СЕРДИКА center - Мола на бул. Ситняково

  • 114 241
  • 533
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 785
Чакайте и аз да похваля Мола  Peace

Днес бях там към 10 и нещо. Улеят не е много гадничък за паркинга, не толкова колкото си го представях, малко клаустрофобия получих и страх от високо, ама не е проблем  Mr. Green

Аз лично от към цени съм повече от доволна! Е, има и доста скъпи магазини, но тъй като ми резнаха бюджета си влизах в по-евтините, които не са малко. Сдобих се с дънки за 30 лв. (малко по-тънък деним, но за лятото са чудесни!), невероятна бяла риза-туника - 30 лв., много готина тениска 20 лв... За мен това са повече от приемливи цени Peace Огромен е и трудно се обикаля, не успяхме да влезем на всякъде определено, а обикаляхме 4 часа.Паркингът излезе 4 лв. за това време. Хубаво се усетих, че горе се маркира и плаща, а не като слизаш, че да не ме накарат да се върна в тоя улей  ooooh! Колата си я търсих 15 минути.... голям паркинг, ходи се сети къде е!

Там и хапнахме, но са само тип фаст фууд, който пък е излишно скъп. Сандвич, прилично малък, мака порция картофки (като в МакДоналдс), кола и кафе май излезе 10-11 лв. Пък си хапваш боклуче...вкусно, но хем малко, хем нездравословно.

После потеглих за Мола на Стамболийски, където нямаше места на паркинга....та кеф ти да търсиш извън него - но там бях за кино, не може да се сравнява със Сердика.

Всички магазини от, който пазарувам иначе по центъра (и по-скъпи и по-евтини) са под един покрив, спестява ми обикаляне по улиците доста, а е днес както валеше и е студено хич не  е приятно да обикаляш навън. Аз лично май се пренасочвам окончателно към този мол за пазаруване, изключвам обувки, защото почти нищо не ми хвана окото.

пп - персоналът наистина навсякъде е много усмихнат, любезен и не досажда излишно! Дали защото още е нов не знам, но ми беше приятно да виждам усмихнати хора, а не излишно надути продавачки!   bouquet

# 271
  • София
  • Мнения: 232
Някой има ли информация как ще работи този МОЛ по празниците?

# 272
  • Мнения: 183
Паркингът излезе 4 лв. за това време. Хубаво се усетих, че горе се маркира и плаща, а не като слизаш, че да не ме накарат да се върна в тоя улей  ooooh! Колата си я търсих 15 минути.... голям паркинг, ходи се сети къде е!
  И долу има автомат и не те карат да се връщаш,а плащаш там(автомата е леко в страни мисля),не е като в другите молове където или чакаш охраната или трябва да се връщаш  Peace

# 273
  • Мнения: 4 785
Паркингът излезе 4 лв. за това време. Хубаво се усетих, че горе се маркира и плаща, а не като слизаш, че да не ме накарат да се върна в тоя улей  ooooh! Колата си я търсих 15 минути.... голям паркинг, ходи се сети къде е!
  И долу има автомат и не те карат да се връщаш,а плащаш там(автомата е леко в страни мисля),не е като в другите молове където или чакаш охраната или трябва да се връщаш  Peace

Това не съм го видяла, видях само автоматите горе - май е по-удобно там да платиш  Simple Smile Аз видях само устройството, където се пъха билета, за да отвори бариерата, ама толкова бързах да изляза, че....  Sunglasses

# 274
  • Мнения: 183
То е малко по встрани,до самата сграда мисля,няма как да си го видяла. Аз го забелязах защото този преди нас беше забравил да си маркира билета.

# 275
  • София
  • Мнения: 2 842
Бях в петък вечерта. И детето реши, че му се ходи до тоалетната. Така бързо я намерихме. Освен това и открихме преди тоалетната каси за багаж, та там си оставихме раницата от училището и връхните дрехи, че беше доста топло вътре. Това на най-горния етаж. Като свършихме работа и седнахме да ядем си прибрахме нещата. Много удобно и се радвам, че в тоя Мол го има.  Laughing Промоцията на сладоледи Джелати е свършила, но въпреки това си взех 1 кг, който ядохме няколко дена и детето беше много щастливо.  Sunglasses

# 276
  • Мнения: 4 785
А за сладоледа - нищо особено, нещо подобно на Джимис са, но не могат да се мерят с Феникс например  Sunglasses

# 277
  • Мнения: 2 229
...Промоцията на сладоледи Джелати е свършила, но въпреки това си взех 1 кг, който ядохме няколко дена и детето беше много щастливо.  Sunglasses

Каква е била промоцията, изпуснала съм? Crossing Arms

А за сладоледа - нищо особено, нещо подобно на Джимис са, но не могат да се мерят с Феникс например  Sunglasses

Ех, а аз специално исках да ходя пак, заради тоя сладолед! Mr. Green И на мен любими са ми Феникс,  Айслайн също. Blush

# 278
  • Мнения: 0
не видях никой да споменава Tommy Hilfiger, Tom Tailor, Lee, Lasoste? Има ли магазини на тези марки?  Rolling Eyes

# 279
  • Мнения: 4 998
 april_, Tom Tailor има, мисля, че и Лакоста мернах, за другите незнам.

# 280
  • Мнения: 3 157
Том Тейлър има-вдясно от сладоледите е,до Бобо Зандер.Единствено там си харесах нещо от целия МОЛ:)))
Дрехид на Томи Хилфигер има в един голям магазин,забравих му името....впечатлиха ме с цената си:)

# 281
  • Мнения: 4 998
 В Peek & Cloppenburg има Томи Хилфигер, сега се сетих.

# 282
  • Мнения: 22
Момичета, ще пътувам за празниците и смятам да мина през мола.От прочетеното до тук се ориентирах за марките, но какви детски магазини има, че нещо не ми стана ясно , освен ZARA други  newsm78

# 283
  • Мнения: 413
Фокс,Бенетон,на минус едно ниво имаше още един ,продаваха детски дрешки но не запомних марката Embarassed

# 284
  • Мнения: 22
Фокс,Бенетон,на минус едно ниво имаше още един ,продаваха детски дрешки но не запомних марката Embarassed

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт