Schuhstore.co.uk - маркови обувки - 3

  • 34 565
  • 262
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4
Благодаря   bouquet Установих се на номер 5 по UK, да видим като дойдат, дали ще станат.

Да знаеш, че някои марки са умалени. Ти коя си харесала?

тяхната  Schuh марка, засега

# 181
  • Мнения: 114
Имам на Шух, уж са точни. Ние си имаме правило тук - отворени - точен номер, затворени +1, независимо от марката.  Laughing

# 182
  • Мнения: 4
А дали на Bronx пак е така? В темата не ги срещнах да се коментират

Редактирам се, да добавя още един въпрос - contact information в акаунта показва Billing Address , а не адреса за доставка. Това нормално ли е? (двата са ми различни)

Последна редакция: сб, 04 сеп 2010, 14:18 от KristinD

# 183
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
получих тези спортни обувки,номер 5,но са ми малки и за съжаление ще трябва да ги връщам:
http://www2.schuh.co.uk/adidas/womens-black-and-silver-adidas-co … patent/1919277840
Ако някой има интерес - на лични.

# 184
  • Мнения: 4 202
Ибейския магазин на Schuhstore трябва да ми го забранят, пак съм с 2 чифта сандали, то едва ли ще мога да ги нося това лято, просто защото, докато дойдат, вече няма да е лято, ама се запасявам за догодина  Mr. Green
тези ги дебна цял месец и все ми се изплъзваха. Дано ми станат, че са 4ка, а аз сандали взимам 3  Praynig

Тези пък между другото ги гръмнах, ама са сладурски.

# 185
  • Мнения: 4
Ибейския магазин на Schuhstore трябва да ми го забранят, пак съм с 2 чифта сандали, то едва ли ще мога да ги нося това лято, просто защото, докато дойдат, вече няма да е лято, ама се запасявам за догодина  Mr. Green
тези ги дебна цял месец и все ми се изплъзваха. Дано ми станат, че са 4ка, а аз сандали взимам 3  Praynig

Тези пък между другото ги гръмнах, ама са сладурски.

Зелените са страхотни, а дано да се стопли пак времето като за тях  thumbsup

# 186
  • Мнения: 3 727
Ибейския магазин на Schuhstore трябва да ми го забранят, пак съм с 2 чифта сандали, то едва ли ще мога да ги нося това лято, просто защото, докато дойдат, вече няма да е лято, ама се запасявам за догодина  Mr. Green
тези ги дебна цял месец и все ми се изплъзваха. Дано ми станат, че са 4ка, а аз сандали взимам 3  Praynig

Тези пък между другото ги гръмнах, ама са сладурски.
Червени обувки, на каква цена взе зелените-много са готини? Ако не ти стават, пиши ми!

# 187
  • Мнения: 4 202
Ибейския магазин на Schuhstore трябва да ми го забранят, пак съм с 2 чифта сандали, то едва ли ще мога да ги нося това лято, просто защото, докато дойдат, вече няма да е лято, ама се запасявам за догодина  Mr. Green
тези ги дебна цял месец и все ми се изплъзваха. Дано ми станат, че са 4ка, а аз сандали взимам 3  Praynig

Тези пък между другото ги гръмнах, ама са сладурски.
Червени обувки, на каква цена взе зелените-много са готини? Ако не ти стават, пиши ми!
Застрелях ги за 20 и няколко паунда, към 22-23

Момичета, когато обувките са на търгове могат ли да се филтрират по номера?
Преди можеше, но от няколко месеца, по номера се подреждат само, тези които са бай ит нау. Аз ли нещо не знам как се прави или наистина е така?

# 188
  • Мнения: 193
Аз успявам. Стандартно филтриране.

# 189
  • Мнения: 5 140
Ред Шу честит бебок, нямаше ме в нета бая време и съм изпуснала новината, да ви е жив и здрав и много да ви радва малкия наследник!  Hug Heart Eyes  bouquet

Сандалките са супер. Аз не съм поръчвала оттдавна.  Confused

# 190
  • Мнения: 4 202
Синеоч, благодаря за пожеланита  Hug

# 191
  • Мнения: 6
Нова съм и искам да помоля някой да сподели може ли с наша карта на английски адрес да се поръча

# 192
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Може Peace Само понякога искат да се свържеш с тях (аз по мейла го правя), задето поръчваш с бг карта, пък на английски адрес. Аз им пиша, че пращам нещата на приятели в Лондон и после ми придвижват поръчката Wink

# 193
  • Мнения: 4
Момичета, ами какво става като дойдат куриерите и няма никой вкъщи? В пощата ли ги оставят с известие или как си ги взимате после?  newsm78

# 194
  • Мнения: 114
KristinD, обаждат ти се по gsma или телефона, който си оставила за поръчката.

Общи условия

Активация на акаунт