малария.
И кво значи няма данни за мутреса - силикон, перхидрол и 3 кила грим?
Как може да кажеш на някого "курва", а да мислиш, че мутреса е върховно постижение!?! #Crazy

# 23
Тая малката с коефицент на интелигентност колкото стайна температура, да се напъне малко и да помисли.Кой уважаващ себе си мъж ще иска да има нещо с нея/само секс-да за 1-2 пъти/ като я види каква е лейка.То по нейната "логика" и мъжете като я гледат нея могат да кажат, че ние не ставаме за нищо.Да говори, че българите нямали ценности, а нейните са да и купят билет до Израел и да отиде да я из...ат е това е... newsm11

# 24
  • Мнения: 31
Омъжена съм за българин, но живея в чужбина. Понякога доста се фрустрирам като жена, правейки сравнение между поведението на мнозинството български мъже и западноевропейските (нека се спрем на първо време на французи и италианци)
Проблемът е, че българинът има огромната претенция да е изключително стойностен и умен, забравяйки че от своя страна жена му едва ли е пълна идиотка....
Имам много впечатления да споделя по темата..... ако изобщо разговорът тръгне в посока, различна от тази на въпросното предаване (което не съм гледала)

# 25
  • Мнения: 9
Между другото в Израел си е много гот. Ти би ли отишла в Мозамбик? Мацката иска гаджета, а не малария.
И кво значи няма данни за мутреса - силикон, перхидрол и 3 кила грим?
Как може да кажеш на някого "курва", а да мислиш, че мутреса е върховно постижение!?! #Crazy

Мутресата е вид курва. Просто тази не е успяла да забие тукашна мутра и е решила да се пробва с чичко от Израел, дано там мине. Все курва. И не бих отишъл в Мозамбик, но и в Израел не бих. Аз си тача българското девойче, особено ако баща му има 10 дка ниви и две три къщи по морето Simple Smile

# 26
  • Мнения: 9
Лейка е, ама кви цици има....

Тая малката с коефицент на интелигентност колкото стайна температура, да се напъне малко и да помисли.Кой уважаващ себе си мъж ще иска да има нещо с нея/само секс-да за 1-2 пъти/ като я види каква е лейка.То по нейната "логика" и мъжете като я гледат нея могат да кажат, че ние не ставаме за нищо.Да говори, че българите нямали ценности, а нейните са да и купят билет до Израел и да отиде да я из...ат е това е... newsm11

# 27
  • Мнения: 4 668
Ами ...аз като я гледам горката , разбирам защо е толкова озлобена ... просто не я е огряло  Sunglasses
Между другото и друг път съм срещала жени , които са отсвирени тотално в България и се хващат за чужденците като удавник за сламка ... нещо като последен шанс тъй да се каже , защо въпросните индивиди не са много придирчиви ...
Аз като омъжена за страхотен български мъж и заобиколена от куп стойностни като мъже приятели смея да твърдя , че нещастното девойче не е на прав път ...Но това не значи естествено , че и при нас няма задници . Има и още как ... всъщност като навсякъде .

# 28
  • Мнения: 4 668
Лейка е, ама кви цици има....

Увиснали ... преди всичко .

# 29
  • Мнения: 220
Ще чакам с нетърпение втората част на предаването. А такава ще има, след няколко години само.
Темата най - вероятно ще е '' Мъжете ни не стават за нищо - не само у нас, а и по света'' Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт