До мамите в UK - MMR ваксината?

  • 2 156
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Някой може ли да ми каже къде има информация за тази ваксина?

# 16
  • Мнения: 934
И аз мислих, мислих и ваксинирах с комбинираната накрая. Нямаше никаква реакция, нито температура, нито нищо. Толкова се шуми около възможните и последствия, че човек направо изпада в нервна криза като и дойде времето. Дали е вярно, дали не вярно... Логиката ми говори, че е страшно малко вероятно да стане нещо лошо, и пак си беше голямо притеснение. Ама ваксинирахме. Аз по принцип не разбрах ако има връзка с аутизма, как точно го става тая работа - а съм чела доста по въпроса.
Сега още 6 месеца, и ще почна да се притесявам за малката и да мисля дали или не. Пак ще падне едно мислене...

# 17
  • Мнения: 1 613
Някой може ли да ми каже къде има информация за тази ваксина?

http://www.google.co.uk/search?hl=en&rls=GGLD%2CGGLD%3A2005- … tryUK%7CcountryGB

# 18
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Благодаря,Devina  Heart EyesНо аз имах в предвид на български Embarassed

# 19
Ето за тези, които се интерисуват от единичните ваксини
Цените и местата

# 20
Някой може ли да ми каже къде има информация за тази ваксина?
На английски явно не искаш. Другият вариянт, който намерих е руски - той става ли?!
http://www.librarium.ru/showarticle.php?id=4792

# 21
  • Мнения: 3 394

Арвен, защо да не може да не я ваксинира с ММР.  Confused Няма задължителна ваксина в Кралството. За всяко едно нещо обаче родителят си поставя подписа, че е съгласен с последствията след това .

Хондич, нали ти казах вече ,че в Съри са имали няколко случая на една от тези болести и дори са напривили бустера 3 месеца след първата имунизация (както е в Канада при лаура) и просто си ни задължават-няма искам не искам. При вас може да е друго,но тука са затегнали нещата (дано да е за добро)

# 22
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Благодаря,Хонда!

# 23
  • Bristol
  • Мнения: 9 363

Арвен, защо да не може да не я ваксинира с ММР.  Confused Няма задължителна ваксина в Кралството. За всяко едно нещо обаче родителят си поставя подписа, че е съгласен с последствията след това .

Хондич, нали ти казах вече ,че в Съри са имали няколко случая на една от тези болести и дори са напривили бустера 3 месеца след първата имунизация (както е в Канада при лаура) и просто си ни задължават-няма искам не искам. При вас може да е друго,но тука са затегнали нещата (дано да е за добро)
newsm78 това много странно. Баткото няма ММР, така сме и записани в системата на NHS, обаче никой не ми е правил проблем.Днес си там, утре си другаде. Както сега съм тук, пък един ден може да съм във вашия район и без ММР, какво ще правят тогава?!?!?!
Иначе бебка е малка, още преди да се роди четохме и сме решили да слагаме.

# 24
Мен лично никой не ме е питал искам или не. Ваксинирахме го на 1г и 1м. Разбрах за възможните последствия слет това. Но за сега наямаме проблеми, назявам се и за напред да е така smile3504

Общи условия

Активация на акаунт