Тестове DBest - откъде?

  • 922
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 441
Момичета да ви питам - Моренка ми препоръча тия тестове за овулация, ама нещо не мога да ги намеря никъде Sad . Питах в няколко различни аптеки - все на Клиър ми предлагат, а аз тях не ги искам.... Ако някоя от вас ги и купувала скоро, моля, кажете откъде.
Приемам и други преоръки за овулационни тестове - само не Клиеър-ите...

# 1
# 2
  • Мнения: 1 441
А как се пазарува от сайта? Какво е необходимо?

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
А как се пазарува от сайта? Какво е необходимо?
регистриаш се и готово. И после посочваш какво искаш да закупиш. После ти пращат мейл. Аз си ги поръчах вече и дори същата вечер едно момче ми се обади да ми каже, че в четвъртък ще пристигнат и колко ще струва транспорта и т.н. Успех   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 441
 Laughing Thank you Stef, thank you Hera!  newsm20

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Ама моля ти се..не се кланяй, че ми става неудобно Mr. Green Шегичка...разбира се че ще помогна..когато мълча значи незнам..а знам ли нещо съм винаги с рогата напред Mr. Green Хайде приятно пазаруване Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 6 360
тия тестове dBest май ги прекръстиха с някакво ново име, да не би затова да се бъркат аптекарките?
последният път, като си ги купувах от кварталната аптека, си бяха същите на вид, опаковка и цена, само името беше сменено.
а и не виждам защо толко зор точно тях да търсиш... не са по-добри от останалите.

# 7
  • Мнения: 7 716
Има ги със сигурност в двете аптеки на Графа между Славейкон и пл. Гарибалди - около 8 лв струват.
Както и на Дондуков - между В.Левски и Дунав.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Тази тема не беше ли заключена Rolling Eyes или аз пак халюцинирам. Не че ми пречи ама що останах с впечатление, че вчера Морена и дръпна шалтера newsm78

# 9
  • Мнения: 1 441
Аз пък се радвам че е отключена, за да ви кажа още нещо.
Получаваме в офиса Инфофарма (списание за аптеките) и вътре пише че има поне 10- 12 вида тестове за овулация. Дайте ми моля и други идеи за добри тестове, щото тия дето ги гледах в ДаНет ми идват маааалко скъпички.... Confused

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Тази тема не беше ли заключена Rolling Eyes или аз пак халюцинирам. Не че ми пречи ама що останах с впечатление, че вчера Морена и дръпна шалтера newsm78
Не халюцинираш Хера  Simple Smile . Беше заключена .
Това е .

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Ами ако питаш в някоя аптека ще ти предложат. Според мен не е толкова до марката на тестовете за ову. Те мисля, че не са като тестовете за бременост...в смисъл с различни чувствителности. Ама де да знам...просто предлагам.

Общи условия

Активация на акаунт