«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

ћнени€: 0
здравейте, имам спешна нужда от съвет за добър дерматолог в —офи€. Ќа 25 год. съм, а все осще имам ужасно акне, което се опитвам да скри€ с какви ли не фон дьо тени, и така положението се влошава още повече. ѕробвала съм лечение с различни препарати, но ефекта е минимален, и затова реших, че е най-разумно да се консултирам със специалист. √отова съм дори да спра с фон дьо тените и да следвам стриктно съответното лечение. „ух  добри отзиви  за д-р ћаркова, и ще ви бъда безкрайно благодарна ако споделите вашите впечатлени€ за не€, и съответно н€какъв телефон за контакт с не€.
÷итирай

ћнени€: 39
«дравей, имам същи€ проблем и съм ходила при 3 различни много хвалени, но нито една не усп€ да помогне Sad „ух добри отзиви за  ожната клиника към ¬ћј, но не знам за конкретен лекар: http://www.dermatology-bg.com/ ƒано н€кой има повече инфо Rolling Eyes ’одила съм при д-р …орданова в центъра по медицинска козметика, при д-р ћа€ “ачева(но ме прегледа нейна асистентка, супер некъдърна), при д-р јнгелова в 29 поликлиника...нито една не усп€ да ми помогне, правиха ми и изследвани€, изписаха ми мазила...никакъв ефект! Sad Ќакра€ ми казаха да не €м шоколад Laughing ј според н€кои лекари това за шоколада са митове Rolling Eyes ƒоколкото знам има и н€какви лазери за лечение на акне, но не знам много по темата. „акам да събера пари и да ида в та€ клиника във ¬ћј, че кой знае колко ще ми искат newsm78
÷итирай

≈дна мо€ позната си направи процедури с лазер, но н€маше никакъв ефект.
÷итирай

Ћошо, на това се над€вах Confused ј къде ги е правила и колко процедури? Rolling Eyes
÷итирай

јми, т€ понеже е от ћакедони€, н€къде там ги е направила, известно време не излизаше от вкъщи, защото тр€бвало да се пази от слънцето.ј ти чувала ли си нещо за д-р ћаркова, аз четох в други форуми, че много хора е излекувала напълно.  абинета и бил на ‘ритьов Ќансен 15, мисл€ скоро да отида и да вид€ какво ще ми предпише. “олкова искам вече да се махнат тези пъпки и да мога да излизам без да е нузно да си слагам фон дьо тен
÷итирай

„ела съм да € хвал€т в интернет.  огато аз се реших да ход€ на поредни€ дерматолог се колебаех между д-р ћаркова и д-р ћа€ “ачева. —пр€х се на последната. » за двете имаше много добри мнени€ по форумите, но аз не останах доволна, защото въпреки че изрично насто€х “ачева да ме прегледа, ме прегледа нейната асистентка, докато т€ си седеше в съседни€ кабинет без да има пациент  Confused Ќ€мам познати лекували се при ћаркова иначе Confused
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 712
здравейте, имам спешна нужда от съвет за добър дерматолог в —офи€. Ќа 25 год. съм, а все осще имам ужасно акне, което се опитвам да скри€ с какви ли не фон дьо тени, и така положението се влошава още повече. ѕробвала съм лечение с различни препарати, но ефекта е минимален, и затова реших, че е най-разумно да се консултирам със специалист. √отова съм дори да спра с фон дьо тените и да следвам стриктно съответното лечение. „ух  добри отзиви  за д-р ћаркова, и ще ви бъда безкрайно благодарна ако споделите вашите впечатлени€ за не€, и съответно н€какъв телефон за контакт с не€.
ј защо не си направиш като за начало най-елементарното и необходимо изследване.ƒа ти вземат секрет и пос€вка,защото може да имаш н€ко€ инфекци€.ѕишеш,че си на 25 години и имаш акне,веро€тността да си с н€ко€ стафилококова инфекци€ е гол€ма.Ќе искам да те плаша в никакъв случай,но при който и дерматолог да отидеш мисл€ ,че и той ще направи това.
— лазер не ти препоръчвам да започваш като за начало,защото ако се окаже наистина н€ко€ инфекци€,ще се наложи антибиотичен курс и тогава лазер терапи€та се обезсмисл€.
”спех,и сподели ,какво си направила при дерматолога.
÷итирай

Madam Stasita, не всеки дерматолог иска да вземе такава пос€вка. јз последната € питах дали е необходимо да се направи такава, защото четох какво ли не в нета, но т€ не си направи този труд Laughing  ръвната картина щом била ок, едва ли не всичко е ок, а на мен не ми се вижда така  Crossing Arms
÷итирай

Ќай-веро€тно имам н€каква инфекци€,защото забел€звам,че когато приемам антибиотик по друг повод, пъпките ми почти напълно изчезват.
÷итирай

—офи€

јми именно секрета(гнойни€т) тр€бва да се изолира и да се определи,какъв е причинител€.—ега ще разпитам мъжа ми,че той работи с т€х и лабораториите да ми даде н€какви координати.Ќали за —офи€ става въпрос?
÷итирай

ƒа за —офи€ става въпро.ћного ти благодар€
÷итирай

Madam Stasita, чудесно и аз съм заинтересована Peace
÷итирай

—офи€

—ега предавам дословно Laughing:
вариант 1:секрет може да вземе и тво€т лекуващ лекар,даже изследването е по каса.— условието,че н€ма да вземе повърхностно пос€вката само отгоре,а ще тр€бва да се вземе от самата пъпка.ќб€сн€вам го по-лесно,защото флората на повърхността е различна от тази в сами€т секрет.» е много некоректно да се каже,че кръвната картина е достатъчна,като изследване специално в тво€т случай.
вариант 2:отиваш директно в н€ко€ лаборатори€,те могат сами да изолират този секрет.» вече с готовите изследвани€,отиваш при дерматолог,но не при тъпанарката с кръвната картина и ако наистина има инфекци€,да започнете лечението.
÷итирай

ўе направ€ изследването и ще ви информирам за развитието по-нататък. bouquet
÷итирай

Madam Stasita,  bouquet Hug за инфото! Ѕлагодар€ и на мъжа ти, че го занимахме Laughing јз, ако знаех, че така в лаборатори€та може да си идем и да искаме без да ни е пратил н€кой лекар досега направо там да съм отишла, толкова пари напразно давах , за да лекувам пъпки, които цитирам: "пъпките се получават от мръсни€ въздух" Laughing “о по та€ логика всички ще са пъпчасали Laughing ’убавото е и, че здравната каса изглежда е станала много щедра, отпускайки изследването за нейна сметка Laughing

drusi , късмет и да пишеш пак Wink
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора