Уред за сушене на плодове и зеленчуци

  • 290 706
  • 871
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Сушените домати на истина  ли само в олио или зехтин се съхраняват?
Така на сухо в бурканчета няма ли да стане?

# 91
  • София
  • Мнения: 2 658
Моите са си в буркан, но са доста изсушени, както са ми и парченцата червени чушки. Разбира се, като се пуснат в яденето и омекват, както си му е реда.  Peace

Имам вече изсушени и микс от дюля, круша и ябълка. Предишните години като пълних тиква и купувах от магазиите, а те толкова боклуци имат, че едвам ги изчиствах.  ooooh! сега даже няма и да ги мия.  Grinning

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 Hug Мерси! Четох разни статии в нета за трайността... и си седят бурканчетата не затворени и умувам да им сипвам ли мазнина или да ги затварям?!?
Като ми се прецакаха тиквичките и умувам дъъъълго  Mr. Green

# 93
  • Мнения: 678
И аз тук ,замислям се вече една година за такъв уред

# 94
  • Мнения: 0
Реших си проблема със сушенето. Преди доста години купихме инкубатор, но след като излюпихме само три сакати пилета от 56 яйца го измих и прибрах. Чак сега се сетих, че мога да го ползвам. Суших в него.

# 95
  • София
  • Мнения: 10 825
Момичета, какво ще кажете за ето този уред за сушене http://www.technomarket.bg/products/09118275/neo-fdr-250 Цената му е доста по-ниска от останалите, които намирам в нета. Дали ще върши добра работа?

# 96
  • София
  • Мнения: 2 658
Чарита, не съм много наясно с качеството на този уред. Аз лично от макрката Нео не съм доволна.  Confused

Тази година ползвах домашно изсушения микс от дюля, круша и ябълка, както и кайсия за пълнената печена тиква и ошав. Страшно ароматни и без грам боклук. Много съм доволна!  Grinning

# 97
# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Не съм наясно с качеството на Нео, но на първи поглед виждам две предимства пред, този който взех от Метро за същите пари - има регулиране на температурата и е прозрачен - не се налага да надничаш крадешком  Mr. Green Peace

# 99
  • София
  • Мнения: 10 825
Благодаря ви за мнението, особено на Краси - щом има същия и е доволна.  Simple Smile Ще си го самоподаря утре  bowuu

# 100
  • СЗ
  • Мнения: 8
И аз го заглеждах този Нео лятото. В крайна сметка си купих Зелмер. Причините - с около 30% по голяма площ и съответно по-високо качество на изработка. Предоволен.

# 101
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз ударих на камък в Техномаркет Tired Не бяха и чували че имат такъв уред и спориха с мен, че не съм гледала техния сайт а този на Технополис. Накрая ме накараха да се усъмня в себе си .... и прибрах се, проверих. Ми в техния беше Crossing Arms И според списъка имат такъв уред във всичките си обекти.
В събота пак ще ги посетя, да видим дали този път ще намеря някой, който познава асортимента Outta Joint

# 102
  • София
  • Мнения: 232
В кой Техном-т ходи? Аз си купих дехидратор в понеделник от този на бул. "Европа" и имаше още бройки  Peace

# 103
  • София
  • Мнения: 10 825
Ходих в този в The Mall защото ми е най-близо. В събота пак ще отида там и ако пак не ми се получи ще проверя и другите.
Благодаря, Зайка, за информацията къде наистина го има дехидратора. бул. Европа е в Люлин, нали?

# 104
  • София
  • Мнения: 232
Да, в Люлин е, но Техном@ркета е извън Люлин по пътя за Метро Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт