Хомеожен - спешно!

  • 13 402
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 401
Здравейте,
Имам един много спешен въпрос - от една седмица ме боли гърлото, с хапчета за смучене и витамин С не се оправих. От днес сутринта започнах да смуча Хомеожен 9 - по една таблетка на всеки кръгъл час. Дотук съм изсмукала 9 броя, но няма подобрение. Кажете, кога трябва да се прояви ефектът и как да постъпя отсега нататък. Мерси.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 4 004
ами аз не се сещам за лекарство, което да лекува за един ден... мен лично като ме боли гърло и смуча 2-3 вида хапчета пак отиви към една седмица докато се оправя

# 2
  • Мнения: 305
Хомеожена е хомеопатичен лекарствен продукт и като всеки такъв действа с натрупване, т.е. ще минат няколко дена преди да усетиш подобрение.

# 3
  • Мнения: 401
Притеснява ме натрупването - днес съм изсмукала вече 12 хапчета. Дали ще е безвредно ако и утре, и вдругиден изсмуча по 12?

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз лично от хомеожена никога не съм била доволна. Вземи си Ангин хил. Много добри за ангина и болки в гърлото. Ефект има още първият ден. Хомеопатични са.

# 5
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Относно натрупването на хомеожена не се притесняваи ако искаш го смучи и пет дена по 12. На мен лично ми деиства след втория ден. При дъщеря ми въобще не действа пак стига до АБ. Peace

# 6
  • Мнения: 613
Ангин хил и Проповит С ми помагат по-бързо.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 120
Да се произнеса и аз за Хомеожена. Аз лично съм много доволна.
Но като всяко хомеопатично лекарство трябва да се почна съвсем в началото преди да се развил вируса.
Аз като усетя, че малкия нещо му се губи гласа и гърлото е леко зачервено веднага в аптеката и почваме на всеки час. За два три дни е готов. Само че специално за пресипнал глас ползвам Хомеовокс. Хомеожена е за червено гърло.

# 8
  • Мнения: 7
здравейте,хомеожена наистина е много добър продукт,хомеопатичните действат индивидуално,така че ако на един инава за един ден,на друг за 3-4,а на трети няма да помогне.Той е съвкупност от няколко хомеопатични медикамента,но не всички оказват ефект.От цялата комбинация само една-две съставки действат върху конкретния човек.Хомеожена е направен за масово приложение без предписание от лекар хомеопат.На който му помага да го използва, останалите да търсят друг хомеопатичен.

Общи условия

Активация на акаунт