Неуробекс?

  • 39 082
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
Здравейте!
Не знам дали темата е за тук или за Красива мама ,та ака трябва да се включи модератор!

Преди няколко дни ми попадна една опаковка Неуробекс (от родителите ми),помислих,
че са някакви успокоителни Laughing
Прочетох листовката и се оказа ,че са група много полезни витамини,които биха ми
помогнали и то доста.
Искам да попитам: пълнее ли се от тях?Все пак са витамини.
Ще имам ли по-спокоен сън?
Изобщо какво мога да очаквам като резултат?

# 1
  • Мнения: 38
Неуробекс е комбиниран продукт съдържащ витамини от група В. Те влизат в състава на ензими, който катализират -реакциите при обмяната на въглехидратите, мастите и белтъчините. Комбинирането на витамините от групата В се използва за повлияване на редица важни процеси и функции в организма и основно за повлияване на възпалителните и дегенеративни заболявания на нервите и двигателния апарат.

Неуробекс има следните приложения:
В комплексното лечение на следните заболявания и състояния:
- Възпалителни и дегенеративни процеси на периферните нерви – неврити, полиневрити (алкохолни, постинфекциозни и токсични, при диабет), невралгии, миалгии, парестезии;
Състояния на продължителна реконвалесценция (възстановяване след продължително боледуване), хроничен алкохолизъм, интоксикации, астения;
Витамин В хиповитаминози (състояния с понижено съдържание в организма на витамини от група В), дерматити, екземи, псориазис, ексудативна диатеза, акне.

КАКВО Е НЕОБХОДИМО ДА ЗНАЕТЕ ПРЕДИ ПРИЛОЖЕНИЕТО НА Неуробекс

Неуробекс не се прилага при:
- Алергия към активните или към някое от помощните вещества на продукта.
- Остра тромбемболия (запушване на съд от образуване на тромб).
- Еритроза и еритремия (кръвни заболявания с повишен брой на еритроцитите).

При приложението на този лекарствен продукт, имайте предвид следното:  Неуробекс трябва да се прилага с повишено внимание при пациенти с тежки и остри форми на декомпенсирана сърдечна недостатъчност и стенокардия.

Приложение на Неуробекс и прием на храни и напитки:  Няма данни за необходимост от специален хранителен режим или ограничения на определени видове храни и напитки по време на лечението с този продукт.

Бременност
Преди прием на каквито и да е лекарствени продукти се консултирайте с лекуващия Ви лекар или с фармацевт.Няма данни за увреждане на плода при прилагането на Неуробекс по време на бременността. Поради недостатъчно данни е препоръчително да се прилага на бременни само при необходимост.

Кърмене
Преди прием на каквито и да е лекарствени продукти се консултирайте с лекуващия Ви лекар или с фармацевт. Няма данни за увреждане на новороденото при прилагането на Неуробекс в периода на кърмене. Поради недостатъчно данни е препоръчително в този период да се прилага само при необходимост.


Прецени дали имаш нужда oт витамини от Б-групата Simple Smile

# 2
  • Мнения: 82
Да,да!Това и аз го четох.
Някъде обаче прочетох ,че тези витамини се съдържат и в бирата.
А от бира се пълнее Grinning

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
аз ги пия от 2-3 месеца вече и не съм напълняла.ако не ядеш за трима,няма опасност.

# 4
  • Мнения: 17 546
А как така решавате да пиете нещо, само защото сте прочели чудесни неща за него и смятате, че ще ви подейства като еликсир!? newsm78

# 5
  • Мнения: 82
Просто защото това са си чисти витамини.
Ако и във витамините вече трябва да се съмнявам...? Thinking

# 6
  • софия
  • Мнения: 56
Тези"Витамини"ма мъжа ми ги изписаха,защото имаше болка в зъбите,без да има причина ,т.еняма развален зъб.Зъболекарката каза,че може да е на нервна почва и затова да ги пие.Оправи се от тях,но искам да кажа,че по-добре се консултирайте с лекар,не така на сляпо Peace

# 7
  • Мнения: 82
Това е интересно!
Аз имам фантомна болка  на мястото на един зъб.

# 8
  • Мнения: 17 546
Просто защото това са си чисти витамини.
Ако и във витамините вече трябва да се съмнявам...? Thinking
Чула ли си за нещо, наречено хипервитаминоза? Знаеш ли как пък ще ти се отрази то?

Цитат
Хипервитаминоза с витамин В

Тя се изразява често с тежки алергични симптоми (включително и шок). Наблюдават се и нервно психични нарушения, безсъние, нарушение на сърдечната дейност, увреждане на черния дроб.
И изобщо: http://www.bb-team.org/articles/737/
http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=4394

Освен това ефектът на синтетичните витамини не е същия като да ги приемаш в натурален вид с храната.
http://www.bb-team.org/articles/2865/

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
аз не ги пия, защото нямам какво да правя, изписани са ми от лекар.

# 10
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Има толкова други витамини, защо пък точно това...? newsm78

# 11
  • Мнения: 4 784
Пила съм ги по предписание, свързани с нервни болежки. Не съм забелязала да се напълнява.
Ама ей така "за здраве", не бих се решила да ги пия.

# 12
  • софия
  • Мнения: 56
Пила съм ги по предписание, свързани с нервни болежки. Не съм забелязала да се напълнява.
Ама ей така "за здраве", не бих се решила да ги п1267701145ия.

 Peaceточнп така,те влияят на нервната система,не са обикновенни витамини

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
не само на нервната система, имат връзка и с някои дерматологични проблеми.

# 14
  • Мнения: 17 546
аз не ги пия, защото нямам какво да правя, изписани са ми от лекар.
Не ставаше въпрос за теб. Peace

Общи условия

Активация на акаунт