Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бременна съм в 29 г.с. Откриха ми ентерококи в урината, но микробиоложката каза да не пия атнибиотици, а да си правя тоалет с вода и сода. След като уведомих за това гинеколога ми той ми препорча да пия чай от мечо грозде. На някоя от вас дали са откривали такава бактерия в урината и как сте я лекували?
Цитирай

в края на града

Не съм имала подобен проблем, но можеш да послушаш и двамата, все пак това им е работата. Пожелавм ти бързо излекуване и лека бременност  thumbsup
Цитирай

Добрич

Точно ентерококи съм нямала, но с първата бременност имах някакви бъбречни проблеми и си спомнях, че също пих чай от мечо грозде.
Не се притеснявай, пий повече течности, ходи по-често да пишкаш и спокойствие!
Леко бременеене!
Цитирай

Банкя

Имах точно ентерококи и точно по това време на бременността някъде Sad За съжаление се наложи да пия антибиотик - ниска концентрация и само 5 дни и се изчистиха гадните бактерии...Естествено гинеколожката ми предписа антибиотика след много колебания, но в случая сметна, че рискът от задълбочаване на инфекцията надвишава многократно евентуалния риск за плода. За щастие нито инфекцията, нито антибиотика (Augumentin) оказаха някакво въздействие върху сина ми  Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.