СЕРДИКА center - Мола на бул. Ситняково

  • 114 189
  • 533
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 324
Освен в Зара, в други магазини има ли детски дрешки?

Има, има във Фокс, като си спомям, че мернах и един специално за детски дрешки, но не помня името Embarassed Може и други да е имало, но то 1 магазин ли е на тая огромна площ Mr. Green

# 76
  • София
  • Мнения: 2 827
 Grinning Айде и аз да си кажа. Вчера влязохме там към 17ч и излязохме след 2 часа. Исках да разгледам какво има, аи бях с детето след училище. Доволна съм. Като се има впредвид, че целия Редута почти няма свестен супермаркет, Пикадили е моя магазин. МОЛ-а е с работно време от 10 до 22ч. Предполагам, че Пикадили ще работи до малко по-късно. Относно паркинга, само отвън видяхме завоите, понеже не съм шофьор. Сега подред нещата, които видях и ми направиха впечатление. Веднага срещу входа откъм Оборище е верига GELATI - най-вкусния сладолед на света. Цените са повече от прилични, като се има предвид, че видях любимата си мелба на половин цена, сравнена с Бърно. Има Хиполенд, който пропуснах, но срещу него има нещо като детски кът, който обаче е насред нищото, не е ограден и няма какички. Simple Smile Кино няма - според ме е пропуск. ZARA - подредено е всичко, има и детски дрешки, персонала е много любезен. HUMANIC - страхотни детски обувки на повече от прилични цени. DEICHMANN - блъсканицата там беше ужасна, очаквах по-голям магазин, може би и за това не ми се видя толкова голямо разнообразието, но го сравнявам с този в Прага. Разбира се, доволна съм, че го има най-сетне в София, нещата им са качествени. NOA NOA - влязах, за да видя цените, на мен модата им ми допада. THE NORTH FACE - магазина им е доста по-малък от този в Sky City Moll, но са заредили вече пролетната колекция. NEW YORKER - единствения магазин в Мол-а, който е на два етажа. Доста е удобно и е голям наистина, на горния етаж са мъжките, на долния женските дрехи, поне доколкото аз се ориентирах. Надявам се DJ да има и друг път. Има магазин на NICI, поне моя син се прехласва по всякакви моливи и тефтерчета, несесери и т.н. MANGO още не е отворен. ECCO  и Kолев и Колев ги пропуснах този път, но вече са отворени. TECHNOPOLIS има, който никак не е малък, също работещ. От местата за ядене, пиене и срещи: COSTA CAFFEE не е отворено още, но си е отделно кафе. Има COFFEЕ HEAVEN. NORDSEE - живи и здрави да бъдат, много им се радвам. Детето вчера омете рибата им, защото насред Мол-а рече, че не е ял в училище. Веригата е скандинавска, имат си отделни маси, обособени, цените са нормални, сравнение с Германия. Предимно сьомга, риба треска, картофите им са супер. STANDBY sushi bar има, видях, че работи вече. Има и сладкарница на 100 ГРАМА СЛАДКИ, симпатично е направена, но аз ги недолюбвам. Май това са местата, които са обособени отделно. Мястото за храна с оформено като полукръг. Има BURGER KING, спагетия, тайванската кухня и т.н. Хареса ми как е оформено пространството, само минах покрай тях. TU CAFFEE - това го оставих отделно, тъй като като пушач видях, че това е единственото място, където се пуши. Намира се до входа откъм Оборище в дясно. Тоалетните видях само на схемите, но се отказах да ги търся. Друго май за сега не се сещам. 

# 77
  • София
  • Мнения: 976
снощи посетих Мола и обявявам ,че ми допада повече от Мол София и сити центъра , неуспях да обиколя всички магазини просто се изтощихме с приятелката от многото хора и прекалено шумната музика ,харесаха ми комбинираните магазини за обувки и дрехи тоест  много марки на едно място
п.с къде са ги скрили тези асансьори не ги видях никъде
а и един голям минус ескалаторите спираха и трябваше да вървим пеша по тях

# 78
  • Мнения: 5 228
NEW YORKER - единствения магазин в Мол-а, който е на два етажа.

P&K също е на два етажа - на горния са по-елегантните колекции, на долния - по-спортни.

# 79
  • София
  • Мнения: 2 827
NEW YORKER - единствения магазин в Мол-а, който е на два етажа.

P&K също е на два етажа - на горния са по-елегантните колекции, на долния - по-спортни.
  Whistling Аз понеже видях костюми и само елеганта мода и за това не влязох. Следващия път!

# 80
  • София
  • Мнения: 537
и ние с мъжа ми снощи ходихме, хареса ни много, огромен е .
имая мода за всички, дори за мен която трудно си намирам дрехи... за първи път виждам NewYorker и много ми хареса, освен това и магазинчетата за бижута ми харесаха и си накупих някои джунджурийки. Simple Smile
Определено ми харесва и ми е близо тъй, че Добре дошли на немците  Hug

# 81
  • София
  • Мнения: 2 827
Също се сетих, че ще има и SUBWAY за сандвичи. Но не бяха отворили вчера.

И още нещо интересно - входа откъм Румънското посолство е на ниво последен етаж /над него е само пътя за паркинга/, а входа откъм Оборище е на ниво втори етаж с магазини. Тоест между двата има денивелация един етаж. Доста объркващо ми дойде влизайки от единия и накрая излизайки от другия.  Laughing

# 82
  • софия
  • Мнения: 1 305
 Супер фен съм на Берешка и Страдивариус Кажете ми как са цените и има ли интересни неща  bouquet Днес мисля след работа да отида дано не е лудница #Crazy и ще докладвам.

# 83
  • Мнения: 106
Супер фен съм на Берешка и Страдивариус Кажете ми как са цените и има ли интересни неща  bouquet Днес мисля след работа да отида дано не е лудница #Crazy и ще докладвам.

Цените са си нормални. Те са ми слабост и не пропуснах да си купя нещо. Има доста и интересни неща. Много хубави аксесоари.

# 84
  • софия
  • Мнения: 1 305
BebersonМоля те кажи какво си купи и колко струва и аз си копувам много аксесоари всеки път Laughing

# 85
  • Мнения: 3 157
МОЛ-а е много хубав,но и аз не намерих детски кът.Срещу Технополис има няколко играчки,където може да се поспре за малко,но определно не е място,където може да си оставиш детето и да зяпаш.Вие как стигате дотам?От градския транспорт освен автобус 413 и трамвай 20,какво друго минава?Че с кола е кошмар....

# 86
  • София
  • Мнения: 9 826
Автобус9,автобус72.

# 87
  • Мнения: 2 100
Надявам се и аз в неделя да ги посетя

# 88
  • Мнения: 16
Още ли е full of people?

# 89
  • Мнения: 3 157
Нее,днес беше много спокойно,в повечето магазини имаше по 1-2 човека,освен нас.Никакви тинейджъри,нито бабки...разгледахме си много спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт