Как насърчавате мъжете си?

  • 1 602
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 238
Ние по няколко пъти на ден си казваме че се обичаме. И аз като някой от вас един ден съм с желание да сложа грим, друг ден не съм. Но на него винаги му казвам като сложи парфюм че мирише страхотно. Незнам защо толкова държа на парфюмите. И ние като се разхождаме сме прегърнати или се държим за ръце и навсякъде сме все заедно без да си момръзваме. Даже снощи имаше изказване че като спи му липсвам Grinning Сутрин, по точно наобяд като се връща от работа ме събужда с целувки, с изключение на днес защото го боляло гърлото. НО имаше целувка по бузата. Аз съм от много спящите и активно почиващите настоящи мами. Никога не изпуксам да спомена колко добре изглежда, но и никога не изпускам да спомена това което не ми харесва в него. В началото ми беше трудно но малко по малко свикнах. А това е моя мъж.

Аааааааа...добре. Вие сте новоженени за това Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
след 8 години пак ще си говорим Laughing Laughing Laughing Sunglasses Sunglasses Sunglasses Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 072
Аз какво да кажа, 4овек сам избира за кого и колко да се промени. Максимата "Да погалим мьжкото его 100 пьт на ден, 99 са малко"не я споделям Wink Mr. GreenНо виждам , 4е разни мои познати имат успех прилагайки я.
Аз му се радвам, разхождам го из вси4ките гами на 4увствата, глезя, викам... свиканах да нося бельо, каквото той харесва, ама женска при4еска и ток4ета не слагам Naughty Laughing Laughing LaughingДобре ни е заедно, кой друг може да се похвали с такьв стаж заедно. Една дружка от Бургас все ми викаШе:"Бе, жена, някой толкоз семеен живот не могат да избутата, а вие гаджета...".
Деин без друг не можем, разбрал Simple Smileи сме го.

# 17
  • Мнения: 1 072
Цитат на: tornerosse link=topic=48066.msg893924#msg893924 .
[quote

Аааааааа...добре. Вие сте новоженени за това Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
след 8 години пак ще си говорим Laughing Laughing Laughing Sunglasses Sunglasses Sunglasses Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Цитат

Нее, нека си поговорим след 15 г.

# 18
  • Мнения: 2 032
Хе, като видях темата, си помислих, че е за "насърчаване" по повод нещо конкретно, като например да накараш да направи нещо и си викам, я да почерпя опит  Simple Smile. То не било точно това, ама нали отворих, и аз ще си кажа.
За съжаление, хич не съм по калъп гейша, а съм една: (1) пишман готвачка, (2) разсеяна съпруга и (3) срам ме е да си призная, прося си масажи, и после забравям да върна услугата. Куто ма ядоса, правя забележки, и ако е важно, се карам даже. Лошотия ти викам. Embarassed
Вечер като сложим децата да спят ми е много приятно да седнем да си говорим (той има какво да разкаже), ама аз го давам без грим и комплименти към него. Ми такава ме обича явно  Mr. Green
Малко ме е срам да казвам "обичам те", ама си казваме често "бича", вече съм забравила конкретната смешка, откъдето започна това. Той си ми е като приятел, плюс имаме други хубави неща, за които тука не е мястото.
Ха-ха, и аз видях дълбокоумното изказване в темата за интимните прически, и се изхилих силно на глас. Абе, те и много мъже ако ги видят тези светкавици и гръмотевици сигурно ще се изхилят, ама нейсе, мълча си по темата и се пуля.

# 19
  • Мнения: 1 238
Цитат на: tornerosse link=topic=48066.msg893924#msg893924 .
[quote

Аааааааа...добре. Вие сте новоженени за това Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
след 8 години пак ще си говорим Laughing Laughing Laughing Sunglasses Sunglasses Sunglasses Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Цитат

Нее, нека си поговорим след 15 г.

хихи...би ме

# 20
  • UK
  • Мнения: 1 334
ами хваля го,когато има защо и критикувам пак така. не си спестяваме нищо,щото иначе нещата си тръгват по течението, ние ставаме мързеливи и т.н. примерно аз знам за ситуации,в които се чувства неуверен и му повтарям,че може, ще се справи, надъхвам го с две думи Grinning  
за външния вид-обличам се удобно,новите дрехи си ги нося предимно в нас  Mr. Green (еми не излизам много сега), не се гримирам, гледам да не качвам кила (понеже явно не мога да свалям за момента-кърмя, за това Wink) , маски си правим двамата Grinning а да  и много се гушкаме Grinning иначе и аз мрънкам, изпадам в лоши настроения, далече съм от перфектната домакиня, но той го отдава на недоспиването и не се обезсърчава:lol:

# 21
  • Мнения: 357
За нас е важно да говорим един с друг, раzкаzва ме си как е минал деня и после правим zаедно раzни неЩа като готвене или игра на карти, гледане на филм, 1dating

раzбира се, че zа мен е важно да иzглеждам добре, да мириШа хубаво и Щом иzлиzам от къЩи да съм си сложила поне спирала, но по важното е, че се обичаме даже когато не иzглеждаме добре.

Nimm mich jetzt, auch wenn ich stinke - вzеми ме сега, когато мириШа това е от една весела песниЧка     #Silly

Обичайте се, всичко друго е суета Heart Eyes

# 22
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
познава ме се от 6 години, като първите 2 станахме най-добри приятели. няма не6то, което да не знаем един за друг. някои казват 4е не е здравословно , но....
после 2 год. гаджелък и от 2 -съпруг и съпруга. вразката ни се изгради ппостепенно и мина през много нива, може би за това е толкова силна. оби4хме се слаби като вейки, оби4аме се и сега , когато и двамата сме ме4оци Laughing. дори понякога се 4удя как може да ме харесва ,като има моменти, когато не мога в огледалото  за минута да се зърна.
не е тръгнал на работа без да целуне мен и сега детето, въпреки 4е и двамата спим ,когато той излиза.
за хигиена и миризма не мисля 4е въобще трябва да става въпрос.и
домащните ми дрехи варират от спортни, до китаъско халат4е и традиционни арабски. грим- не винаги.но не и 4ервило в къщи.
за работа и бизнес винаги му казвам какво мисля, без излишно лигавене. той и за това винаги търси мнението ми.
имаме си търкания и кавги, но гледаме да правим равновестни решения.

много си го оби4ам.

# 23
  • Мнения: 1 238
познава ме се от 6 години, като първите 2 станахме най-добри приятели. няма не6то, което да не знаем един за друг. някои казват 4е не е здравословно , но....
после 2 год. гаджелък и от 2 -съпруг и съпруга. вразката ни се изгради ппостепенно и мина през много нива, може би за това е толкова силна. оби4хме се слаби като вейки, оби4аме се и сега , когато и двамата сме ме4оци Laughing. дори понякога се 4удя как може да ме харесва ,като има моменти, когато не мога в огледалото  за минута да се зърна.
не е тръгнал на работа без да целуне мен и сега детето, въпреки 4е и двамата спим ,когато той излиза.
за хигиена и миризма не мисля 4е въобще трябва да става въпрос.и
домащните ми дрехи варират от спортни, до китаъско халат4е и традиционни арабски. грим- не винаги.но не и 4ервило в къщи.
за работа и бизнес винаги му казвам какво мисля, без излишно лигавене. той и за това винаги търси мнението ми.
имаме си търкания и кавги, но гледаме да правим равновестни решения.

Мария, много ти е сладко бебенцето Grinning Grinning Grinning Grinning, може ли да видим и други снимки Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile, може пък и да си го харесам за зет, нищо,че е по малък от момата, то сега май тъй е на мода... Wink Wink Wink Wink Wink Wink

много си го оби4ам.

# 24
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
http://community.webshots.com/user/mariabutti

това са последните

сладура на мама си е той.благодаря.
вси4ките с ни слади4ки и колкото и да и изморяват пак не мойем да им се ядосаме

# 25
  • Мнения: 856
Интересува ме само аз ли съм такова мрънкало.
Не си само ти, и аз мрънкам доста. Основната причина за това е че мъжът ми е влюбен в работата си и често не се сеща че в живота съществуват и други неща. Така че се налага да му напомням  WinkВинаги му казвам, когато не е прав за нещо, независимо дали става въпрос за служебни или за лични дела. Когато се прибере от работа, веднага познавам как е минал денят му по изражението на лицето му, и съответно се старая да го изслушам и да го разбера. Винаги го насърчавам когато има нужда от това.
Колкото до японките (някой беше писал по нагоре) чувала съм че преди фирмите са награждавали добрите си служители с посещение при гейша. И съпругите им са приемали тази награда съвсем спокойно. Не знам дали тази практика съществува още, но доколкото познавам младите японки, съм склонна да вярвам че някои от тях биха приели това.

# 26
  • Мнения: 676
Интересува ме само аз ли съм такова мрънкало. А днес си и говорих с една колежка, която ми каза, че въпреки,ч е има 20 год брак се кипри за мъжа си. (нещо което хич не ми е по душа да го правя, просто защото не съм суетна до такава степен).
Та такива ми ти работи........с "прическите".

Ееееее не си само ти мрънкало и аз се хващам 4есто все мърморя, а не ми е присъщо не знам какво става с мен  newsm78 а моя е напкаво души4ка (когато не си е показал рогцата Laughing) за грим по4ти не ми остава време, но все гледам да съм в прили4ен външен вид не 4е това има зна4ение за моя мъж, той сигурно и хи4 не ме и забелязва Laughing

Последна редакция: нд, 16 окт 2005, 06:15 от Krassy

# 27
  • Мнения: 400
Почти всичко, което исках да кажа Лаура го е написала в постинга си.
Напълно разбирам въпроса на White Raven - дали правим комплименти на мъжа и дали му доставяме малки удоволствийца за окото и душата. Доброто отношение и подържане от страна и на двамата партньора е до голяма степен от значение за запазването на брака.

Аз обаче винаги съм се дразнила от хора (мъже) които харесват външността ми, в повечето случаи дори и не ги интересува какво съм аз и въпреки,че мъжо отрича да се така  Crazy аз си знам за себе си и напоследък малко съм му отпуснаха края - в къщи и даже майка му ми направи забележка, че трябвало всеки ден да си слагам грим  Rolling Eyes "за самочувствие" както се изказа, хаха!Казах и, че самочувствие си имам дори и без това! ЗА МЕН важното е да съм в мир със себе си. Естествено, когато излизам навън (особено за вечеря или купон) се старая.

Понякога се сещам и нарочно правя комплименти на мъжа ми, защото знам, че дори и малко биха го настроили позитивно особено в ситуацията в която е да е 17 часа извън дома... му идват доста нанагорно. Той непрекъснато ми повтаря, че ме обича и всяка сутрин ме целува докато спя... на мен обаче ми се струва доста роботично и за това не обръщам много внимание. Но пък напоследък повече му се карам отколкото да го комплиментирам.  ooooh!

# 28
  • Мнения: 980
Ами аz съм към първа категория, с "утрепаните немци" Mr. Green Mr. Green
Всеки ден си каzваме по колко се обичаме, целуваме се, водим се zа ръка и си прикаzваме...  ъъъъ Rolling Eyes, аz прикаzвам..
Иначе му правя комплименти как мериШе (аz иzбирам мириzмата, че иначе не се zнае какъв ориентлски аромат Ще се носи около нас), колко ми е хубав и прилежен, но от друга страна ве4е zнае какво zначи и "проШляк" на немски. Wink Тъй де, само комплименти не може. Ний не сме идеални. Naughty Иначе не се глася вечер кат си идва. Както съм си, така съм си и винаги си получавам целувката. Heart Eyes
А какви интимни прически съм проспала? newsm78 Аz ако си врътна една, файда няма да има, Щото Ще получи такъв пристъп на смях, че отиде тя... hahaha Joy

# 29
  • Мнения: 1 909
За нас е важно да говорим един с друг, раzкаzва ме си как е минал деня и после правим zаедно раzни неЩа като готвене или игра на карти, гледане на филм, 1dating

раzбира се, че zа мен е важно да иzглеждам добре, да мириШа хубаво и Щом иzлиzам от къЩи да съм си сложила поне спирала, но по важното е, че се обичаме даже когато не иzглеждаме добре.

Nimm mich jetzt, auch wenn ich stinke - вzеми ме сега, когато мириШа това е от една весела песниЧка     #Silly

Обичайте се, всичко друго е суета Heart Eyes
Die Doofen са много яки
 Nimm mich jetzt
Auch wenn ich stinke
Denn sonst sag' ich Winke Winke
Und Good bye  Joy

Общи условия

Активация на акаунт