Как нари4ате съкрови6ето си и как той ви нари4а?

  • 1 396
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Германия
  • Мнения: 8 096
Хехе, аз съм забранила да ме нарича Schatzi откакто чух вица, че идва от Scha-f + Zi-ege (т.е. овца+коза)
Иначе аз съм "бейби"-то, той "сърце"-то
 Mr. Green

# 16
  • Мнения: 6 390
и двамата си викаме еднакво  Mr. Green
шкембенце
дупенце
гъзенце / май сме ориентирани към задните си части  Mr. Green
златенце
сладунке/ сладунко
 и по имена също  Wink

# 17
  • Мнения: 934
Ами, викаме си кви ли не глупости, но най-често той ми вика Animal (животно), а аз на него Creature (същество).  Laughing

# 18
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
хезхе по4ерпих малко идеи за да разнообразим малко,мерси  Wink
ина4е и ние сме със задните 4асти +''дрисня'',което е най-устой4ивото през годините,но е казано с най-мили 4увства  Grinning
другите са ''сладко'' ''мило''.много рядко,когато сме само в италианска компания минаваме и на аморе
а и имаШе и едно време ''Миме'',на знам заЩо,не се казвам така

# 19
  • Мнения: 7 430
Викам му най-често    и той така на мен Heart Eyes...другите "сладки думички" ги премахнахме Wink
....спомням си баба все ми се караше "Абе недей бе баба му вика БеБе"...аз и обяснявах, че на английски не значи това...ама тя забравяше милата и на следвашия път пак Wink 

# 20
  • Мнения: 1 072
ина4е и ние сме със задните 4асти +''дрисня'',което е най-устой4ивото през годините,но е казано с най-мили 4увства  Grinning
смятате ли така да продължавате и след една година? защото има шанса тогава и дечко в един момент да се обърне така към вас. нашия редовно вика на мъжа ми  Красче (от Красимир).

# 21
  • Мнения: 1 283
Аз на него,Буба,Бубка,а той Къне,Кън4е Shocked Tired

# 22
  • Мнения: 980
Schatz=съкровиЩе
Аz на него "коте", а когато съм сърдита или не ми обръЩа внимание става "котке". Често употребявам и Томасито

# 23
  • Мнения: 964
Аз от самото начало си му викам "МАЙМУН",ам и той захитря и взе да ми вика същото Monkey.В момента съм с нови прозвица "ШКЕМБО" и "ГОЛЯМАТА БЕРТА" защото съм бременна и ми расте корема preggo

# 24
  • Мнения: 2 825
Ние и двамата си викаме Златен, толкова сме привиканали към това, че ако си кажем по име, значи нещо не е наред Confused
Когато сме в по лигаво настроение използваме и дръги лигавщинки, но това е най често употребяваното Simple Smile

# 25
  • UK
  • Мнения: 1 334
а моля моля, ние сме маймунското семейство Grinning
дарлинг и диър не му давам да ми вика,щото ми разказа веднъж нещо гадно свързано с тези обръщения.
по име всъщност най-често

# 26
  • Мнения: 4 244
Съкровище по принцип, ама като дойдат някои по така моменти и ставам zайченце или гушливо меченце а той мъркащо  коте.
Да ги превеждам ли? Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 173
Той е Fetty, Fefo, Fefolino и всякакви такива производни, в зависимост от настроението ми. Crazy
Аз пък напоследък съм пухчо #Crazy, сигурно ще да е от фигурата ми. Crazy ooooh!

# 28
  • Spain
  • Мнения: 3 750
сега като го премислих си правя извода 4е откакто се роди малката сме на зака4ливите "тате , татенце " и " мамо ,  маменце"  Flutter

# 29
  • Мнения: 71
Ние сме на "Брутче" .... Идва от милото "И ти ли, Бруте?" А, иначе, останалото зависи от настроението, обстоятелствата... много дълъг списък е, но, като си помисля, никога не използваме целите си имена.... (за мен това е добър знак!)

Общи условия

Активация на акаунт