Игли си имаме, ала не сме плетачки, наричаме се храбрите шивачки-тегел номер 7

  • 96 426
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Egypt
  • Мнения: 132
maria_tsvet , това е: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=273176.440 . От 13 до 21 са все бодове за трико, т.е. такива, които няма да се спукат. Аз ползвам прекъснатия зиг заг (13).
benu7 , понеже съм я шила тая рокля повече от 10 пъти, мога да ти кажа как най- лесно става. Точно по модела на В. Здравкова ли ще е само с набрани парчета? Или с чашки на бюста? Първо се скроява горната част на полата от хастара (кройка на права пола с ниска талия без свивки, почти като пояс), после върху подлепващо с приблизителни размери на парчетата се прави набраната част- драпираш с ръка и ютия върху подлепващото, после скрояваш както хастара, долната част се прикачва към пояса (може да е полу-, пълен или четвърт клош, в зависимост от фигурата на момичето). Горната част е от две дълги (в зависимост от плата може и веревни) парчета, набрани  при прикачването с полата. Прикачват се от страничния шев до средата на предницата. Ако можеш да направиш повече проби парчето може и да едно, преминаващо зад врата. Отзад е с връзки, които придържат чашките на бюста.

# 736
  • Мнения: 12
Момичета , има ли някой кройка за ръкави ? Моля помогнете !  Нещо като това

# 737
  • Мнения: 4
За  кога  ти  трябва   -имам!

# 738
  • Мнения: 12
Ако може днес  Grinning Благодаря !

# 739
  • Бургас
  • Мнения: 189
Момичета , има ли някой кройка за ръкави ? Моля помогнете !  Нещо като това
и аз искам кройката моля

# 740
  • York
  • Мнения: 826
Здравейте,
Имам едно питане  Rolling Eyes
Искам да си купя машина, никога не съм и пипала такава, но изведнъж получих прозрение  Laughing
В Метро има на промоция машина Lucznik  2014 + ютия Philips zа 215 лв. 
Заслужава ли си машината? Става дума за кандидат шивач  Peace

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 43
ponqkoga Не си струва
имах лучник много съм разочарована.

# 742
# 743
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Моя проблем е, че долния конец ми се къса през 8-7 бода. Машината ми е Чайка -някаква руска. Дали ще можете да ми помогнете или да търся майстор.

# 744
  • Мнения: 146
Има нова тема...Ще ти отговоря там...  Peace

# 745
  • Мнения: 11
здравейте момичета
мога ли да ви помоля за кройка на сукман искам да си спретна един от дънкин плат че вече невиждам да се продават
благодаря ви

# 746
  • Мнения: 0
Сестра ми си купи ето тази машина http://www.ivna-bg.com/?13,elna-1000-sew-fun и е страшно доволна.

Общи условия

Активация на акаунт