Млечна каша Фризкрем

  • 400
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 348
Моля ви помогнете, купила съм млечна каша на Фризокрем с царевица и ориз и пише че се слагат 5-6 мерителни лъжички.Да обаче в кутията мерителна лъжичка няма. От къде да я взема или да ползвам от адаптираното мляко???

# 1
  • София
  • Мнения: 488
От млякото

# 2
  • София
  • Мнения: 1 348
Много благодаря за светкавичния отговор!:)

# 3
  • София
  • Мнения: 1 348
Понеже досега давах безмлечни на Фризокрем, а днес ще дам млечна, пък пием адаптирано НАН, дали да дам цяла доза или половин и да дохраня с безмлечна и адапте НАН?

# 4
  • София
  • Мнения: 15 219
Когато започнах да давам каша, първите, които купувах, бяха на Фризокрем. Голям шаш беше като видях, че мерителна лъжица няма. Ползвах лъжичката от Аптамил, но като спазвах количествата, написани на кутията, кашата ставаше много рядка. След няколко дни чудене започнах да я правя на око, така че да е с някаква гъстота, която ми изглеждаше по-приемлива. Така че и на теб няма да ти трябва специална лъжичка Grinning
Иво беше на кърма, после на Аптамил, а го хранех с млечни каши на Фризокрем и на Слънчо. Винаги давах цяла доза от кашата, въпреки че не беше правена с млякото, което пиеше.

# 5
  • Мнения: 399
Стана ми интересно като прочетох темата, защото и аз ползвам кашите на Фризокрем, но на кутията пише СУПЕНИ лъжици, а не мерителни. Специално отидох пак да погледна.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 181
мерителната лъжица е супена лъжица

Общи условия

Активация на акаунт