Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

anywhere

От вчера в едната гърда имам странна болка - от време на време ме прорязва някъде дълбоко, като убождане с игла... При опипване на гърдата нямам болка (както е при мастит или запушен канал), нямам и бучка, или уплътнение... Болката се проявява и при кърмене. Та викам си - чакай преди да съм се шашнала, да питам аз моите хора...  Mr. Green
Цитирай

София, Младост 2

Още има да се стараеш до изчерпване на лимита,още - я гледай Бу,още колко имаш да й дишаш прахта smile3534 - нищо,че я гониш по петите Very Happy
Сега сериозно - Емата беше болна скоро и пи антибиотик - а ти?Такава болка може да е сигнал за гъбична инфекция на гърдата - нещо друго необичайно при нея или при теб има ли - подсичане на Емата,бели налепчета в устата или розови петънца по гърдата,сърбеж,вагинални гъби при теб - нещо от сорта?
Цитирай

anywhere

Емата беше болна скоро и пи антибиотик - а ти?Такава болка може да е сигнал за гъбична инфекция на гърдата - нещо друго необичайно при нея или при теб има ли - подсичане на Емата,бели налепчета в устата или розови петънца по гърдата,сърбеж,вагинални гъби при теб - нещо от сорта?

Не, аз не пих антибиотик, само парацетамол... Нямаме нищо от гореописаното, да чукна на дърво...  Rolling Eyes
Ейййй, и ако е инфекция някаква, гъби-мъби, що ще правим сега?!  Sad
Цитирай

София, Младост 2

Бе те се лекуват,ама по-добре да ги няма.
Има и някои други възможни причини,копвам малко:
1. improper breast pump usage
2. an ill-fitting bra
3. injury or surgery to the breast tissue
4. premenstrual pain
5. fibrocystic breast pain.
Първо,второ и четвърто?
Цитирай

anywhere

Второ може би...  newsm78 Blush Мерси!  Love Ама тия цици нещо не пасват на старите сутиени.  Embarassed Ще сменяме или циците или сутиените...  Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.