«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

»скам бебе
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 31 отговора

’асково

ћнени€: 7
«дравейте и от мен  Very Happy, аз също мисл€, че всичко зависи от спокойствието и нагласата  и съм съгласна със kristina23, че по р€дко става, когато всичко е по план. Ќаслаждавайте се на секса   Wink и немислете дали тази  вечер ще стане или не.  Hug
÷итирай

Pусе

ћнени€: 34
  Smile“ака е и двете сте прави Winkкаквото стане и да го мислим и да не го мислим то все н€кога ще си дойде  Hug Hug Hug
÷итирай

ћнени€: 217
ѕравете любов, а не бебе и то ще дойде когато най-малко го очаквате! Peace
÷итирай

ћнени€: 93
ѕравете любов, а не бебе и то ще дойде когато най-малко го очаквате! Peace

–ано е още от първи€ месец да се започне с притеснени€та!
÷итирай

Pусе

Ќа мен днес сутринта ме изненада лелката Sad ,но го очаквах понеже мисл€ че не се постарахме толкова колкото тр€бваше #Cussing out #Cussing out.ћисл€ този път да се постараем повече Praynig
÷итирай

димитровград

ћнени€: 1 795
 акво искаш да кажеш с това,че не сте се постарали?Ќе се тревожи,успех други€ месец.
÷итирай

Pусе

ћомичета искам да попитам има ли н€ко€ от вас ко€то си прави в момента зъби newsm78 newsm78понеже аз гледам ремонта на зъбите да върви успоредно със бебеправенето,но мисл€ че не е много полезни и е рисковано newsm78
÷итирай

ћнени€: 776
  ћожеш да споделиш това със зъболекар€т си и от там той ще знае какво да прави.
÷итирай

с мо€ мил съпруг

ћнени€: 879
јз си ход€ на зъболекар и бебепрвенето ни си върви успоредно! ћисл€, че н€ма да навреди, ако си направ€ 1-2 пломби!  bouquet
÷итирай

Ќа острова на любовта

ћнени€: 561
ѕредупреждавай там, че има възможност да си бременна. »ма значение с какви упойки и лекарсва работ€т. “е зна€т като им кажеш.
÷итирай

ћнени€: 8
zdraveite  mili4ki :)iskam da  si imam bebe imam edin spontanen abort v 3 mesec,napraviha mi kurtaj podat be6e sprql d ase razviva :(sega sam tvardo re6ena da opitam pak parviqt pat se polu4i vednaga no seg ane znam strahuvam se da ne se povtorii  sa6toto kato v pravata bremenost Crying or Very sad Confused nadqvam tozi pat vsi4ko da e na red :)zapo4nah da piq holieva kiselina i nz kakvo dr da pravq za polesno i bezproblemno zabremenqvane??? newsm78 6teh da zabrave i poq dufaston po shema pt 15 do 25 den.Nadqvam se va6ite saveti da mi pomognat.Blagodarq predbvaritelno bouquet
÷итирай

—офи€

ћнени€: 72
ƒа. “р€бва спокойствие. — мъжа ми опитвахме над 8 месеца и нищо. —тана време за море.  азах си "майната му" и си купих кути€ цигари. ћесец преди да заминем си пушвах по н€ко€ и друга цигара /след 8 месеца въздържание пълно/, излизах с при€тели, пийвах си питие, ходех по дискотеки, ходих на солариум и прочие. ѕравех си всичко което исках без да ме е грижа от разни там бременности. 2 дни преди да тръгнем за морето разбрах, че съм бременна. ≈ пак спр€х онези по-горе изброени прегрешени€, но вече знаех защо.
÷итирай

ћнени€: 8
 Embarassedискам да се извин€ за предното ми писание,не беше на кирилица.ћисл€ ,че не ме разбрахте за какво става дума.»мам един мисед аборт,сега след 4 месеца мислим да опитаме отново Sad.ѕритеснени€та са ми големи ,да не се повтори същи€ кошмар Sad.—ега започвам да пи€ дуфастон,защото се по€ви едно каф€во зацапване преди цикъл.јко има други преживели същото ще се радвам да обменим мнени€... Confused..и съвети.Ћека вечер и успешен утрешен ден на всички. bouquet
÷итирай

’асково

ћнени€: 7
јз не съм имала спонтанен аборт и не мога да те посъветвам но според мен тр€бва да попиташ гинеколога си дали и кога можеш да правиш опити да забременееш. —тискам ти палци всичко да мине добре. Hug
÷итирай

ћнени€: 776
 ƒо колкото знам тр€бва да минат поне 6 месеца, за да се захванете с опитите. Ќо най- добре за това да се консултираш с гинеколога ти.
 ѕожелавам ти късмет
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 31 отговора