Детски пасти за зъби!

  • 10 425
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 769
Колгейт и Аквафреш. Вече се научи да не гълта пастата, а да я плюе. Много се кефи на пяната в устата и по четката. Е, всмуква по малко, но е детет все пак Grinning

# 16
Добре, цената на Аквафреш и Колгеит е висока по 2.90 лв
българските не са ли достатачно добри?

Според вас децата с удоволствие ли си мият зъбките ?

# 17
  • Мнения: 2 755
....Според вас децата с удоволствие ли си мият зъбките ?.....
Ами на нашият отскоро му мием зъбите ( 3 броя ), защото му израснаха по-късно, та все още сме в опознавателният период - Що е това четка и паста за зъби? Лека полека започна да свиква.

# 18
  • Мнения: 544
polzvame predimno bulg. Dental malkia vse o6e ia galta

# 19
  • Мнения: 1 214
От Милдфреш и Чико съм най-доволна!
Редувам ги- в Милдфреш(розовата е по-хубава според нас) няма флуор.На Чико ни я подариха и не знам колко струва,но е страхотна и е 75 мл(а и има ли значение толкова цената за една качествена паста и четка за зъби,аз от такива неща не пестя,а и колко много време се използва.....Има  три различни вида-с вкус на ягода,малина и банан.
Моята дъщеря отдавна се е научила да изплаква уста.Най-вече  и подейства при плакненето фразата "пий-плюй" още ,докато  се подава чашата.А и беше и интересно да плюе  Laughing

# 20
моля, да споделите как учите децата да не ядат пастата?

лекарите съветват ли ви ползвате определени пастити за зъби?

как избирате четката за зъби?

# 21
  • Мнения: 2 332
моля, да споделите как учите децата да не ядат пастата?

лекарите съветват ли ви ползвате определени пастити за зъби?

как избирате четката за зъби?
Как се учат - "маме, сега изплюй, изплюй... е, защо пак не изплю?"  Laughing Нещо от сорта.
Зъболекарите казват, че и българските пасти за зъби са достатъчно добри, ние такива ползваме, както вече писах. А за четките за зъби - трябва четката да е с достатъчно малка глава, български такива не съм виждала... нашата първа четка беше или на колгейт или на триза - питай в аптеката коя четка е с най-малка глава и те ще те посъветват.

# 22
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 337
Нашата четка е на "Астера"-с малка глава, с нетвърд косъм и не от най-скъпите/мисля, че беше към лев и нещо/.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 421
Цитат
Как се учат - "маме, сега изплюй, изплюй... е, защо пак не изплю?" Laughing Нещо от сорта.
Цитат
Joy Joy Joy
 И при нас е така.

# 24
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
За сина ми започнах с Vademecum- розовата. Беше много вкусна и не искаше да плюе, докато не му купих Аквафреш - явно не му харесва вкуса и никога не я гълта. За малката купувам пак Vademecum - и тя си я хапва. На тубичката пише че ( поне преди пишеше) може да се гълта, даже ако детето не иска да си мие зъбите малко паста се разрежда с вода и се изплакват зъбите. Чакайте сега се сещам - на сина ми първата не беше Вадемекум, а май TRiza  - и на нея пишеше това, после почнах да купувам Вадемекум - все розови и ги обърках.
И на двамата им мия зъбите откакто поникнаха всичките резци - около годинката.
Четките винаги Triza - уважавам тази марка

# 25
  • Мнения: 18 542
Бобо много се кефи да си мие бибите (зъбите). Ползваме паста на Астера - тя ни е първата и така като гледам, няма да купувам друга скоро. Слагам по съвсем малко, колкото да не е без хич. Той също гълта, даже изобщо не се и опитва да плюе и май скоро няма да успея да го науча.

# 26
  • Мнения: 3 927
Според вас децата с удоволствие ли си мият зъбките ?

Моето - с много голямо! Grinning
Мием ги с четка и паста откакто проходи на годинка и малко, защото й беше интересно да ме гледа сутрин как аз си ги мия. Веднага изпозлвах момента и купих четка за деца на Триса  - най-приемливо ми се стори като вид и цена. Аквафреш да ме извиняват.........паста слагам колкото да мацна малко по косъмчетата - ползваме само Милдфреш. Става доста пяна, която засега се изяжда Simple Smile но мен не ме притеснява.

# 27
  • Мнения: 1 586
в Милдфреш(розовата е по-хубава според нас) няма флуор...

Това детска паста ли е? Аз майлдфреш съм виждала само оранжевата паста за възрастни. Детска паста без флуор на нашия пазар не съм виждала до сега. Даже си поръчах да ми пратят от САЩ няколко тубички за да почнем и ние с миенето на зъбите.

# 28
  • Мнения: 1 214
в Милдфреш(розовата е по-хубава според нас) няма флуор...

Това детска паста ли е? Аз майлдфреш съм виждала само оранжевата паста за възрастни. Детска паста без флуор на нашия пазар не съм виждала до сега. Даже си поръчах да ми пратят от САЩ няколко тубички за да почнем и ние с миенето на зъбите.

 newsm78 Сега чета: Милдфреш съдържа натриев монофлуорофосфат 0.76 %
на тази на Чико пише:съдържа флуорид И монофлуорофосфат

Някой да разясни ако има представа Praynig

# 29
  • Мнения: 6 390
тъкмо търсех тема за пастата за зъби  ooooh! Wink

Общи условия

Активация на акаунт