Bio-Oil

  • 160 898
  • 152
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 573
Здравейте Simple Smile
Аз ползвам Био Ойл от няколко месеца за белега си от секцио и от време на време си мажа лицето. Доволна съм. Тенът на лицето много се изравнява и става свеж от едно намазване, а сега като си покажа на някого белега не ми вярват, че е от операция. Почти изобщо не се забелязва (утре ще пусна снимки). Наистина и шевът ми беше направен козметичен и изключително професионално, а и също така редувам БиоОйл с Контрактубекс, но наистина смятам, че има огромен ефект.
За вредните съставки не мога да коментирам защото аз нямам оплаквания

# 16
  • Мнения: 1 645
Да докладвам , каква я свърших досега  Laughing

http://www.acne.org/bio-oil-reviews/471/page1.html  Тук може да се прочетат много коментари , на използвали Био-ойл. Аз вече ги изчетох и мога да синтезирам.

1. В повечето случаи Био-ойл не се препоръчва при наличие на акне , по-добре е да се ползва , когато акнето вече не е интензивно , а са останали само белези. При мен не повлия отрицателно на акнето,освен че ускори появата на някоя друга пъпка но също така и нейното изчезване...

2. Трябва да се нанася много малко количество и да се втрива добре.

3. Влияе много добре на суха и застаряваща кожа , има анти ейдж ефект , подходящ е също и за кожата на ръцете и шията.За всички сухи участъци,както и след излагане на слънце и при изгаряне...

4. Нанесен на мазна и акнеична кожа , може да доведе до запушване на порите и да влоши състоянието на кожата , може да избият нови гадости , затова да се внимава.  Не ми е запушвало порите,даже обратното посви ги...не съм им ала една черна точка по време на ползването му.

5. За стриите май не прави чудеса , от това което прочетох. Има видим ефект при по-дълго ползване при белези от акне и друг вид белези , от операции или порязване. Точно за стриите прави чудеса.Моите бяха на 4 години и сега година след като започнах да го ползвам са с 80% изчезнали.Белезите от акне също 80%.

Аз имам малко стрии на бедрата още от пубертета , намазах ги , и намазах част от челото си , понеже съм със смесена кожа и искам да видя дали ще ми понесе добре. Също така намазах един белег от изгорено на ръката си. Ще докладвам при евентуален резултат.

Ползвам го вече година,днес си купих поредната опаковка.На тялото нанасям през ден,след ексфолиране под душа,с масажни кръгови движения докато попие.
На лицето го ползвах в началото само нощем,след това в продължение на 3 месеца като дневен и нощен крем.Резултат-добре овлажнена кожа,свежа без линии и подпухналост,чиста от петна и белечета,с видимо по малки пори (тук в комбинация с друи продукти) и с до минимум намалено омазняване.Сега си мажа лицето профилактично два пъти в седмицата (обикновенно през уикенда) след ексфолиране.
За лошите мнения за него-не знам...има ги за всеки един продукт мисля.При мен няма негативни влияния,само позитивни Peace
Ефект се забелязва след 2 седмици но за супер резултати-минимум половин година.....и мнооооого търпение и и най вече постоянство Peace
Хубаво,че има вече тема че да се следи и обменя опит.

# 17
  • Мнения: 1
Запис! И аз много му се чудя ...дали да си го поръчам  Thinking

# 18
  • Мнения: 262
http://www.krasivitela.com/product/psid/1/pid/4743/name/Bio%20Oi … l%20Bottle%28s%29

От тук го поръчах аз. Има и по-големи разфасовки , аз взех най-малката , за да го пробвам

мими23 , точно твоите постове за Био-ойл-а ме накараха да си го поръчам , много добре звучи това , което описваш , надявам се и при мен да има подобен ефект.

# 19
  • Мнения: 430
           Не видях да има шишенца за лице , или е универсално?

# 20
  • France
  • Мнения: 726
Очаквам го днес.
Ще докладвам след няколко дена.

# 21
  • Мнения: 630
Момичета, чели ли сте дали е пускан състава на този продукт в темата за Добрата козметика и ако да, какво е мнението на специалистите? Ако не, може да го пуснем. Аз също се заинтересувах.

# 22
  • Мнения: 328
За какви вредни ефекти говорите, че не ми става ясно каква може да е вредата от този продукт? Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 1 645
Мисля,че го бях пускала в темата за добрата козметика но не помня вече.
Олиото е универсално Peace

# 24
  • Мнения: 2 229
Много добре звучи, особено за стриите, но за моите не вярвам да има ефект, те са ми от 10ина години сигурно. Confused

мими, твоите бели ли бяха вече, като започна да се мажеш? И цяла година по 2 пъти на ден, колко опаковки си изхабила? Embarassed

# 25
  • Мнения: 1 645
Много добре звучи, особено за стриите, но за моите не вярвам да има ефект, те са ми от 10ина години сигурно. Confused

мими, твоите бели ли бяха вече, като започна да се мажеш? И цяла година по 2 пъти на ден, колко опаковки си изхабила? Embarassed

Моите бяха дълги като лъчи на слънце около целия ми пъп Sad Бяха дълбоки червени почти на ранички с коричка в началото,след това лилави...след серия лазер-терапия станаха розови и след това побеляха,но дълбочината  и големината им не се промени.Бяха на 4 години когато започнах да ги мажа с био -оил.Никога не съм се мазала по 2 пъти на ден Embarassed нямах време.
Един път на ден,най вече вечер след душ на още гореща и зачервена кожа и добре ексфолирана.Случвало се е и да пропусна.
Сега се мажа горе долу през ден.Купувам си малки опаковки от по 60 мл,до сега съм изхабила 4,мисля че точно петата си опаковка купих вчера,значи по една на 3-4 месеца Peace

# 26
  • Мнения: 2 229
Много добре звучи, особено за стриите, но за моите не вярвам да има ефект, те са ми от 10ина години сигурно. Confused

мими, твоите бели ли бяха вече, като започна да се мажеш? И цяла година по 2 пъти на ден, колко опаковки си изхабила? Embarassed

Моите бяха дълги като лъчи на слънце около целия ми пъп Sad Бяха дълбоки червени почти на ранички с коричка в началото,след това лилави...след серия лазер-терапия станаха розови и след това побеляха,но дълбочината  и големината им не се промени.Бяха на 4 години когато започнах да ги мажа с био -оил.Никога не съм се мазала по 2 пъти на ден Embarassed нямах време.
Един път на ден,най вече вечер след душ на още гореща и зачервена кожа и добре ексфолирана.Случвало се е и да пропусна.
Сега се мажа горе долу през ден.Купувам си малки опаковки от по 60 мл,до сега съм изхабила 4,мисля че точно петата си опаковка купих вчера,значи по една на 3-4 месеца Peace

Щом и на бели има ефект, ще пробвам. Simple Smile А и звучи доста икономично!  bouquet

# 27
  • Мнения: 54
Аз имам един доста дебел белег на корема. Искам да попитам колко често трябва да се мажат белезите? Някой може ли да каже Simple Smile А също така освен в Интернет на друго място може ли да се намери? Аптека или магазин ?

# 28
  • Мнения: 668
Добра нощ.
Купих си го преди време в Кувейт като препоръчано за стрии. Сега периодично замолвам да ми носят още Peace
7-8- годишни белези - дълбоки и на какви ли не места. Видимо подобрение. Овлажнява много добре, попива бързо, не оставя мазни следи, мирише приятно и кожата изглежда жива. Нтака, де.

# 29
  • Мнения: 35 961
като за първа проба - снощи намазах лицето и ръцете си с него, тази сутрин ръцете ми са нежни, а лицето не е омазнено /но не попи бързо както очаквах от отзивите/; все пак за лице ми трябват 4-5 дни за тест, за да съм сигурна, че няма да ми дотежи на кожата и да се появят пъпки; самото олио мирише тревисто-лекарствено, консистенцията е на сухо олио /не е толкова 'мазно' като маслата на Икаров например/

Общи условия

Активация на акаунт