Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 март 2010, 18:37 ч.

Хомеожен - спешно!

• 3 161
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте,
Имам един много спешен въпрос - от една седмица ме боли гърлото, с хапчета за смучене и витамин С не се оправих. От днес сутринта започнах да смуча Хомеожен 9 - по една таблетка на всеки кръгъл час. Дотук съм изсмукала 9 броя, но няма подобрение. Кажете, кога трябва да се прояви ефектът и как да постъпя отсега нататък. Мерси.

# 1
  • Бургас
ами аз не се сещам за лекарство, което да лекува за един ден... мен лично като ме боли гърло и смуча 2-3 вида хапчета пак отиви към една седмица докато се оправя

# 2
Хомеожена е хомеопатичен лекарствен продукт и като всеки такъв действа с натрупване, т.е. ще минат няколко дена преди да усетиш подобрение.

# 3
Притеснява ме натрупването - днес съм изсмукала вече 12 хапчета. Дали ще е безвредно ако и утре, и вдругиден изсмуча по 12?

# 4
  • Sofia
Аз лично от хомеожена никога не съм била доволна. Вземи си Ангин хил. Много добри за ангина и болки в гърлото. Ефект има още първият ден. Хомеопатични са.

# 5
  • в джунглата
Относно натрупването на хомеожена не се притесняваи ако искаш го смучи и пет дена по 12. На мен лично ми деиства след втория ден. При дъщеря ми въобще не действа пак стига до АБ. Peace

# 6
  • BG
Ангин хил и Проповит С ми помагат по-бързо.

# 7
  • Sofia
Да се произнеса и аз за Хомеожена. Аз лично съм много доволна.
Но като всяко хомеопатично лекарство трябва да се почна съвсем в началото преди да се развил вируса.
Аз като усетя, че малкия нещо му се губи гласа и гърлото е леко зачервено веднага в аптеката и почваме на всеки час. За два три дни е готов. Само че специално за пресипнал глас ползвам Хомеовокс. Хомеожена е за червено гърло.

# 8
здравейте,хомеожена наистина е много добър продукт,хомеопатичните действат индивидуално,така че ако на един инава за един ден,на друг за 3-4,а на трети няма да помогне.Той е съвкупност от няколко хомеопатични медикамента,но не всички оказват ефект.От цялата комбинация само една-две съставки действат върху конкретния човек.Хомеожена е направен за масово приложение без предписание от лекар хомеопат.На който му помага да го използва, останалите да търсят друг хомеопатичен.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт