Изнемогващи семейни мами

  • 2 667
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 423
ako jena smuj do neq iznemogva moga da i razkaja kak se gledat v momenta 3 deca na 18,16,i 6mesecno bebe s 130 lv. maicinstvo +detski Hug
На мен ще ми е интересно да чуя, ако нямаш нищо против обаче.

# 16
  • Мнения: 1 343
О нека не те учудва... Пример от вчерашния ми ден само един .. Живеем на 8 етаж и нямаме асансьор. Аз откачам в къщи защото детето реве и само на вън млъква. С триста зора да ни хвърли до града / живеем в краен квартал/. Следователно трябва да се смъкне и количката а познай кой носеше количката и кой бебето ...
Да не мислите че на връщане я е качвал той амииииии аз си качих детето и после слезнах да си кача и количката. Съответно друг пример детето пищи от колики а той : Умирам от глад сложи ми да ям ... Поне казвате ще вземе да успокой малкия О не няма такова нещо той реве защото се лигави и остава в шезлонга а баща му е на компютъра. За двойно по - голямото чистене готвене / аз пропускам да готвя някой път за което ми се натяква винаги/ пране и нерви е отделен въпрос. Та хич не се очудвам на майки тауш с мъж ама изнемогващи.

# 17
  • Мнения: 934
О нека не те учудва... Пример от вчерашния ми ден само един .. Живеем на 8 етаж и нямаме асансьор. Аз откачам в къщи защото детето реве и само на вън млъква. С триста зора да ни хвърли до града / живеем в краен квартал/. Следователно трябва да се смъкне и количката а познай кой носеше количката и кой бебето ...
Да не мислите че на връщане я е качвал той амииииии аз си качих детето и после слезнах да си кача и количката. Съответно друг пример детето пищи от колики а той : Умирам от глад сложи ми да ям ... Поне казвате ще вземе да успокой малкия О не няма такова нещо той реве защото се лигави и остава в шезлонга а баща му е на компютъра. За двойно по - голямото чистене готвене / аз пропускам да готвя някой път за което ми се натяква винаги/ пране и нерви е отделен въпрос. Та хич не се очудвам на майки тауш с мъж ама изнемогващи.
Ми тогава защо сте с тея мъже???нали главното е подкрепата а все плачете че такава няма, ако останете сами поне 2 пъти  по малко домакинска работа и 10 пъти по малко главоболия, само самотата нощем е леко в наш превез ама като чета то и и при вас е все тая тогава за какво са ви тея нехранимайковци????ЧЕСНО КАЗАНО наистина не ви разбирам,като плачете така що не ги пуснете на полянката а?

# 18
  • Мнения: 843
[
Цитат
Ми тогава защо сте с тея мъже???нали главното е подкрепата а все плачете че такава няма, ако останете сами поне 2 пъти  по малко домакинска работа и 10 пъти по малко главоболия, само самотата нощем е леко в наш превез ама като чета то и и при вас е все тая тогава за какво са ви тея нехранимайковци????ЧЕСНО КАЗАНО наистина не ви разбирам,като плачете така що не ги пуснете на полянката а?
Цитат


Много просто  - що ги траем... Трябва да минат години за да  отсвириш с чисто сърце льольото./ не те спира само онова с леглото, ама и тръпкаа  и надеждаа че може и инак./ Пък и много от тях , като поотрасне детенце  си го дундуркат с интерес и грижа.
   Детенцето  се влюбва и търси... пък и льольото може и да се научи да се включи в битовизмите./ Трудно/

# 19
  • Мнения: 1 343
Найка Много трудноооооо Simple Smile но да толкова години си с една надежда че може би ще му дойде ума в главата , че ако го отсвириш от лошото влияние което му оказва част от "околната среда" може и да се научи какво е да обичаш както трябва.
Аз лично защото в целия си живот нямам загубена кауза... Може да ви прозвучи нескромно но е истина че при всичките си връзки съм успявала да изкарам от човека доброто напоказ .. Примерно имах гадже огромен песимист мислеше си че всеки иска само да го прецака и да му забие ножа в гърба - промених го / трудно но успях за 4 месеца / . Имах гадже супер антиромантик - промених го / страхотни жестове ми е правил вечеря на свещи пикник на пода огромни букети с цветя и накрая пръстен даже Simple Smile майка му бяхме на по 17 години 18 Simple Smile само дето не счупи чиниите които миеше/ е промених го и него Simple Smile сега чувам че е женен с дете родено април месец Simple Smile и жена му още ревнува от мен ... Е сегашния е по труден случай но какво да се прави Simple Smile ето днес заминавам за родния си град с 2 месечно бебе за да си почина малко ... И да не мислите че ще ме закара Simple Smile не заминавам с влака защото автобусите карали като бесни и неискал да ни качва на такова нещо .. едва се нави да ни изпрати до гарата ... Още не губя надежда че ако един ден баща му които го е научил така се махне от живота ни / примерно реши да си отиде на село където построи вила и аз незнам защо / може и да се пооправят нещата или пък може и да осъзнае че има нещо ценно и може и да го загуби ако продължава а може и наистина да го загуби Simple Smile Не съжалявам защото сина ми е най - красивото дете на земята и най - умното Simple Smile и е на този свят благодарение на него Simple Smile едно добро нещо в живота а?!

# 20
  • Мнения: 431
Та за какво иде реч...

Прочетох нейде си как една мама изнемогва с домакинството и с 2те си деца... та ме прихвана едно и аз не знам какво. Представете си, тя с мъж в къщи (сиреч, не е сама) ама видите ли, изнемогва.
А ние какво да кажем? А? Като изнемогваме и какво? А изнемогваме ли дори?

Малко тъпо е туй де... ама ми стана смешно... та вие какво мислите?

Ами нищо чудно, ако така наречения мъж, е сопол, та трябва и него да дундурка....Така й стават три деца и помощ отнийде взора не види. Я си представи 3 деца да те гледат в ръцете. ами ако добавим и свекитата...леле не ми се мисли. Аз бих се застреляла. Добре, че ме опазил господ от навлеци и браво на вас, че сте се отървали навреме

Общи условия

Активация на акаунт