Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
270-284 от 533 отговора
Чакайте и аз да похваля Мола  Peace

Днес бях там към 10 и нещо. Улеят не е много гадничък за паркинга, не толкова колкото си го представях, малко клаустрофобия получих и страх от високо, ама не е проблем  Mr. Green

Аз лично от към цени съм повече от доволна! Е, има и доста скъпи магазини, но тъй като ми резнаха бюджета си влизах в по-евтините, които не са малко. Сдобих се с дънки за 30 лв. (малко по-тънък деним, но за лятото са чудесни!), невероятна бяла риза-туника - 30 лв., много готина тениска 20 лв... За мен това са повече от приемливи цени Peace Огромен е и трудно се обикаля, не успяхме да влезем на всякъде определено, а обикаляхме 4 часа.Паркингът излезе 4 лв. за това време. Хубаво се усетих, че горе се маркира и плаща, а не като слизаш, че да не ме накарат да се върна в тоя улей  ooooh! Колата си я търсих 15 минути.... голям паркинг, ходи се сети къде е!

Там и хапнахме, но са само тип фаст фууд, който пък е излишно скъп. Сандвич, прилично малък, мака порция картофки (като в МакДоналдс), кола и кафе май излезе 10-11 лв. Пък си хапваш боклуче...вкусно, но хем малко, хем нездравословно.

После потеглих за Мола на Стамболийски, където нямаше места на паркинга....та кеф ти да търсиш извън него - но там бях за кино, не може да се сравнява със Сердика.

Всички магазини от, който пазарувам иначе по центъра (и по-скъпи и по-евтини) са под един покрив, спестява ми обикаляне по улиците доста, а е днес както валеше и е студено хич не  е приятно да обикаляш навън. Аз лично май се пренасочвам окончателно към този мол за пазаруване, изключвам обувки, защото почти нищо не ми хвана окото.

пп - персоналът наистина навсякъде е много усмихнат, любезен и не досажда излишно! Дали защото още е нов не знам, но ми беше приятно да виждам усмихнати хора, а не излишно надути продавачки!  bouquet
Цитирай

Някой има ли информация как ще работи този МОЛ по празниците?
Цитирай

Паркингът излезе 4 лв. за това време. Хубаво се усетих, че горе се маркира и плаща, а не като слизаш, че да не ме накарат да се върна в тоя улей  ooooh! Колата си я търсих 15 минути.... голям паркинг, ходи се сети къде е!
  И долу има автомат и не те карат да се връщаш,а плащаш там(автомата е леко в страни мисля),не е като в другите молове където или чакаш охраната или трябва да се връщаш  Peace
Цитирай

Паркингът излезе 4 лв. за това време. Хубаво се усетих, че горе се маркира и плаща, а не като слизаш, че да не ме накарат да се върна в тоя улей  ooooh! Колата си я търсих 15 минути.... голям паркинг, ходи се сети къде е!
  И долу има автомат и не те карат да се връщаш,а плащаш там(автомата е леко в страни мисля),не е като в другите молове където или чакаш охраната или трябва да се връщаш  Peace

Това не съм го видяла, видях само автоматите горе - май е по-удобно там да платиш  Smile Аз видях само устройството, където се пъха билета, за да отвори бариерата, ама толкова бързах да изляза, че....  Cool
Цитирай

То е малко по встрани,до самата сграда мисля,няма как да си го видяла. Аз го забелязах защото този преди нас беше забравил да си маркира билета.
Цитирай

Бях в петък вечерта. И детето реши, че му се ходи до тоалетната. Така бързо я намерихме. Освен това и открихме преди тоалетната каси за багаж, та там си оставихме раницата от училището и връхните дрехи, че беше доста топло вътре. Това на най-горния етаж. Като свършихме работа и седнахме да ядем си прибрахме нещата. Много удобно и се радвам, че в тоя Мол го има.  Laughing Промоцията на сладоледи Джелати е свършила, но въпреки това си взех 1 кг, който ядохме няколко дена и детето беше много щастливо.  Cool
Цитирай

А за сладоледа - нищо особено, нещо подобно на Джимис са, но не могат да се мерят с Феникс например  Cool
Цитирай

...Промоцията на сладоледи Джелати е свършила, но въпреки това си взех 1 кг, който ядохме няколко дена и детето беше много щастливо.  Cool

Каква е била промоцията, изпуснала съм? Crossing Arms

А за сладоледа - нищо особено, нещо подобно на Джимис са, но не могат да се мерят с Феникс например  Cool

Ех, а аз специално исках да ходя пак, заради тоя сладолед! Mr. Green И на мен любими са ми Феникс,  Айслайн също. Blush
Цитирай

не видях никой да споменава Tommy Hilfiger, Tom Tailor, Lee, Lasoste? Има ли магазини на тези марки?  Rolling Eyes
Цитирай

april_, Tom Tailor има, мисля, че и Лакоста мернах, за другите незнам.
Цитирай

Том Тейлър има-вдясно от сладоледите е,до Бобо Зандер.Единствено там си харесах нещо от целия МОЛ:)))
Дрехид на Томи Хилфигер има в един голям магазин,забравих му името....впечатлиха ме с цената си:)
Цитирай

В Peek & Cloppenburg има Томи Хилфигер, сега се сетих.
Цитирай

Момичета, ще пътувам за празниците и смятам да мина през мола.От прочетеното до тук се ориентирах за марките, но какви детски магазини има, че нещо не ми стана ясно , освен ZARA други  newsm78
Цитирай

Фокс,Бенетон,на минус едно ниво имаше още един ,продаваха детски дрешки но не запомних марката Embarassed
Цитирай

Фокс,Бенетон,на минус едно ниво имаше още един ,продаваха детски дрешки но не запомних марката Embarassed

bouquet
Цитирай

270-284 от 533 отговора