Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Моля ви помогнете, купила съм млечна каша на Фризокрем с царевица и ориз и пише че се слагат 5-6 мерителни лъжички.Да обаче в кутията мерителна лъжичка няма. От къде да я взема или да ползвам от адаптираното мляко???
Цитирай

София

От млякото
Цитирай

София

Много благодаря за светкавичния отговор!:)
Цитирай

София

Понеже досега давах безмлечни на Фризокрем, а днес ще дам млечна, пък пием адаптирано НАН, дали да дам цяла доза или половин и да дохраня с безмлечна и адапте НАН?
Цитирай

София

Когато започнах да давам каша, първите, които купувах, бяха на Фризокрем. Голям шаш беше като видях, че мерителна лъжица няма. Ползвах лъжичката от Аптамил, но като спазвах количествата, написани на кутията, кашата ставаше много рядка. След няколко дни чудене започнах да я правя на око, така че да е с някаква гъстота, която ми изглеждаше по-приемлива. Така че и на теб няма да ти трябва специална лъжичка Very Happy
Иво беше на кърма, после на Аптамил, а го хранех с млечни каши на Фризокрем и на Слънчо. Винаги давах цяла доза от кашата, въпреки че не беше правена с млякото, което пиеше.
Цитирай

Стана ми интересно като прочетох темата, защото и аз ползвам кашите на Фризокрем, но на кутията пише СУПЕНИ лъжици, а не мерителни. Специално отидох пак да погледна.
Цитирай

София

мерителната лъжица е супена лъжица
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.